МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович виторгував собі право грабувати Україну ще пів року.

03/16/2004 | Піонер
Верховна рада голосами суркісят і донецьких затвердила програму уряду Януковича на 2004рік "Послідовність. Ефективність. Відповідальність".

Чому звіт уряду проведено на місяць раніше? Невже програму 2003 року "Відкритість. Дієвість. Результативність" виконано достроково?

Невже досягнута відкритість хоча б використання Бюджетних коштів, я вже не питаю за відкритість прийняття рішень. Щось я не чув за які гроші їздить наше риже чучело по всьому світу? Якщо за ті гроші, що затверджені в Бюджеті на утримання АП, то вони вже дано закінчилися і тепер президент до кінця року має ходити в одних носках і їсти лише хліб. То де ж та відкритість?

Дієвість і результативність уряду Януковича ми відчуваємо купуючи хліб в магазинах.

То чому ж звіт на місяць раніше? Я простий Михайло так думаю, що Віктор Янукович перед тим як віддати голоси "своїх" депутатів за політреформу Медведчука, вирішив застрахуватись, виторгувавши собі право ще сім місяців рулювати Кабміном.

Вчіться лідери опозиції як робити діла з мудачуками. "Можна стулья вечером, но деньги вперёд".

І хоч затверджена програма дає уряду недоторканість на рік, злізати дядькові-донові з вишні доведеться таки через пів року:

/Стаття 115. Кабінет Міністрів України складає повноваження
перед новообраним Президентом України./

Отже дони мають Кабмін. В обмін на це Медведчук з Кучмою матимуть зміни до Конституції, що дадуть їм можливість збереження влади і уникнення відповідальності. А що ж матиме Мороз? І головне, що від тих торгів матимемо ми, українці?

А ми (може) матимемо безправного президента в лиці Ющенка. Круто. І це все? Брешу. Ще ми матимемо чесного і обдуреного Мороза з розгубленим виразом на обличчі.

Відповіді

 • 2004.03.16 | Піонер

  Знову порушення закону законодавчою владою.

  Програму Януковича ухвалили лише завдяки депутатам-сумісникам

  www.ПРАВДА.com.ua, 16.03.2004, 18:24

  У вівторок під час голосування постанови щодо розгляду Верховної радою програми діяльності уряду та за Постанову про розгляд двох програм Уряду одночасно, в голосуванні взяли участь шість депутатів сумісників.

  Про це розповів голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією народний депутат Володимир Стретович, повідомляє прес-служба "Нашої України".

  “Якщо від 228 і 229 відняти сумісників, це означає, що Верховна Рада не повинна була сьогодні слухати Януковича”, - наголосив Володимир Стретович.

  “Серед них - віце-Прем’єр-Міністр України Клюєв, міністр аграрної політики Слаута, міністр Кабінету Міністрів Толстоухов, член ЦВК Заплатинський, голова Державного комітету природних ресурсів України Злочевський, голова Федерації профспілок України Стоян”, - повідомив Стретович.

  При цьому народний депутат зауважив, що програма діяльності уряду на наступний рік розглядалася всупереч регламенту. “Ми стали свідками нонсенсу: три урядовці схвалювали розгляд урядової програми”, - наголосив парламентарій.

  “Якщо Уряд і Президент увесь час декларують про наявну більшість у Верховній Раді, то навіщо вони сьогодні зібрали у парламенті всіх своїх сумісників. Не треба бути математиком: 226 у них сьогодні не було”, - підкреслив Володимир Стретович.

  Нагадаємо, що згідно з вимогами статті 78 Конституції України, народний депутат не може мати іншого представницького мандата або бути на державній службі. “З переходом у виконавчі структури парламентарій повинен автоматично втрачати статус народного депутата, заявляючи про це на сесії Верховної Ради.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua