МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи потрібно виводити український миротворчий контингент з Іраку?

03/17/2004 | Володимир
Навіщо шановній пані Ю. Тимошенко знову разом із лівою "опозицією" проштовхувати ганебну авантюру? Адже для того, щоб Україна вже остаточно перетворилася на дикунську країну-парію (в центральній частині Європи) антинародним депутатам ВР залишається зробити всього лише дві речі:
1) згвалтувати нашу Конституцію, тобто в незаконний спосіб "проголосувати" куЧМОвсько-медведчекістську політичну псевдореформу, тим самим продовживши агонію чинного бандитського режиму малоросійських можновладців та інших нелюдей; :(
2) відкликати з Іраку українських миротворчих вояків, підтримавши простою більшістю голосів відверто ганебні і абсурдні постанови куЧМОїстів із КПУ або БЮТівську... :(
Безперечно, всі здоровомислячі українці (патріоти) чудово розуміють всю небезпеку першої з наведених речей і звичайно ж виступають проти такого спокійного завершення антиконституційного заколоту державним переворотом, який спрямований на те, щоб не допустити до влади прогресивних людей, яких очолює загальнонаціональний лідер В.А. Ющенко. А ось неприпустимість другої речі, на превеликий жаль, розуміють лише найкращі Українці (досконалі у ПРАВОМУ світогляді). Проблема в тому, що саме таких Українців не так багато, як би того хотілося. Так що слід поскоріше провалити хоча б цю АВАНТЮРУ, до якої ліві елементи знову можуть залучити Блок Юлії Тимошенко. Але в умовах сьогодення, коли в Україні, на жаль, знову штучно розпалюється ідіотська антиамериканська істерика, і до того ж “більшовики” цілком можуть віддячити лівим за підтримку ними “реформи”, з”являється необхідність всім розумним виборцям України максимально впливати саме на більш-менш нормальних депутатів з так званої “більшості”, а також на всіх депутатів-ющенківців. “НАША УКРАЇНА” взагалі не має права голосувати разом із комуністами, а тим більше за їхні пропозиції, які після масштабного за трагічністю терору в Іспанії отримали “нові аргументи”... Насправді жодного аргументу для подібних ганебних рішень не існує і для всіх розумних людей це очевидно. Українців не тільки НЕ МОЖНА відкликати з Іраку, а і не завадило б послати туди ще декілька тисяч – звичайно ж добровольців. І при всьому цьому демократичні, тобто праві сили не мають права сваритися, оскільки це може зіграти на брудні лапи потужній антиукраїнській зграї, особливо чинному режиму в Україні. Просто не слід аж так просто (і до того ж невчасно) втягуватися у антиамериканські авантюри, які ініціює п”ята колона нашого північного сусіда, який навряд чи бажає нам, українцям, добра і злагоди. Отже, краще нехай БЮТ і “НАША УКРАЇНА” готують всю Українську Націю до перемоги у війні за владу. Ось це буде не тільки розумно, а і ПОПУЛЯРНО!

Відповіді

 • 2004.03.17 | КП8416

  Боюсь, щоб не бабахнуло в Ірпінській електричці...

  Аль-Каїда, схоже б'є там, де не чекають. Найменше чекають саме в Україні. Ну хіба ще в Монголії (теж має контингент в Іраку). Але в Монголії немає електричок...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.18 | Володимир

   І абсолютно праві, до речі...

   "Аль-Каїда, схоже б'є там, де не чекають. Найменше чекають саме в Україні".

   Ось і я про це веду мову. Але при цьому замість того, щоб відступати у війні з міжнародним тероризмом Україна повинна йти в авангарді у боротьбі з цим сатанинським злом. Тобто, на моє тверде переконання, не виводити війська з Іраку, а навпаки значно збільшувати в тій країні військовий окупаційно-миротворчий контингент. І звичайно ж найголовніше - вже сьогодні вкрай необхідно в декілька разів посилити заходи безпеки. Хоч це і не популярно, але безпека українців повинна бути пріоритетом. Саме про це Кучма повинен думати! А не про те, як зайвий раз зустрітися з КГБістським диктатором кацапської імперії.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | КП8416

    Володемире, а Ви знаєте, хто терорист?

    Ви в цьому впевнені? Може, знаєте, при якій температурі плавиться сталь? Зокрема сталь конструкцій у хмарочосах? Навіщо наші металурги використовують для цього кокс, кисневе дуття, якщо можна використовувати авіаційне пальне. Це ж таке відкриття в металургії, що варте Нобелівської (чи подібної) премії. Та ще й перевірене на практиці. Вивчіть питання і побачите, що все те 11 вересня - провокація спецслужб, шита білими нитками. І тероризм - вигадка, міфічний ворог, з яким так вигідно боротись, одержуючи під це діло шалені гроші. Хто сказав, що за наступну мішень не оберуть Україну? Я в цьому не впевнений. Так, кацапи - це кацапи (хотів написати погане слово, але передумав, бо мої дописи щось майданські цензори полюбили останнім часом викидати). Але чи тільки вони погані? Воріженьки - скрізь, а друзі обдурять. Така діалектика буття. Надіятись можна тільки на себе. І думати, що цінніше - досвід патрулювання в пустельній місцевості, здобутий радянською армією України, чи якась там задрипана електричка з хвастовськими жлобами, що її підірвуть на підході до Пост-Волинського.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.21 | Михайло Свистович

     Re: Володемире, а Ви знаєте, хто терорист?

     КП8416 пише:
     > Ви в цьому впевнені? Може, знаєте, при якій температурі плавиться сталь? Зокрема сталь конструкцій у хмарочосах?

     При нормальній :) Згадайте, як в Останкіно лише загорілись дроти й спалахнула пожежа, і як там поплавилась сталь. Так що заповнених пальним літаків цілком достатньо.

     > Вивчіть питання і побачите, що все те 11 вересня - провокація спецслужб, шита білими нитками.

     Бо Вам так хочеться думати. Легше за все списати усе на міфічні спецслужби.

     > Хто сказав, що за наступну мішень не оберуть Україну?

     Я сказав :) Якщо сама влада не обере, то не оберуть. Ні мусульманські терористи, ні американські спецслужби.

     > Воріженьки - скрізь, а друзі обдурять. Така діалектика буття. Надіятись можна тільки на себе.

     Я співчуваю, що у Вас щось не склалося в житті, якщо Ви так думаєте. В багатьох людей протилежні думки, їх не дурили друзі.

     > якась там задрипана електричка з хвастовськими жлобами

     У Вас аж сяє велика любов до власного народу. Чомусь люди з Фастова мають бути жлобами. Себе Ви, напевно, до таких не відносите. ІМХО, ні місце народження, ні місцепроживання, ні спосіб пересування не є автоматично ліками від жлобства.
 • 2004.03.17 | .............

  По-перше, не узагальнюйте

  "Безперечно, всі здоровомислячі українці (патріоти) чудово розуміють всю небезпеку першої з наведених речей"

  Хто Вам сказав, що всі?

  По-друге, не пересмикуйте.
  Хто Вам сказав, що вивід військ перетворить нас на парію?... Німеччина, Франції і Іспанія лише б підтримали такий наш крок.

  По-третє, політик має виголошувати ідеї, які знаходять відгук в серцях людей. особливо, якщо ті ідеї не шкодять державі.
  Соцопитування показували, що переважна більшість українців були проти ввдправки наших військ. очевидно, що сьогодні вони будуть за виведення. Шкоди від цього Україні жодної не буде. А прихильність арабських країн і мусульманських (еаприклад Малайзії і прочая) буде.

  Якщо хтось думає, що український патріотизм це повзати на колінах перед дядьком Семом і підбирати за ним сміття, то це далеко не так.

  І як може український патріот терпіти, що наші військові знаходяться в оперативному пілпорядкуванні у ляхів?

  "Варшавське сміття" не може слугувати ображчиком українського патріотизму.
  ІМХО
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.18 | Мартинюк

   Досвід Іспанії показує що цю тему не варто мусувати.

   Іспанські соціалісти своєю антивоєнною агітацією просто спокусили АльКаїду ( чи кого там ще) на проведення передвиборчих терактів.

   Якби не теракти то за даними опитуваннь мала б перемогти правляча Народна Партія.
   Тому питання - використовувати чи не використовувати цю тему лежить виключно на совісті політиків. На разі вона не є актуальною для більшості українців.
   І є ще другий момент - одне діло мати свою позицію до початку війни, інше після того як ця війна вже розпочалася. Для Кучми і режиму ця війна - спосіб купити собі неддоторканість від США ще на кілька років.
   Якщо опозиція буде виступати проти участі України в Іраку - вона буде підігрувати цій грі влади.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.18 | .............

    Можливо

    Можливо не варто педалювати. Але буде передвиборча агітація. будуть запитання. Наприклад до Ющенка. Що ви радите йому відповісти?...

    Очевидно, Ющ, як завжди спригне з теми. У цьому він молодець. Здається я жодного разу не чув від нього якоїсь конкретної відповіді.

    Але що робити Тимошенко? Їй логічно було б виступити за виведення військ.

    Якби запитали мене, приміром, я б сказав, що був проти введення військ, вважаю сумнівним перебування наших військ в Іраці та виконання ними суто поліційних функцій. І..., якщо українські кампанії не отримають повноцінних контрактів на 3-5 мільярдів дол., то вважатиму це плювком у наш бік і достатньою умовою для виведення військ.

    Хоча б я їх вивів звідти і так. І направив би наприклад... в Грузію.
    Принаймні. це була б хоч якась спроба власної політики і власної гри. А так одне суцільне жополизство.
    ІМХО

    А проблеми в нас будуть по-любому.
    І не через Ірак. А через Крим. Рокав десять максимум і побачите
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.19 | SpokusXalepniy

     Подумайте, кто в вас заговорил.

     ............. пише:
     > Якби запитали мене, приміром, я б сказав, що був проти введення військ, вважаю сумнівним перебування наших військ в Іраці та виконання ними суто поліційних функцій.

     Дело в том, что на пространстве русской постимперии, слова "выполнение полицейских функций" носит предопределенный негативный смысл. Так уж наши люди приучены, что полицейские функции - это действия, направленные против народа. Основания для такого менталитета, конечно, есть.
     Но в Америке ведь нет такого опыта у людей!!! У них полицейский (и его функции) - это нечто со знаком плюс!!! Заявляю ответственно, т.к. испытал на себе.
     Получается, что Украину (ограниченный контингент ее военных) вроде как пригласили пожить немного по новым для нее понятиям, где полиция играет очень важную и полезную роль в обществе. Этому надо учиться и учиться. Поэтому всякие мелкие "курсы повышения социальной квалификации" для армии, для военноначальников - занятие нужное, не менее полезное, чем войсковые учения (особенно с запуском ракет по гражданским самолетам). :)

     Я далек от мысли, что Кучма руководствовался именно этими соображениями. Он просто прикрывал свою ж... от очередной клизмы со стороны Запада.
     Аналогично и Юля, - реалист в политике, - не задавалась глобальной целью постепенного преобразования общественного менталитета. То что она против ввода украинской военной группы в Ирак, говорит только о приоритете текущей проблемы наличия кучманоидов в Украине над глобальной проблемой разрастания терроризма в мире. То есть, лучше здесь и сейчас подгадить Кучме, чем завтра и потом внести свою каплю в святое дело поддержания мира во всем мире. :)

     > І..., якщо українські кампанії не отримають повноцінних контрактів на 3-5 мільярдів дол., то вважатиму це плювком у наш бік і достатньою умовою для виведення військ.

     А вот это уже цинизм на уровне российской политологии.
     Америка позволяет себе покупать при помощи таких подачек самые коррумпированные страны, например, Пакистан. Не хотите же вы, чтобы в большой политике, Украину рассматривали, как проститутку, которую можно перехватить у другого, подбросив ей на пару долларов больше. Почему надо брать пример с Гондураса, а не, например, с Финляндии, Австрии, и пр.
    • 2004.03.21 | Михайло Свистович

     Re: Можливо

     ............. пише:
     >
     > Хоча б я їх вивів звідти і так. І направив би наприклад... в Грузію.

     Ви хочете захопити Грузію?

     >
     > А проблеми в нас будуть по-любому.
     > І не через Ірак. А через Крим. Рокав десять максимум і побачите

     Якщо будуть і далі принижувати татар, то можуть і бути. Терпіння народу не безмежне. Адже навіть зараз татари є більшими патріотами України ніж самі українці (якщо брати в середньому).
  • 2004.03.18 | Володимир

   Re: По-перше, не узагальнюйте

   "Безперечно, всі здоровомислячі українці (патріоти) чудово розуміють всю небезпеку першої з наведених речей"

   /Хто Вам сказав, що всі?/

   Наголошував я на тому, що "ВСІ ЗДОРОВОМИСЛЯЧІ" саме по цьому питанню. Дуже погано, що таких мало.

   /По-друге, не пересмикуйте.
   Хто Вам сказав, що вивід військ перетворить нас на парію?... Німеччина, Франції і Іспанія лише б підтримали такий наш крок./

   Всі ці країни (так відтепер і Іспанія!) є найгіршими в Західній Європі, оскільки вони повстали не тільки проти Буша, а і проти Самого Бога... А в умовах куЧМОвської "реформи" в Україні, колоніальної залежності від кацапської імперії та загальної деградації світу вівід Українців з Іраку був би поразкою Добра у війні проти міжнародного тероризму і світової агресії.

   /Якщо хтось думає, що український патріотизм це повзати на колінах перед дядьком Семом і підбирати за ним сміття, то це далеко не так.
   І як може український патріот терпіти, що наші військові знаходяться в оперативному пілпорядкуванні у ляхів?
   "Варшавське сміття" не може слугувати ображчиком українського патріотизму./

   Ну а прогресивні Українці чудово розуміють протилежне - саме Америка і сучасна Польща є головними стратегічними союзниками України. Так склалася доля!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | .............

    Це все мантри. За перепрошенням

    Ви називаєте себе ЗДОРОВОМИСЛЯЧИМ - великими літерами - і при цьому ( на повному серйозі) кажете, що Франція, Німеччина та Іспанія "Всі ці країни (так відтепер і Іспанія!) є найгіршими в Західній Європі, оскільки вони повстали не тільки проти Буша, а і проти Самого Бога..."

    Хто Вам доповів, що Бог на боці Буша, чи що Буш - з Богом?
    Ви це на долярах може вичитали? Так для американців божество саме гроші, мамона. Хіба ні?

    Хіба не політика Ізраїлю, не авантюра СРСР в Афгані і не теперішні дії США стали причиною появи ісламського радикалізму?

    Я не підтримую вивід іспанських військ і пермогу соціалістів. Саме тому, що терористи можуть сприйняти це за слабкість. Але всі ці терористи, якщо вони є, то це діти і виплодки дядька Сема.

    ---------------
    До речі, палестинські шахіди просто обмотуються вибухівкою і зривають себе у людних місцях.
    А теракти в США і в Іспанії абсолютно не лягають у таку примітивну схему.
    Як могли чотири групи арабських фанатиків озброєних переочиними ножиками захопити ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ над чотирма літками?
    Як ці араби спромоглися досягти стовідсоткової успішності своєї операції?
    Хіба не дивно, що ні одна з груп не провалилася?... Як таке може бути?
    100%-ва ефективнисть. Хто б міг мріяти про таке.
    Нехай США спробує одночасно захопити контроль у повітрі над чотирма українськими чи польськими, чи болгарськими літаками. І щоб не одна група не провалилася?
    Це араби такі мудрі?
    Що всі суперрозвідки світу зі всіма мільярдами своїх грошей, спецагентами, сексотами, супутниками і повним контролем над усіма інформаційними потоками не можуть ту Алькаїду не те, що зліквідувати, але навіть намацати. Може комусь вигідно, щоб вона "була". Щоб у неї вірили.
    У того карикатурного Бін Ладена, який НІКОЛИ так і не визнав своєї причетності до теракту в США. І який десь ховається зараз у норах афганських гір, керуючи звідти всесвітньою мережею терористів.

    То як можна бути впевненим, що підтримуючи США Ви, Володимере, особисто - на боці добра?

    Я от наприклад схиляюся до думки, що Зло сидить в США. І що теракти там організували самі ж американські спецслужби. Повністю координуючи і прикриваючи дії якихось мусульманських радикалів. самі їх знайшли, і підказали їм що робити, і допомогли все зробити.

    Не виключаю, що й в Іспанії за мароканцями сидять американці.

    Принаймні, в тому що відбувається зараз у світі я бачу свідомий промисел зла, але не впевнений, що здатен з абсолютною впевненістю те зло ідентифікувати.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.19 | Свинья на радуге

     Для кого - война, а кому - мать родна...

     ............. пише:
     > Що всі суперрозвідки світу зі всіма мільярдами своїх грошей, спецагентами, сексотами, супутниками і повним контролем над усіма інформаційними потоками не можуть ту Алькаїду не те, що зліквідувати, але навіть намацати. Може комусь вигідно, щоб вона "була". Щоб у неї вірили.

     Да уж... Мощный военно-шпионский комплекс, что и говорить... И жрать ему хочется много, и завтра захочется, и послезавтра, а "Аль-Каеда" одна. И если её сегодня изловить и обезвредить, то что же останется на завтра? А на послезавтра?
     Ну а всё остальное - действительно, мантры :D иначе не скажешь... Особенно меня лично позабавил тезис о восставших против Самого Бога западноевропейских странах. А когда пидарасов собираются браком сочетать :ouch: это ничего, это естственно, соответствует всем религиозным и биологическим канонам :fou:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.19 | Володимир

      Та Ви що - аж ТАК???

      "А когда пидарасов собираются браком сочетать это ничего, это естственно, соответствует всем религиозным и биологическим канонам".

      Ну Ви й загнули! Цю жахливу й огидну чуму (підарасів) НЕОБХІДНО ЗНИЩУВАТИ по всьому світу. :gun: Тут навіть і сперечатись немає про що! І терористи, і особливо підараси є складовими світового зла, тобто сатанізму. Це очевидно для всіх прогресивних людей. Дуже прикро, що про це так часто доводиться згадувати. :(
    • 2004.03.21 | Михайло Свистович

     Re: Це все мантри. За перепрошенням

     ............. пише:
     >
     > Хто Вам доповів, що Бог на боці Буша, чи що Буш - з Богом?
     > Ви це на долярах може вичитали? Так для американців божество саме гроші, мамона. Хіба ні?

     Звичайно, що ні. Різні вони, ці американці.

     >
     > До речі, палестинські шахіди просто обмотуються вибухівкою і зривають себе у людних місцях.
     > А теракти в США і в Іспанії абсолютно не лягають у таку примітивну схему.

     А чому схема має буьти такою примітивною? Шахіди, що обмотуються, як правило, є простими людьми, які не навчені якихось інших військових митецтв. Здійснити теракт в Іспанії за їх допомогою було б важко. Їх треба було б перевезти, навчити координації дій тощо. Вони б видали себе на якомусь етапі. Тут діяли більш професійні люди, які гинути не хотіли.

     > Як могли чотири групи арабських фанатиків озброєних переочиними ножиками захопити ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ над чотирма літками?
     > Як ці араби спромоглися досягти стовідсоткової успішності своєї операції?
     > Хіба не дивно, що ні одна з груп не провалилася?... Як таке може бути?
     > 100%-ва ефективнисть. Хто б міг мріяти про таке.

     По-перше, ми і досі не знаємо, чи була та ефективність 100%-ва. По-друге, ніхто не знає, чим вони були озброєні (безпосередні свідки загинули), по-третє, це не так уже й важко при достатньо професійній підготовці. Однак професіоналів-смертників мало, тому й не повторюються теракти з літаками. Ті з профі, хто готовий був піьти на смерть, загинули. Мабуть ще якісь є, але ж їм ще треба вчити молоде покоління.

     > Нехай США спробує одночасно захопити контроль у повітрі над чотирма українськими чи польськими, чи болгарськими літаками. І щоб не одна група не провалилася?

     Думаю, що це буде нескладно.

     > Це араби такі мудрі?

     Не тільки. Це американці такі дурні. До речі, після вже тих вибухів було проведено багатонавчальних пронесень різноманітної зброї в літаки в США. Багатьох за це позвільняли.

     > Що всі суперрозвідки світу зі всіма мільярдами своїх грошей, спецагентами, сексотами, супутниками і повним контролем над усіма інформаційними потоками не можуть ту Алькаїду не те, що зліквідувати, але навіть намацати. Може комусь вигідно, щоб вона "була". Щоб у неї вірили.

     Абсолютно правильно. "Аль-Каїда" - страшилка. Насправді єдиного центру не існує. Є широкий мережевий рух з широкими горизонтальними зв"язками.

     > У того карикатурного Бін Ладена, який НІКОЛИ так і не визнав своєї причетності до теракту в США. І який десь ховається зараз у норах афганських гір, керуючи звідти всесвітньою мережею терористів.

     Нічим він, звичайно не керує. Але така страшилка вигідна усім сторонам, і вони її підтримують.

     >
     > Я от наприклад схиляюся до думки, що Зло сидить в США. І що теракти там організували самі ж американські спецслужби.

     І все це лише від того, що Ви просто впевнені, що зло сидить в США. Насправді то параноя сидить в головах, а не зло в США, Ізраїлі, Росії, Афганістані, Іраку.

     >
     > Не виключаю, що й в Іспанії за мароканцями сидять американці.

     Навіщо їм це? Американціям, навпаки, треба, щоб якомога більше країн їх підтримувало.

     >
     > Принаймні, в тому що відбувається зараз у світі я бачу свідомий промисел зла

     Це завжди так, коли не берете в чомусь участь, а намагаєтесь повчати інших, як це робити. Якби брали участь, легко побачили б, що часто дуже серйозні речі насправді є дуже простими.
 • 2004.03.19 | Englishman

  Re: Чи потрібно виводити український миротворчий контингент з Іраку?

  Mijnarodnyj teroryzm kontroljujet'sya z Afganistanu (jakscho viryty Bushu). Do chogo tut Irak i missija Kuchmy u borot'bi zi vsesvitnim zlom?

  Do rechi, rik nazad v Iraku Al Quaedy i blyz'ko ne bulo, tak scho djakujte Bushu.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.21 | Михайло Свистович

   Re: Чи потрібно виводити український миротворчий контингент з Іраку?

   Englishman пише:
   > Mijnarodnyj teroryzm kontroljujet'sya z Afganistanu (jakscho viryty Bushu).

   Не вірте Бушу.
 • 2004.03.19 | Максим’як

  Re: У тому вся справа, що Тимошенко є ЛІВОЦЕНТРИСТКА (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.19 | .............

   То й що з того?

   Яка "вся справа"?
   Що ви маєте на увазі?
  • 2004.03.21 | Михайло Свистович

   Тільки вона про це не знає (-)

 • 2004.03.19 | 123

  Звісно, ні

  Практика потурання терористам є згубною. Особливо коли потурання відбуваєтсья тоді, коли навіть нема прямої загрози терору (як в Україні).

  Показати, що ти готовий потурати терористам, означає провокувати незадоволених на теракти, бо вони розумітимуть, що можна ефективно досягти свого шляхом терору.

  Взагалі, я не бачу жодної причини для виводу військових з Іраку. Ані геополітичних, ані економічних, ані гуманітарних. Загроза для життя військових там далеко не катастрофична, у порівнянні з аналогічною загрозою вдома. До того ж ці люди професійні воїни, і займаютсья тим, чим вони й хотіли займатися коли обирали собі фах.
 • 2004.03.20 | Володимир

  Вже навіть Януковича починають втягнувати у поступки терористам.

  Миротворці турбують Януковича


  Прем'єр-міністр України Віктор Янукович не задоволений ситуацією, пов'язаною з перебуванням українських миротворців в Іраку. Про це він заявив, відповідаючи на питання народних депутатів у ході представлення нової програми діяльності Кабінету міністрів у вівторок у парламенті.
  «Це питання мене дуже турбує. Я не задоволений», - сказав прем'єр, говорячи про своє ставлення до перебування українських миротворців в Іраку у світлі останніх подій в Іспанії. «Я був би нещирим, якби відповів, що задоволений тим, що наші українські хлопці знаходяться сьогодні в Іраку», - зазначив він.
  Він додав, що це питання знаходиться в політичній площині, передає Forum.
  Прем'єр висловив упевненість, що це питання буде обговорюватися в широких колах і свою думку з цього приводу висловлять усі політичні сили України. Як глава Партії регіонів України Янукович підкреслив, що його партія буде розглядати це питання і висловить свою позицію.

  http://www.glavred.info/ukr/


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".