МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

До "Укрчастотонагляду" писав особисто Борис Холод

03/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації звернувся до Генерального прокурора стосовно правомірності дій Голови Нацради щодо припинення мовлення радіо "Континент"

17 березня 2004 року відбулось засідання парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації за участі членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та керівництва Державного комітету зв’язку та інформатизації України. На засіданні обговорювались, зокрема, питання про закриття радіо "Континент", яке ретранслювало у Києві програми Української служби Бі-Бі-Сі, Німецької хвилі, Голосу Америки та вечірні інформаційні програми Громадського радіо.

На питання народних депутатів про причини позбавлення "Континенту" права на користування радіочастотою начальник Центру "Укрчастотнагляд" Володимир Олійник відповів, що таке рішення було прийнято на основі листа Голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Бориса Холода від 2 березня 2004 р.

Присутні на засіданні члени Нацради заявили, що Національна рада не приймала жодного рішення стосовно припинення мовлення радіостанції "Континент" на своїх засіданнях. За словами першого заступника Нацради Віктора Понеділка, з 2003 року Національна рада прийняла лише одне рішення щодо радіо "Континент", яке стосувалось включення радіостанції до єдиного державного реєстру телерадіоорганізацій.

У зв'язку з цим Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформації звернувся до Генерального прокурора України Геннадія Васильєва стосовно правомірності дій Голови Національної ради Бориса Холода щодо припинення мовлення радіостанції "Континент".Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, Тел. (044) 296-59-33

Відповіді

 • 2004.03.17 | Михайло Свистович

  ТОМЕНКО - УМНІЧКА!!!!!

  Ми хотіли, щоб він подав депутатський запит з трибуни ВР до Нацради, чи був у природі вказаний Укрчастотнаглядом лист Холода, але Микола все зробив набагато краще. Якби він подавав запит, то це б пройшло 10 днів, відповідь могли б дати навмисно нечітку (типу помилилися), я вже читав сотні цих відповідей, все ніяк руки не дійдуть виставити деякі шедеври на Майдан (це ж руками перебирати треба), Холод би мін відповісти, що не було, тоді треба було б подавати до Укрчастотнагляду, бо слова на прес-конференції та навіть на сайті до справи не пришиєш (сперли б все на "помилку", наприклад, Іллі Бучельнікова, зробили б його стрілочником), ті б відповіли, що лист був, тоді знову подавай до Нацради, пришпилюючи до запиту офіційну відповідь Укрчастотнагляду.

  Або треба було б відразу подавати до Укрчастотнагляду, а потім до Нацради, пришпилюючи до запиту Нацради офіційну відповідь Укрчастотнагляду.

  Вибір варіантів залежав би від гадання на кавовій гущі - збреше Холод у відповіді на запит (якщо до Нацради подавати першим), чи ні.

  А Микола просто зібрав всіх разом і вияснив правду за один день.

  Маладєс!!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua