МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Оголошення для політично активної молоді

03/16/2004 | IPP
Доброго часу доби.

Знаючи, що деякі форуми погано дивляться на оголошення, одразу скажу, що думаю, що це по темі.

Оголошується набір на піврічну практику в Німецькому Бундестазі. Практика проводиться щороку, з березня по липень. Зараз іде набір на 2005 рік, кінцевий термін подачі заявки - 31 травня.

Цільова група - молоді, політично/суспільно активні громадяни України, що планують далі працювати в сфері політики, державного управління, громадянського суспільства (чи взагалі в суспільній сфері), журналістики, вищої освіти. Звичайно, вимагається знання німецької мови. Докладна інформація на сайті http://ipp.org.ua - а прямий лінк до інформації про практику - http://ipp.org.ua/praktikum

Причина, з якої ми вирішили "рекламувати" це на інтернет-форумі, полягає в тому, що через бюджетні проблеми у ФРН посольство Німеччини в Україні цього року не отримало жодного цента на рекламування цієї практики. Враховуючи, що в наших українських інтересах є, щоб відповідне тренування отримали найкращі, ми вирішили запостити це на такий активний форум, яким є "Майдан". Таким чином ми адресуємося до найактивнішої (думаємо) аудиторії.

Будь ласка, якщо хтось з відвідувачів знає когось, хто відповідав би умовам практики (пройдіть по лінкам вище), кому цікава така річ, просимо повідомити цих людей про таку можливість. Будемо вдячні, якщо ви зможете поширити цю інформацію якнайширше.

На питання із задоволенням відповім.

Відповіді

 • 2004.03.17 | Михайло Свистович

  Re: Оголошення для політично активної молоді

  IPP пише:
  >
  > Знаючи, що деякі форуми погано дивляться на оголошення

  Наш форум - хороший :) Оголошуйте на здоров"я. Ближче до ночі поставимо це у новини, бо зараз маємо багато новин і ще очікуємо, тому воно з"їде донизу.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.18 | IPP

   Дякую (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | .............

    Ось що

    Викладіть тут текест цього оголошення як для преси. Тобто в офіційному стилі. Назвіться хто Ви і т.д.
    Я розміщу його наступного тижня у своїй газеті.
    Може хто інший зробить те саме.
    Ще раджу звернутися в Український освітній центр реформ УОЦР (044 - 490-69-88)
    Ця структура має мережу пресклубів по всій Україні іконтакти з усіма виданнями.
    Думаю вони будуть готові поширити ваше оголошення серед регіональних ЗМІ. Принаймні журналісти по всій Україні про вашу програму дізнаються. Може які видання ще й надрукують за так
    Успіхів
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.25 | IPP

     Вибачте, що так пізно.

     Бо я сюди не так часто заходжу.

     Дуже Вам дякую, пане (пані?) ".........." за пропозицію. Ось текст, у якому власне я і представляюся :).


     ------

     Європейська демократія з перших рук – для української молоді.

     Посольство Федеративної Республіки Німеччина у співпраці з Верховною Радою України оголосило черговий набір на програму Міжнародної парламентської практики, яка щороку організовується Німецьким Бундестаґом та трьома берлінськими університетами для майже сотні молодих людей з країн Центральної та Східної Європи. Україна бере участь в цій програмі починаючи з 2000-го року.

     Молоді випускники вищих закладів освіти, які планують працювати у громадсько-політичній сфері, сферах державного управління, журналістики, вищої освіти, знаходитимуться в Німеччині протягом п'яти місяців, з яких чотири проведуть на практиці в офісах депутатів Бундестаґу, маючи таким чином можливість з перших рук дізнатися про функціонування німецької парламентської системи, а також детально ознайомитися з політичним, суспільним та культурним життям ФРН.

     Кожний, хто зацікавився цією можливістю, може детально ознайомитися з умовами практики та списком потрібних для подачі документів на сайті http://ipp.org.ua , який підтримується зусиллями неформального клубу колишніх учасників програми. Координатор цього клубу Мирослава Лузіна, яка була в числі перших українців, хто взяв участь в програмі, розповідає: "Найголовніше в практиці – унікальна атмосфера знаходження в середовищі молодих, активних людей з більше як 15 країн, кожний з яких є непересічною особистістю, якою, втім, і має бути кожний, кого відібрали на цю практику. Сама програма є чудовою можливістю розширити свої знання та досвід, побачити, чим живе Європа, і привезти цю візію додому, в Україну."

     Німецький парламент фінансує цю практику з метою поширення демократичного досвіду повоєнної Німеччини в нових демократіях, а також створення кола майбутніх партнерів, які стануть живим втіленням міжнародної дружби не тільки між окремими країнами та Німеччиною, а й між самими цими країнами. Серед колишніх учасників Міжнародної Парламентської практики з тих країн, що довше беруть участь у програмі, є члени урядів і парламентів, відомі в себе на Батьківщині журналісти та суспільні діячі.

     Майбутні видатні українці запрошуються поспішити подати документи на набір 2005 року до 31 травня 2004 року. Детальнішу інформацію про перебіг практики, вимоги та необхідні документи дивіться в Інтернеті за адресою http://ipp.org.ua/praktikum .

     ------

     За телефон УОЦР теж дякую, я його передам в посольство, бо я тут і так роблю їхню роботу :)

     З повагою,

     Мирослава Лузіна.


     ............. пише:
     > Викладіть тут текест цього оголошення як для преси. Тобто в офіційному стилі. Назвіться хто Ви і т.д.
     > Я розміщу його наступного тижня у своїй газеті.
     > Може хто інший зробить те саме.
     > Ще раджу звернутися в Український освітній центр реформ УОЦР (044 - 490-69-88)
     > Ця структура має мережу пресклубів по всій Україні іконтакти з усіма виданнями.
     > Думаю вони будуть готові поширити ваше оголошення серед регіональних ЗМІ. Принаймні журналісти по всій Україні про вашу програму дізнаються. Може які видання ще й надрукують за так
     > Успіхів


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua