МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко расплачивается за свои ошибки

03/18/2004 | Эдик
2 года назад у Нашей Украины был шанс взять власть в свои руки. Для этого нужно было лишь пойти навстречу БЮТ, социалистам и коммунистам. Но видимо эйфория была настолько сильной, что момент был упущен и мы иаемо тэ що маемо. Потом были акции Повстань Украйино. Результат тот же. Но еще не поздно. Ющенко должен всего лишь пообещать участникам событий конкретные посты и полномочия, и все еще можно изменить. Дай бог ему здравомыслия. А Мороз не дурак и не подлец. Я верю что он не поддержит такую реформу, которая позволит Кучме и компании остаться у власти.

P.S. Мне обещают встречу с Юлей Тимошенко. Днепропетровцы, давайте организуемся, сделаем что нибудь для страны не на словах а на деле. Давайте создадим команду, фонд, выработаем предложения и даже требования. Давайте делать революцию, через год уже может быть поздно. Мой e-mail - agroservice@ua.fm

Відповіді

 • 2004.03.18 | Shooter

  Угу

  Эдик пише:
  > 2 года назад у Нашей Украины был шанс взять власть в свои руки. Для этого нужно было лишь пойти навстречу БЮТ, социалистам и коммунистам.

  Так ніби йшли. Аж поки комуняки самі "свій" варіант президії ВР не зарізали.

  Доречі, НУ мала набагато ефективніший шлях до влади (хоча і більш аморальніший) - утворити більшість разом з За*бу! Що поробиш - Ющенко не цинік, а принципово-моральний політик...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.18 | Эдик

   Re: Угу

   Кстати, мне кажется что Ющенко не шел на открытую конфронтацию с властью именно для того чтобы не оттолкнуть от себя ту часть пропрезидентского большинства которая в принципе готова была присоединиться к нему если бы не давление АП. И в этом он наверное прав.
  • 2004.03.18 | Нестор

   Не смішіть наші тапочки

   Якби Ющенко об"єднався б з ЗаЄду, то тут ще помер би (політично), бо до кінця життя так би в синках Кучми і ходив би. І всі нормальні люди перестали б його підтримувати. Був би він тоді щось на зразок теперішнього Тигибка.

   Так що оточення Ющенка передбачливіше за вас і при всьому бажанні влади на самогубство не пішло.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.18 | Shooter

    :)

    Нестор пише:
    > Якби Ющенко об"єднався б з ЗаЄду, то тут ще помер би (політично), бо до кінця життя так би в синках Кучми і ходив би.

    Якби НУ ввійшла в більшість з Зає*у, то Зає*у би так самісінько розпалася, Мудведчука би ушлі в опалу, а парламент і ВР би контролював (до певної міри) Ющенко. З Кучмою би не залупався - це правда, проте вже би і, можливо, сьогодні був президентом, який би проводив життєво необхідні для України реформи.

    Проте як показує історія, два останніх роки для країни зійшли на пси. Завдяки тому, що Мудведчукові та під'юджуваному ним Кучмі вдалося з Ющенка зробити радикального антикучміста, Україна більше втратила, ніж виграла. На перші позиції в державі висунувся зек-Янукович, в України через цинічні дії мудведчуковських посіпак значно погіршився міжнародний імідж на Заході і, як наслідок цього, Україна впевнено дрейфує в бік Кремля.

    От і з'являється питання: що важливіше - спокійна старість чма Кучми чи суттєві проблеми для всієї країни.

    Більше того - при будь-яких розкладах подібна патова ситуація продовжуватиметься, як мінімум, ще два роки. Якщо не набагато більше.

    >І всі нормальні люди перестали б його підтримувати.

    Залежно ЛИШЕ від того - як би діяв Ющенко. Будучи ПМом, він теж повінстю залежав від кучмонавтів. А людям (більшості виборців), в принципі, по барабану "з ким", головне - як це на них відображається.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.18 | .............

     Про це і мова

     Ющенко мав об'єднатися або з опозицією - БЮТ, СПУ, КПУ і дати їм належне - президії, комітети, міністерські портфелі

     Або з більшістю. Ідати опозиції можливість бути - опозицією. Тоді б сьогодні ми вибирали між Ющенком сином і Тимошенко (д'Арк).
     Ви б собі ( і майданівська братія) зі спокійною душею голусавали собі за сина ( як у 1999 -му за Кучму удругому турі), а я з Коазком - за Тимошенко.

     І все було б путьом.

