МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Посол Британії Роберт Бринклі в шоці

03/18/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Від побаченного на проміжних виборах у Донецьку (там конкретно "переміг" брат Г.Васильєва). Ківалов, як голова ЦВК у відповідь сказав щоб посол Британії сильно не переймався, у них в ЦВК головне "процес, а не процент"Посол Великої Британії в Україні Роберт Брінклі шокований проведенням в Донецькій області проміжних виборів до Верховної Ради в 61-му окрузі.

За даними прес-служби Центральної виборчої комісії, під час сьогоднішньої зустрічі з головою ЦВК Сергієм Ківаловим посол, який під час проміжних виборів 7 березня перебував у Донецькій області і мав змогу безпосередньо спостерігати за процесом голосування на виборчих дільницях, сказав: “Я шокований тим, як проходили вибори в Донецькій області. На мій погляд, відбувалось маніпулювання виборцями, нехтувалась роль і участь міжнародних спостерігачів, мали місце випадки вкидання бюлетенів. Процент тих, хто проголосував за Олександра Васильєва, вражаючий, але, на мій погляд, відбувався тиск на виборців, людям просто не довіряли”.

У відповідь Ківалов сказав: “Мені дуже прикро чути сьогодні такі оцінки донецьких виборів, і я згоден, що процент вражаючий, але не хотів би сьогодні давати жодних оцінок з цього приводу, оскільки для нашої комісії важливий не процент, а процес виборів. На жаль, сьогоднішній склад ЦВК не займався підготовкою виборів в 61-му окрузі, ми підключились лише на етапі так званого “підрахунку голосів”. Для комісії дуже важливим є саме зараз детально проаналізувати всі негативні сторони для того, щоб уникати подібних ситуацій”

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua