МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Закарпатські журналісти закликають припинити терор проти ЗМІ

03/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Закарпатські журналісти звернулися до Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, а також до жителів Закарпаття із закликами „допомогти припинити терор проти структур, якi не згодні з політикою СДПУ(о)”


У зверненні закарпатських журналістів до громадськості, зокрема, йдеться, що „хвиля репресій проти опозиційних ЗМI докотилася й до Закарпаття”. Автори звернення зазначають: “Перекрито ефір найпопулярнішої телекомпанії краю “М-Студiо”. I зроблено це саме напередодні виборів у Мукачевому (виборів міського голови), що не може трактуватися інакше як пряме політичне замовлення. Поруч із проблемами, якi виникли навколо опозиційних "Сільських вістей", радіо "Континент", "Довiра", "5-го каналу" - це вже
виглядає як організований наступ на конституційні права громадян у формі жорсткого обмеження доступу до незалежної від влади інформації. Такі дії державних органів остаточно підривають авторитет України в очах європейської спільноти та прирікають її на відставання та зачислення до ряду країн iз недемократичним, авторитарним режимом”.

"Ми просто зобов'язані сказати рішуче "нi" наступу на свободу слова тепер, бо вже завтра виникне загроза особистій свободі непокірних. Ми зобов'язані довести, що є європейським народом, гідним цивілізації, а не покірним
натовпом, який байдуже спостерігає, як по черзі ведуть на бійню його представників”


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".