     А то влаштували - ні вашим, ні нашим - ні рибу, ні м'ясо. Ще й сотворили химеру Медведчука, який би і при першому і при другому розкладі мав би бути в ж-пі. І є тим ким він є лише дякуючи бджоляру-Ющу. Та власній смекалці.

     Така моя думка
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.20 | Михайло Свистович

      Вам брехати не набридло?

      ............. пише:
      >
      > Ви б собі ( і майданівська братія) зі спокійною душею голусавали собі за сина ( як у 1999 -му за Кучму удругому турі), а я з Коазком - за Тимошенко.

      1. До Вас навіть на десятий раз не доходить, що "майданівська братія" - дуже різна. Чи можете Ви окреслити, кого Ви маєте на увазі під цим терміном? Відвідувачів форуму? Тоді Ви теж "майданвіська братія". Адмінгрупу. Так в ній є навіть прихильники Мороза, а пропорція "ющенківців" й "тимошенківців" 50 на 50. Скільки раз Вам треба це написати, щоб Ви перестали брехати?

      2. Козак голосував би за кандидата від влади, яка оплачує його роботу, в т.ч. і на цьому сайті.
    • 2004.03.20 | Михайло Свистович

     Re: :)

     Shooter пише:
     >
     > Якби НУ ввійшла в більшість з Зає*у, то Зає*у би так самісінько розпалася, Мудведчука би ушлі в опалу, а парламент і ВР би контролював (до певної міри) Ющенко.

     Це лише Ваші фантазії. Ніколи б бандюки такого не допустили. І не перебільшуйте ненависті решти бандюків до Медведчука, бо це також Ваші фантазії. Бандюки чудово вміють домовлятися з собі подібними, а Ющенко для них - чужий.

     Все решта - теж фантазії, які не хочеться й коментувати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.22 | Shooter

      Про фантазії і дійсність

      Михайло Свистович пише:
      > Shooter пише:
      > >
      > >Не перебільшуйте ненависті решти бандюків до Медведчука, бо це також Ваші фантазії. Бандюки чудово вміють домовлятися з собі подібними, а Ющенко для них - чужий.

      Ющенко якщо і не був своїм серед бандюків, то не був для подавляючої більшости з них антагоністом. І для дніпровських, і для тих же ж данєцких - аж поки Мудведчук не зробив все для того, щоб данєцкі настільки "окріпли", що почали відчувати присмак головного призу. Після чого Ющенко для них став "заважаючим" елементом.

      Те, що мої слова - не фантазії, свідчить хоча-би спроба днєпровських влітку-2002 домовитися з Ющенком. Або перманентні більш-менш часті контакти/консультації НУ з данєцкими - аж до відомих подій в Донецьку. Чи, знову ж таки, останні події в фракції АПУ чи найсвіжіші слова Пустовойтенка.

      Світ - не чорно-білий. Як і політика. Ющенко пробував взяти владу, не дражнячи крокодила і, де-факто, пропонуючи йому "спокійну обмілину на старість". Натомість, відомий "кризовий менеджер" досить-таки вдало виконав цю роль - настільки вдало, що крокодил почав полювати за Ющенком. А останній, відповідно, за крокодилом. Єдиний, хто виграв від такої ситуації - сам "кризовий менеджер".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.22 | Михайло Свистович

       Re: Про фантазії і дійсність

       Shooter пише:
       >
       > Ющенко якщо і не був своїм серед бандюків, то не був для подавляючої більшости з них антагоністом. І для дніпровських, і для тих же ж данєцких - аж поки Мудведчук не зробив все для того, щоб данєцкі настільки "окріпли", що почали відчувати присмак головного призу. Після чого Ющенко для них став "заважаючим" елементом.

       Ви пишете так, ніби є бандюком. Насправді вони мислять інакше, ніж Ви. І те, що "Мудведчук не зробив все для того, щоб данєцкі настільки "окріпли", що почали відчувати присмак головного призу" не вкладаються у логіку Ваших же висловлювань щодо донецько-медведчуківського протистояння.

       >
       > Те, що мої слова - не фантазії, свідчить хоча-би спроба днєпровських влітку-2002 домовитися з Ющенком. Або перманентні більш-менш часті контакти/консультації НУ з данєцкими - аж до відомих подій в Донецьку. Чи, знову ж таки, останні події в фракції АПУ чи найсвіжіші слова Пустовойтенка.

       Не вірте словам. Дивіться на справи.

       >
       > Світ - не чорно-білий. Як і політика. Ющенко пробував взяти владу, не дражнячи крокодила і, де-факто, пропонуючи йому "спокійну обмілину на старість". Натомість, відомий "кризовий менеджер" досить-таки вдало виконав цю роль - настільки вдало, що крокодил почав полювати за Ющенком. А останній, відповідно, за крокодилом. Єдиний, хто виграв від такої ситуації - сам "кризовий менеджер".

       Виграли всі бандюки.
    • 2004.03.21 | Нестор

     Re: :)

     Два останні роки для країни пішли на пси виключно тому, що Ющенко понибирав в парламент всіляку шваль бандитську і тому коли пішов в опозицію, то не зміг втримати в руках владу, подаровану йому народом, тобто сформувати більшість. І ще тому, що він не вміє домовлятися з опозицією, а оточив себе всілякими порошенками з червоненками.

     Shooter пише:
     > На перші позиції в державі висунувся зек-Янукович, в України через цинічні дії мудведчуковських посіпак значно погіршився міжнародний імідж на Заході і, як наслідок цього, Україна впевнено дрейфує в бік Кремля.

     Цікава ви людина, Шутере. Ніяк не можу зрозуміти чи повна відсутність логіки у вас вроджена чи вдавана. Ви пропонуєте об"єднатися з зеком-Януковичем і тим самим підтримати його (що мабуть взметнуло б імідж України до небес), а потім звинувачуєте послідовних борців з зеком-Януковичем в тому, що він "висунувся на перші позиції".

     Слава Богу, Ющенко таки відмовився від кар"єри синка Кучми. Краще пізно ніж ніколи. Правда теперішні його ідіотські дії знову ведуть його до програшу.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.21 | Михайло Свистович

      Ви легко кидаєтесь словами.

      Нестор пише:
      > Два останні роки для країни пішли на пси виключно тому, що Ющенко понибирав в парламент всіляку шваль бандитську

      Ви можете навести конкретні приклади бандитизму ющенківців (окрім Щербаня, який пробув ву фракції НУ лише кілька днів), бо в мене виникає враження, що для Вас вони бандити лише тому, що багаті?

      >
      > Слава Богу, Ющенко таки відмовився від кар"єри синка Кучми. Краще пізно ніж ніколи. Правда теперішні його ідіотські дії знову ведуть його до програшу.

      Я думаю, що на його місці Ви б також призвели до програшу і набагато швидше. Прочитав Ваші дописи у гілці про тарифи, яку щось не можу знайти, і зробив такий висновок.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.22 | Нестор

       Re: Ви легко кидаєтесь словами.

       Михайло Свистович пише:
       > Ви можете навести конкретні приклади бандитизму ющенківців (окрім Щербаня, який пробув ву фракції НУ лише кілька днів), бо в мене виникає враження, що для Вас вони бандити лише тому, що багаті?

       Ну це залежить від розуміння слова бандит. Лазаренко, наприклад, бандит? Кажуть він законів не порушував :) а доволі "чесно" залишив без копійки сотні тися людей зігравши на падінні національної валюти. Так от для мене він бандит навіть незважаючи на можливе виправдання його найсправедливішим судом в світі. За цією шкалою і Порошенко і Червоненко - бандити. Але якщо моя шкала Вам не подобається, то ось вам конкретні приклади по загальновизнаній шкалі цінностей.

       Димінський - бандит, тому що є рекетиром і визискує дрібних підприємців у Львові шляхом залякування вбивствами та каліцтвами.

       Стоян - бандит, тому що використовує керівництво профспілками для своїх шкурних інтересів, замість займатися тим, чим займаються профспілки у всьому світі (тобто захистом своїх членів від держави та приватних визискувачів).

       Два приклади досить, чи проаналізувати кожного, кого протягнув Ющенко в парламент і хто влився в стройні ряди бандюків?

       > Я думаю, що на його місці Ви б також призвели до програшу і набагато швидше. Прочитав Ваші дописи у гілці про тарифи, яку щось не можу знайти, і зробив такий висновок.

       Про які тарифи?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.22 | Михайло Свистович

        Re: Ви легко кидаєтесь словами.

        Нестор пише:
        >
        > Ну це залежить від розуміння слова бандит. Лазаренко, наприклад, бандит?

        Бандит.

        >
        > Кажуть він законів не порушував

        Порушував.

        >
        > За цією шкалою і Порошенко і Червоненко - бандити. Але якщо моя шкала Вам не подобається

        Не подобається, бо я не бачу нанесених на неї критерієї, окрім одного - багатства.

        >
        > Димінський - бандит, тому що є рекетиром і визискує дрібних підприємців у Львові шляхом залякування вбивствами та каліцтвами.

        Згоден, якщо це так. Та він вже не в НУ.

        >
        > Стоян - бандит, тому що використовує керівництво профспілками для своїх шкурних інтересів, замість займатися тим, чим займаються профспілки у всьому світі (тобто захистом своїх членів від держави та приватних визискувачів).

        Згоден. Але і він вже не в НУ.

        >
        > Два приклади досить, чи проаналізувати кожного, кого протягнув Ющенко в парламент і хто влився в стройні ряди бандюків?

        Хоча б Червоненка і Порошенка.

        >
        > Про які тарифи?

        На воду у Львові.
 • 2004.03.18 | YZ

  Факти... факти...

  Эдик пише:
  > А Мороз ... не подлец. Я верю что он не поддержит такую реформу, которая позволит Кучме и компании остаться у власти.
  >

  http://maidan.org.ua/static/mai/1079436205.html
  1990 рік – товариш Мороз лідер комуністичної більшості у Верховній Раді, групи “239”. 14 листопада 1990р. за півгодини Верховна Рада без попереднього розгляду приймає рішення про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності і арешт народного депутата С.Хмари по безпардонно сфабрикованій справі. Справжня причина була політична: авторство проекту постанови “Про заборону КПСС–КПУ та націоналізацію її майна”.

  Мороз звичайно голосує за мій арешт, хоч навіть тоді не всі члени комуністичної більшості голосували “ЗА”. Після мого звільнення багато тих, що голосували “ЗА” підходили і вибачалися, і навіть прокурор Потебенько. Мороза серед них не було: ні тоді і ніколи.

  Для підтвердження того, що я тут нічого не видумую, наведу цитату Вадима Гетьмана щодо постанови про притягнення до відповідальності Ю. Зв’ягільського: “Я не голосував за цю постанову, тому, що бачив політичне забарвлення цієї акції і добре пам’ятав урок справи Степана Хмари. Тоді нашу групу, відому під назвою “239” запросили до ЦК Компартії України і дали категоричну вказівку, як голосувати. Пізніше зрозумівши, як мене обдурили партійні лідери, я разом з іншими 130 народними депутатами, підписав звернення до Верховної Ради України про відміну цієї невиправданої ухвали. Що й було зроблено” (газ. “День”, 27.12.97р.)

  Серед 130 народних депутатів тов. Мороза не було. Висока мораль, порядність, чи неправда?

  ПС. Навіть Медведчук за Стуса вибачився. Принаймні, хоч міну зліпив
 • 2004.03.18 | .............

  Дописантам

  Ось подивіться. Зявився на форумі Ед - з чистим поривом, з позитивним настрОєм. З бажанням і пропозицією. Дає своє мило і все таке.

  Одразу вистрибує старожил Шутер з циніними іздьовками. Ну, навіщо?
  Так само вчора бачив тут звернення письменників із пропозиціями заходів. Одразу почалися там дописи песимістично-цинічно-остужаючого плану.

  Прекрасно, що ще є люди, які не зневірилися остаточно і чогось хочуть.
  Моя пропозиція. Якщо хтось щось пропонує, підтримуйте цих людей. Не збивайте їхнього пориву. Не подобається щось, то просто не коментуйте і не спамте гілку.

  Ед, я не дніпропетровський, але при нагоді кину Вам нам на пило повідомлення. Принаймні, для контакту. Моя адреса починатиметься зі слова Микола.

  Ви, просто, маєте зважати, що на цьому форумі домінують люди, які не бачать перспективи, але не мають і сил змінювати свої погляди, чи хоча б ставлення до речей.

  Очевидно, якось сподваються що на ізльотє популярнолсті ВАЮ йому все таки вдасться якось викарабкатися на президентство. Можливо. Не знаю.

  ----------------
  Було б добре якось пояснити Юлі, що її імідж зазраз виграв би, якби вона випромінювали більше легкості. Впевненої легкості, внутрішнього спокою і доброзичливості якоїсь.

  Але як це їй сказати не знаю. Вона дуже симпатична коли усміхається і їй явно варто було б порм'якшити свій образ "залізної леді". Це в ній і так є як данність.

  А от з чоловіком більше показуватися треба. Вони дуже гарна пара. Жінки всі підсвідомо бачать в іншій жінці суперницю. Особливо, коли та жінка гарна. Та ще й весь час без чоловіка поряд.

  Одним словом їй би варто було забрати зайву різкість, додати тепла, радості. Бо зараз вона виглядає як загнаний звір, а їй би варто було посилити трохи інші флюїди. Більш позитивні.

  Усе це ІМХО. У будь-якому разі я бажаю Вам об'єднати дніпрян і забацати, принаймні, якесь своє земляцтво.

  ------------------
  Іще я думаю (але це дуже по-секрету), що найкращим президентом для України був би сьогодні... Лазаренко. Особливо після того як тюрма його, імовірно, дечому навчила.
  Лазаренко - найпотужніший керівник за всі роки - у цій державі. Шкода, що його з'їли. Шкода, що він сам дав себе з'їсти.
  Але це таке
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.19 | КП8416

   Теж по секрету: Про Лазаренка я такої самої думки! (-)

  • 2004.03.19 | Эдик

   Re: Дописантам

   Спасибо на добром слове. Я действительно верю в свою страну, а как же ее еще любить если не верить? И мне действительно страшно от того что надвигается под видом реформы. Власть пойдет до конца, и единственный шанс оппозиции - это народ, его мнение и его воля. А люди с которыми я общаюсь говорят - мы бы поддержали и Юлю, и ВАЮ ЕСЛИ БЫ ЗНАЛИ ЧТО ОНИ КОНКРЕТНО ПРЕДЛАГАЮТ ИЗМЕНИТЬ. Поверьте, от этой власти стонут очень и очень многие если не все. Но для большинства людей оппозиция - всего лишь другие лица и ТЕ ЖЕ ПРАВИЛА ИГРЫ. Поэтому нам как воздух необходима популисткая но реальная програма, которая придется по сердцу миллионам украинцев. Низкие налоги, простая разрешительная система, высокие пенсии и зарплаты. Все на одной странице. Просто за красивых Виктора Андреевичя и Юлию Владимировну никто на баррикады не пойдет. Разве что кучка таких больных как я.
  • 2004.03.19 | Julia

   Типова проекція чоловічої логіки на жіночу


   > Було б добре якось пояснити Юлі, що її імідж зазраз виграв би, якби вона випромінювали більше легкості. Впевненої легкості, внутрішнього спокою і доброзичливості якоїсь.
   >
   Ноу коммент.

   > А от з чоловіком більше показуватися треба. Вони дуже гарна пара. Жінки всі підсвідомо бачать в іншій жінці суперницю. Особливо, коли та жінка гарна. Та ще й весь час без чоловіка поряд.
   >

   Типова проекція чоловічої логіки на жіночу. Шановні крапочки, повірте, що все з точністю до навпаки. Жінка, коли дивиться на іншу жінку, завжди підсвідомо приміряє її досягнення на себе: а чи зможу так я? Красива, розумна, багата і без чоловіка - значить, всього досягла сама. Це стимулює і викликає довіру і повагу ("раз вона таке змогла, то і я щось в цьому житті можу"). А коли буде демонструвати ще й красивого-багатого чоловіка, то типова жіноча реакція буде: от сучка, якого піймала, та ще й хвастає тут переді мною - а мій Петро он знов на дивані п'яний лежить!.. Тобто, образа і підсвідома неприязнь, ефект якраз протилежний до бажаного.

   Згадайте, як колись ненавиділи жінки (саме жінки!) Раїсу Горбачову, і зрозумієте, що Юля права, а ви ні.
   > Одним словом їй би варто було забрати зайву різкість, додати тепла, радості. Бо зараз вона виглядає як загнаний звір, а їй би варто було посилити трохи інші флюїди. Більш позитивні.
   >
   З цим я згодна.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | .............

    Можливо

    Хоч остаточно Ви мене не переконали, але сумнів поселили. Можливо, дійсно, присутність ще й красивого чоловіка поряд, у порівнянні зі своїм чудом, може грати проти Юлі.

    Що ж до того як думають жінки, то все ж я підозрюю, що ви інших судите по собі, а я ж - по жінкам. Чому от кажуть, що жіночої дружби не існує? Хоч чоловіча дружба річ доконана. Жінки не люблять адна одну. Швидше миряться одна з одною.

    Як казав Шопенґавр: чоловік до чоловіка (незнайомого) ставиться швидше нейтрально, у той час як жінк до жінки - негативно.

    От до речі. Жінки не люблять, коли їх чоловіки дивляться на гарних жінок. Інших. навіть по телевізору.
    Значить і Юля у них має викликати певну (підсвідому) тривогу.
    На тлі скажімо - Ющенка чи Януковича. Хіба ні?
  • 2004.03.20 | Михайло Свистович

   Дописанту Максиму

   ............. пише:
   >
   > Одразу вистрибує старожил Шутер з циніними іздьовками. Ну, навіщо?

   І що Ви нам пропонуєте? Відключити Шутера від форуму? Вискакуйте Ви на підтримку, в чому проблема? Розумієте, це - форум. Форум це. Сюди може кожен написати, і Ваші однодумці в тому числі.

   > Так само вчора бачив тут звернення письменників із пропозиціями заходів. Одразу почалися там дописи песимістично-цинічно-остужаючого плану.

   Чому ж Ви і Вам подібні не написали дописи оптимістично-запалюючого плану? Кому Ви пред"являєте претензії? Хіба що собі.

   >
   > Моя пропозиція. Якщо хтось щось пропонує, підтримуйте цих людей. Не збивайте їхнього пориву. Не подобається щось, то просто не коментуйте і не спамте гілку.

   Скажіть це все Козаку, який щоденно під різними ніками спамить сюди самі протилежні думки. Ви чудово знаєте, що Ваша пропозиція нездійсненна при всьому нашому бажанні, але намагаєтесь бути тут вчителем. От Ви і підтримуйте цих людей, хто Вам не дає?

   >
   > Ви, просто, маєте зважати, що на цьому форумі домінують люди, які не бачать перспективи, але не мають і сил змінювати свої погляди, чи хоча б ставлення до речей.

   Не брешіть, будь ласка, бо Ви, на відміну від багатьох людей з цього форуму, палець об палець не вдарили, щоб щось змінити в житті.

   >
   > Іще я думаю (але це дуже по-секрету), що найкращим президентом для України був би сьогодні... Лазаренко. Особливо після того як тюрма його, імовірно, дечому навчила.
   > Лазаренко - найпотужніший керівник за всі роки - у цій державі. Шкода, що його з'їли. Шкода, що він сам дав себе з'їсти.

   Я нвіколи не сумнівався у Вашій мазохістичній симпатії до злодіїв та сильних особистостей, які застосовуватимуть свою силу проти Вас же. Успіхів.
 • 2004.03.19 | технолог

  Едік правий у тому,

  що Ющенко свій шанс практично просрав, починаючи з УБК.
  Тепер, якщо кістьми не ляже, аби не допустити голосування по реформі, реалізується простий сценарій:
  Янукович є і залишається прем'єром з потужними важелями влади, а президент Ющенко отримує пасіку на газоні біля Маріїнського палацу.
  Далі донєцкіє построять свою більшість, знову переоберуть Януковича на ту ж саму посаду і створять уряд більшості...
  А далі всьо путєм, такий президент нікому не потрібен, хай їздить по Європах та Гамериках та розповідає, який він високоморальний демократ.
  А НУ знищать на корню, порубавши тупо і нахабно весь їхній бізнес.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.19 | Эдик

   Re: Едік правий у тому,

   И это грустно
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | Стопудів

    Re: Едік правий у тому,

    Так, веселого тут мало, і в принципі всі в чомусь праві. Але тоді давайте діяти самотужки! Не надто детально розпланована інет-акція на захист Контитенту об'єднала від 50 (точно є координати) до 200 людей.
    То хіба ми не зможемо зібрати в 100 разів більше людей на захист зрозумілих всім прав, озвучених Едиком? :) Ні, справді.

    Сильний позапартійний рух за нормальне життя - це реально, весело і корисно (особливо після перемоги опозиції).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.21 | GS

     Едік правий.

     Едік пише:

     >2 года назад у Нашей Украины был шанс взять власть в свои руки. Для этого нужно было лишь пойти навстречу БЮТ, социалистам и коммунистам. Но видимо эйфория была настолько сильной, что момент был упущен и мы иаемо тэ що маемо. Потом были акции Повстань Украйино. Результат тот же. Но еще не поздно. Ющенко должен всего лишь пообещать участникам событий конкретные посты и полномочия, и все еще можно изменить. Дай бог ему здравомыслия. <

     Повністю згоден. І здається (по країній мірі так заявляє і Юля і Ющ)справу завершено. Кучмині пропагандисти зараз скрізь навязують думку, що Ющенко веде переговори. То з Пінчуком, то з донецькими. Хочуть вбити клин. Надіюсь не вдасться.

     --------------------------------------------------------------------

     >А Мороз не дурак и не подлец. Я верю что он не поддержит такую реформу, которая позволит Кучме и компании остаться у власти.<

     Так Мороз не "подлец", але здається таки трохи дурак. Бо не слід сідати грати в карти з чортом, як він сам каже. Моя думка, що взагалі не слід відбирати повноваження у президента. (Можу аргументувати свою позицію окремо). Але я також поважаю право Мороза мати свою думку по цьому питанню.

     Голосування ж по реформі скоріше всього будуть проводитись по кожній статті чи розділу Конституції. То що зупинить Медведчука використати Мороза в голосуванні за всі розділи крім прикінцевих положень, де й закладено головну бомбу? Головне проголосувати всі зміни, а вже при голосуванні за сроки їх введення, з вересня 2004-го (прикінцеві положення) можна обійтись і без Мороза. Адже 450-102(НУ)-19(БЮТ)-20(СПУ)= 309. Один раз зібрати до купи оту всю братію Вітюша якось зможе. Девять штиків запасу.

     --------------------------------------------------------------------

     >Давайте создадим команду, фонд, выработаем предложения и даже требования. <

     Давайте. Є задумки. Але не на цьому форумі. Прошу на http://www.timoshenko.com.ua/ukr/phorum/cat/6833/
     або на http://www2.pravda.com.ua/forum/list.php?f=1&a=2&t=13137
     далеких і пустих людей скрізь вистачає, але там хоч теми не видаляють.

     ---------------------------------------------------------------------

     ....пише:

     >Ви б собі ( і майданівська братія) зі спокійною душею голусавали собі за сина ( як у 1999 -му за Кучму удругому турі), а я з Коазком - за Тимошенко.
     А то влаштували - ні вашим, ні нашим - ні рибу, ні м'ясо.<

     Давно знаю Козака. Це справжній патріот.
     Що до риби і мяса, то можливо Ющенко відчував краще нас, що підняти народ в 2001-2003 було не реально. Навіть сьогодні є великі сумніви. Це серйозна тема, що чекає свого досліджувача. Українці взагалі унікальна нація.

     ---------------------------------------------------------------------

     Нестор пише:

     >Два останні роки для країни пішли на пси виключно тому, що Ющенко понибирав в парламент всіляку шваль бандитську і тому коли пішов в опозицію, то не зміг втримати в руках владу<

     Відкидати допомогу незлочинного бізнесу було б нерозумно, тим більше, що від народу дієвої підтримки чекати не доводилось.

     ---------------------------------------------------------------------

     .....пише:

     >Прекрасно, що ще є люди, які не зневірилися остаточно і чогось хочуть.
     Моя пропозиція. Якщо хтось щось пропонує, підтримуйте цих людей. Не збивайте їхнього пориву. Не подобається щось, то просто не коментуйте і не спамте гілку.<

     Шановний пане ..., завжди і всюди є люди які ведуть і є люди яких доводиться тягнути налигачем. Тому ведучий має бути загартованим в своїх поглядах і не відволікатись на другорядне, інакше грош йому ціна. Ваші ж благородні пориви гідні підтримки і схвалення, що і роблю із великим задоволенням.

     >У будь-якому разі я бажаю Вам об'єднати дніпрян і забацати, принаймні, якесь своє земляцтво.<

     Дякуючи Богу і науковцям у нас є інет. Тому створити союз однодумців ми можемо не виходячи з кабінету. Пане ...., запрошую і Вас на вищевказані форуми (краще ЮВТ).

     ---------------------------------------------------------------------

     Едік пише:

     >Я действительно верю в свою страну, а как же ее еще любить если не верить? И мне действительно страшно от того что надвигается под видом реформы. Власть пойдет до конца, и единственный шанс оппозиции - это народ, его мнение и его воля. А люди с которыми я общаюсь говорят - мы бы поддержали и Юлю, и ВАЮ ЕСЛИ БЫ ЗНАЛИ ЧТО ОНИ КОНКРЕТНО ПРЕДЛАГАЮТ ИЗМЕНИТЬ. Поверьте, от этой власти стонут очень и очень многие если не все. Но для большинства людей оппозиция - всего лишь другие лица и ТЕ ЖЕ ПРАВИЛА ИГРЫ. Поэтому нам как воздух необходима популисткая но реальная програма, которая придется по сердцу миллионам украинцев. Низкие налоги, простая разрешительная система, высокие пенсии и зарплаты. Все на одной странице. Просто за красивых Виктора Андреевичя и Юлию Владимировну никто на баррикады не пойдет. Разве что кучка таких больных как я.<

     І я.

     ---------------------------------------------------------------------

     Михайло Свистович пише:

     >Чому ж Ви і Вам подібні не написали дописи оптимістично-запалюючого плану? Кому Ви пред"являєте претензії? Хіба що собі.<

     Пан ... якраз написав чудовий допис в підтримку Едіка. Дивує, що Ви шановний пане Михайле не підтримали ту ініціативу.

     ---------------------------------------------------------------------

     Стопудів пише:

     >То хіба ми не зможемо зібрати в 100 разів більше людей на захист зрозумілих всім прав, озвучених Едиком? Ні, справді.<

     Зможемо. Якщо взятись за справу разом. Ми відрізняємось від політтехнологів тим, що знаємо ситуацію із станом свідомості людей із середини. А ще на нашому боці глибокі переконання і завзяття.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.22 | Korzg Oleg

      Re: Едік правий.

      Pochemu vi napadaete na Svistovicha. On patriot Ukraine. On vistupaet protiv Kuchmy. Nado obedinyatsya.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.22 | Бурлака

       Щось у мене паранойя, як прочитав про композитора Семеновича

       А GS часом це не Козак після амністії? ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.22 | Елена

        Re: Щось у мене паранойя, як прочитав про композитора Семеновича


        Что ж это за легендарная личность такая этот Козак? Свистович утверждает что Козак пишет на форум каждый день, но поиск выдает довольно давние посты. Банальности пишет ваш Козак, но читается увлекательно.

        http://maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_about&trs=-1&site=maidan&expnd=none

        Вообще на форуме "Про майдан" много чего интересного.

        Господин Свистович, когда Вы выполните своё обещание? Я ждала долго.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.22 | Михайло Свистович

         Re: Щось у мене паранойя, як прочитав про композитора Семеновича

         Елена пише:
         >
         > Что ж это за легендарная личность такая этот Козак?

         Це троль на роботі. Писав під одним ніком, лаявся, ображав опонентів, за що його й відключили від форуму. З часом він знайшов спосіб через анонімні проксі-сервери заходити на Майдан, що і став робити під різними ніками, пишучі протилежні речі. В одній гілці прикидався прихильником одних ідей, в іншій - повним противником цих ідей. Дрібний шкідник, одним словом.

         Пише він щоденно, однак його пости видаляються програмкою "Антитроль" майже відразу. Під багатьма ніками його можна побачити на форумі "Без правил" (від нього ніхто не відключається). Особливо полюбляє він нік "Кізяк".

         >
         > Господин Свистович, когда Вы выполните своё обещание? Я ждала долго.

         Ви про що?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.22 | Елена

          Память девичья?

          А кто обещал мне доказательства невиновности Бондаря? А?

          А вот врать нехорошо. Притом так нагло. Тот Казак как раз очень опозиционно настроен, а Вы его баните. Да ещё и ник его доблестный коверкаете. Не стыдно?

          И ещё. Что это за система фильтрации? Как этим пользоваться?

          Михайло Свистович пише:
          > Елена пише:
          > >
          > > Что ж это за легендарная личность такая этот Козак?
          >
          > Це троль на роботі. Писав під одним ніком, лаявся, ображав опонентів, за що його й відключили від форуму. З часом він знайшов спосіб через анонімні проксі-сервери заходити на Майдан, що і став робити під різними ніками, пишучі протилежні речі. В одній гілці прикидався прихильником одних ідей, в іншій - повним противником цих ідей. Дрібний шкідник, одним словом.
          >
          > Пише він щоденно, однак його пости видаляються програмкою "Антитроль" майже відразу. Під багатьма ніками його можна побачити на форумі "Без правил" (від нього ніхто не відключається). Особливо полюбляє він нік "Кізяк".
          >
          > >
          > > Господин Свистович, когда Вы выполните своё обещание? Я ждала долго.
          >
          > Ви про що?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.22 | Михайло Свистович

           Re: Скоріше комп"ютерна. Витирає зайву інформацію.

           Елена пише:
           > А кто обещал мне доказательства невиновности Бондаря? А?

           Не я. Не міг я такого обіцяти. Це дуже багато часу займе. В мене його ннмає.

           >
           > А вот врать нехорошо. Притом так нагло. Тот Казак как раз очень опозиционно настроен, а Вы его баните. Да ещё и ник его доблестный коверкаете. Не стыдно?

           Ні, не соромно. Не опозиційно він настроєний. Під одним ніком жене на Юлю матом, під іншим - захищає її й жене на Ющенка. Та тут його всі знають, не старайтесь.

           >
           > И ещё. Что это за система фильтрации? Как этим пользоваться?

           В розділі "Розробки" все написано.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.03.24 | Елена

            Вот так всегда.

            Михайло Свистович пише:
            > Скоріше комп"ютерна. Витирає зайву інформацію.

            Ага, значит обещания наивной женщине это "зайва інформация" которую следует стирать? Ну да ладно, я Вас прощаю ловеласа-самоучку.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua