МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Беспредел. Суд, що визнав Петьовку мером Мукачевого, ліквідовано

03/18/2004 | Vadym Gladchuk
Суд, що визнав Петьовку мером Мукачевого, ліквідовано

www.ПРАВДА.com.ua, 18.03.2004, 19:37

Мукачівський міський суд, що свого часу ухвалив рішення, яке підтвердило перемогу Василя Петьовки на виборах мера міста 29 червня 2003, припинив своє існування. Про це повідомляє закарпатська прес-служба "Нашої України".

15 березня 2004 року президент України підписав указ "Про внесення змін до мережі та кількісного складу місцевих судів", відповідно до якого замість Мукачівського міського суду та Мукачівського районного суду буде утворено Мукачівський міськрайонний суд, говориться в повідомленні.

Прес-служба відзначає, що даний указ був підписаний через два дні після того, як Мукачівський міський суд прийняв рішення зобов’язати Мукачівську міську територіальну виборчу комісію зареєструвати кандидатами на посаду міського голови Мукачева Віктора Балогу та Золтана Лендєла, а постанову МТВК про реєстрацію Ернеста Нусера кандидатом скасував.

Прес-служба також нагадує , що наприкінці лютого до Закарпаття прибула Лідія Ізовітова, член Вищої ради юстиції України, віце-президент Спілки адвокатів України, щоб організувати реформу місцевого судочинства.

Саме Мукачевський суд підтвердив перемогу ставленика "Нашої України" Василя Петьовки на виборах мера, коли її скасування вимагала СДПУ(о).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua