МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українські журналісти вестимуть мовлення з Німеччини

03/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ще цього року буде створено україно-польське-німецьке Інтернет-радіо. Як повідомив голова польської фундації „Знак” Ян Пєкло, його створенню мали б передувати спільна робота журналістів трьох країн. Організатори втілюватимуть ідею створення такого радіо через тематичні тренінги, на яких збиратимуть поляків, німців та українців для висвітлення спільної, резонансної та цікавої для згаданих країн теми. Звукові матеріали, зроблені під час цих тренінгів чи радше тематичних журналістських розслідувань, будуть розміщені в Інтернеті.

Ідею створення такого міжнародного Інтернет-радіо подав німецький журналіст, поляк з походження Павел Громніца, який співпрацює з журналістськими школами при університетах Німеччини.

Втіленню такої журналістської ініціативи не мала б завадити мова, адже саме радіо творитимуть журналісти, які володіють цими мовами, а мовлення вестиметься з Німеччини.

За словами Яна Пєкла, натхненники ідеї сподіваються на фінансову підтримку міжнародних фондів та сприяння дипломатичних структур. Про створення Інтернет-радіо Ян Пєкло уже веде розмову з консульством Німеччини у Кракові, а своє зацікавлення новим медіа висловила фундація Конрада Аденауера. Голова польської фундації „Знак сподівається, що вже найближчим часом вдасться щодо цього проекту підписати відповідні угоди.

http://imi.org.ua/?id=read&n=93&cy=2004&m=thm


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua