МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Жоден народний депутат від опозиції після їхнього звільнення не

03/19/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Надія Шерстюк
Цими днями на волю вийшли ще двоє членів УНА-УНСО: Володимир Горощук та наймолодший із в’язнів Сергій Гальчик. 26-го березня звільниться Ігор Мазур.

А який термін покарання доведеться відбувати останньому ув’язненому унсовцю Миколі Карп’юку, наразі достеменно невідомо. Адже Апеляційний суд Києва зменшив термін його ув’язнення на два з половиною роки. За попередньою інформацією він перебуватиме за гратами до осені цього року.

Нагадаємо, що навесні 2001-го року 18 членів УНА-УНСО були заарештовані за участь в акції опозиції 9-го березня.

У грудні 2002-го року Голосіївський суд Києва позбавив унсовців волі терміном від 2-х до 5-ти років, але Апеляційний суд пом’якшив вироки більшості із них.

Моя колега Галина Терещук зустрілася із львів’янином Сергієм Гальчиком.

Галина Терещук
Сергій Гальчик був серед тих 8-ми унсовців, кому не пом’якшили вирок. Він відсидів за гратами рівно 3 роки. 31-го березня Сергієві виповниться 22 роки.

Наймолодший політв’язень, за рішенням Голосіївського місцевого суду Києва, був найактивнішим учасником акції протесту під гаслом “Геть Кучму!” - такий висновок суд зробив з запису на відеокасеті, на якій було зафіксовано, що Сергій найбільше бігав туди-сюди.

Однак спершу суддя Волік хотів, тоді ще 18-річного хлопця, віднести до організаторів протесту біля Адміністрації Президента і позбавити його волі на 10 років.

До хлопця застосовували тортури, його били, як вислід, кровоточила права нирка. Медична експертиза була зроблена лише на 3 місяць.

А ще категорично відмовився Сергій стати інформатором в СІЗО СБУ.

Послухайте Сергія Гальчика.

Сергій Гальчик
Ходжають інформатори. Інформатор підводить мене до розмови. Потихеньку тижнями, навіть місяцями витягує з мене інформацію.

В числі таких осіб були люди, які мали не одну судимість. Вони непогано розбиралися в людській психології. Їхня робота винагороджувала тим, що їм обіцяли своєрідні пільги.

Галина Терещук
Найважчими для Сергія були перші два тижні його перебування в камері–одиночці у СІЗО СБУ: без телевізора, радіо, преси, книг. Порушувалось право Сергія на конфіденційну розмову зі своїм захисником.

Розповів український політв’язень і про жахливі умови утримання заарештованих людей у Лук’янівському слідчому ізоляторі у Києві.

В одній камері там перебувало до 40 осіб, замість 10-ти.

Хоча ще у 1996-му році Україна зобов’язалась зняти із вікон камер металеві панцирі, через які взагалі не потрапляє повітря у приміщення. Але досі Лук’янівське СІЗО, найбільше в Україні, не зняло їх.

Після судового вироку Сергія етапували у Дрогобицьку виправну колонію, де він провів дев’ять з половиною місяців.

Я поцікавилась, які були умови утримання уже на зоні в Дрогобицькій колонії і як його зустріли в’язні?

Ось, що розповідає Сергій Гальчик:

Сергій Гальчик

Коли я приїхав на зону, то мені видалося, що я потрапив в рай, тому що 2 роки і 3 місяці перебування в камерній системі – це дуже важко.

А влітку то взагалі страшно. Моя остання камера в Лук’янівському СІЗО №150 була на 20 чоловік, а сиділо в ній 28 чоловік. Дуже було спекотно.

Я вам скажу, що туберкульозу тут процвітає.

Галина Терещук
Для працівників Дрогобицької виправної трудової колонії перебування у них унсовця стало справжнім випробуванням, оскільки знали, що хлопець, вийшовши на волю, розповість про умови утримання журналістам, тому Сергій не відчував там якоїсь небезпеки.

Однак Сергія Гальчика ми таки не зустріли біля Дрогобицької колонії. Працівники зони були попереджені, що хлопця планують зустріти журналісти та рідні, тому й випустили його замість 12-ти години о 6-й, давши 10 гривень на електричку.

Сьогодні хлопець на волі, він намагається поновитися на навчання у львівський технікум екології. Сергій у скрутному матеріальному становищі.

Сергій Гальчик
Я відбув свій термін від початку до кінця. Свої борги перед владою я списав.

Галина Терещук
Жоден народний депутат від опозиції після їхнього звільнення не допоміг їм ані з роботою, ані не поцікавився життям цих молодих людей і навіть не запропонував своєї депутатської безкоштовної путівки для того, щоб ці молоді люди, втративши здоров’я, могли полікуватись у санаторіях Моршина чи Трускавця.

До слова, двоє хлопців в ув’язненні захворіли на туберкульоз.

http://www.radiosvoboda.org/programs/human/uk/2004/03/8A11ACA4-17C4-46A8-8557-23B9D9EE550C.ASP

Відповіді

 • 2004.03.19 | Предсказамус

  Блядь! (С)

  Прочтешь такое и жить не хочется. Какая разная у нас власть и оппозиция, а отношение к людям как к быдлу, пушечному мясу и т.п. одинаковое...
  За что нас так Бог карает?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.19 | S@nya

   Re: Блядь! (С)

   Предсказамус пише:
   > Прочтешь такое и жить не хочется. Какая разная у нас власть и оппозиция, а отношение к людям как к быдлу, пушечному мясу и т.п. одинаковое...
   > За что нас так Бог карает?

   Просто, нажаль, не такі вони і різні... :(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | Franko

    Ну що ж, друзі.

    Зайвий раз пригадати собі істину, що поступ до демократії не може бути блискавичний, а тільки поступовий. Я повністю згоден із Предсказамусом у його характеристиці цій новині. Проте потрібно цю блядську опозицію підтримувати лиш тому, що вона - крок в бік демократії, принаймні не в протилежний. І знати, що після цієї опозиції, яка, з нашою допомогою, стане владою, прийде наступна опозиція, яка, сподіваємося, зробить наступний крок. І чи буде кінець цьому?

    Але іншого не дано.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.19 | Предсказамус

     Технологическая проблема

     Много людей с таким отношением наши оппо смогут вывести на улицу? То есть, проблема не только чисто человеческая, но и политтехнологиеская.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.19 | Franko

      Re: Технологическая проблема

      Предсказамус пише:
      > Много людей с таким отношением наши оппо смогут вывести на улицу? То есть, проблема не только чисто человеческая, но и политтехнологиеская.

      Все менше і менше.

      Тому завданням громадянської опозиції (тобто нас) зараз бачу не тільки активізувати суспільство і зруйнувати байдужість, але ще й переконати народ, що за цю блядську опозицію ТАКИ треба голосувати зі стратегічних міркувань.

      Свербить написати про це в нашому львівському самвидаві. І працює внутрішній самоцензор, який каже: зараз цю правду треба приховати. Бо буде ще гірше.

      Отакі пироги.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.19 | Предсказамус

       Re: Технологическая проблема

       > Тому завданням громадянської опозиції (тобто нас) зараз бачу не тільки активізувати суспільство і зруйнувати байдужість, але ще й переконати народ, що за цю блядську опозицію ТАКИ треба голосувати зі стратегічних міркувань.
       Помнится надпись в туалете возле писуара: "Не льсти себе, подойди ближе". Не знаю, как во Львове, а в Харькове, даже если я с Пани и Немашкало ломанемся по квартирам, на улицы и т.п., результат будет никаким. Слишком долго все завязывалось на негражданскую оппозицию, нет ни структур, ни информационных ресурсов. Хотя что-то делать придется, конечно.

       > Свербить написати про це в нашому львівському самвидаві. І працює внутрішній самоцензор, який каже: зараз цю правду треба приховати. Бо буде ще гірше.
       Да куда уж хуже..


       Отакі пироги.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.20 | Михайло Свистович

        Re: Технологическая проблема

        Предсказамус пише:
        >
        > Не знаю, как во Львове, а в Харькове, даже если я с Пани и Немашкало ломанемся по квартирам, на улицы и т.п., результат будет никаким. Слишком долго все завязывалось на негражданскую оппозицию, нет ни структур, ни информационных ресурсов.

        Свого часу ми з дружиною в Ірпені, який не дуже відрізнявся 5 років тому від Харкова, вдвох ломанулись і тепер на сайті ЦВК можете побачити сухі цифри чудового результату - 95-й виборчий округ.

        Потім ми ломанулися на Вінниччину в 13-х (наприкінці нас стало 30), і 18-й округ став єдиним, де опозиція виграла повторні вибори.

        В обох випадках ми діяли не як партійна чи політична опозиція. Просто наводжу саме політичні приклади, бо їх легко перевірити. Облом писати купу інших прикладів.
      • 2004.03.19 | Mykyta

       Re: Технологическая проблема

       Franko пише:

       > Свербить написати про це в нашому львівському самвидаві. І працює внутрішній самоцензор, який каже: зараз цю правду треба приховати. Бо буде ще гірше.

       Десь в останньому інтерв"ю (УП або Телекритиці - зовсім недавно) Шевченко-журналіст сказав: "ми завжди думаємо, що знаємо як зробити краще. Повна ілюзія!" (цитую по пам"яті).

       Ти так не вважаєш?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.20 | Михайло Свистович

        Re: Технологическая проблема

        Mykyta пише:
        >
        > Десь в останньому інтерв"ю (УП або Телекритиці - зовсім недавно) Шевченко-журналіст сказав: "ми завжди думаємо, що знаємо як зробити краще. Повна ілюзія!" (цитую по пам"яті).

        Стосовно багатьох людей це справедливо. Однак не стосовно всіх. Я, наприклад, точно знаю, де я міг би зробити краще. Хоча б тому, що дещо вже робив краще.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.20 | Mykyta

         Re: Технологическая проблема


         > > Десь в останньому інтерв"ю (УП або Телекритиці - зовсім недавно) Шевченко-журналіст сказав: "ми завжди думаємо, що знаємо як зробити краще. Повна ілюзія!" (цитую по пам"яті).
         >
         > Стосовно багатьох людей це справедливо. Однак не стосовно всіх. Я, наприклад, точно знаю, де я міг би зробити краще. Хоча б тому, що дещо вже робив краще.

         Тут не про людей йдеться. Йдеться про установку - "я (і саме я) знаю як треба робити правильно (краще)". Це дуже часто буває причиною багатьох бід.

         Не будемо критикувати опозиції - вона не звертатиме уваги на промахи. Я про це писав. Замовчування кричущої інформації - це зелене світло для повторення подібного. А тепер те саме питання: хто скаже гарантовано, що краще - тримати недоторканим рейтинг опозиції через замовчування певної інфи і (нібито) збільшувати тим самим шанси на перемогу чи не мовчати і стимулювати її до росту і тим збільшувати її шанси на перемогу (а якщо вона не почне рости, а це лише збиватиме рейтинг?) ?
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.20 | Михайло Свистович

          Re: Технологическая проблема

          Mykyta пише:
          >
          > Тут не про людей йдеться. Йдеться про установку - "я (і саме я) знаю як треба робити правильно (краще)". Це дуже часто буває причиною багатьох бід.

          Не завжди. Якщо ця установка має підстави, це дає кращі підсумки, ніж колективне рішення, яке, як правило, виробляється довго, потім виявляється, що хтось щось не так зрозумів, потім починають узгоджувати нюанси...

          >
          > Не будемо критикувати опозиції - вона не звертатиме уваги на промахи. Я про це писав. Замовчування кричущої інформації - це зелене світло для повторення подібного. А тепер те саме питання: хто скаже гарантовано, що краще - тримати недоторканим рейтинг опозиції через замовчування певної інфи і (нібито) збільшувати тим самим шанси на перемогу чи не мовчати і стимулювати її до росту і тим збільшувати її шанси на перемогу (а якщо вона не почне рости, а це лише збиватиме рейтинг?) ?

          Рейтинг опозиції не може бути недоторканим, це не від нас залежить. Що бездіяльність, що неправильні дії призводять до зниження рейтингу. До зростання рейтингу ведуть правильні дії. Все дуже просто.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.20 | Mykyta

           Re: Технологическая проблема

           Михайло Свистович пише:

           > Рейтинг опозиції не може бути недоторканим, це не від нас залежить.

           Як це не залежить??? От ви ставите якийсь матеріал на Майдан, його читає багато журналістів і в них виробляється певне ставлення до події, певного політика і т.п. Далі вони це своє враження відображають у публікаціях в пресі. А далі це сприймають виборці. То як же не залежить?

           Нагадаю, що все почалось з дилеми Frank'а - ставити цей матеріал про опозицію в самвидав чи ні. А це пряме спілкування з виборцями. То як же не впливає?

           >Що бездіяльність, що неправильні дії призводять до зниження рейтингу. До зростання рейтингу ведуть правильні дії. Все дуже просто.

           Відповідь правильна, але нікому непотрібна ;)
           Бо якби ми знали, які дії правильні, то і питання б ставити не було потреби.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.03.20 | Михайло Свистович

            Re: Технологическая проблема

            Mykyta пише:
            >
            > Як це не залежить??? От ви ставите якийсь матеріал на Майдан, його читає багато журналістів і в них виробляється певне ставлення до події, певного політика і т.п. Далі вони це своє враження відображають у публікаціях в пресі. А далі це сприймають виборці. То як же не залежить?

            Я маю на увазі, що ми не зможемо зробити так, щоб рейтинг був недоторканим, тобто збереженим на тій самій межі.

            >
            > Відповідь правильна, але нікому непотрібна ;)
            > Бо якби ми знали, які дії правильні, то і питання б ставити не було потреби.

            Це неважко взнати. Не ми перші робимо ці дії. Достатньо подивитись на тих, хто вже робив, і що з цього виходило. Я от можу про дещо сказати, бо робив по-різному і можу порівняти ефект та застосувати екстраполяцію.
     • 2004.03.20 | Михайло Свистович

      Нема проблем

      Предсказамус пише:
      > Много людей с таким отношением наши оппо смогут вывести на улицу? То есть, проблема не только чисто человеческая, но и политтехнологиеская.

      Нема людської проблеми. Не здогадується навіть більшість народу, що опозиція саме така. Не читає народ інтернет.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.20 | Zy

       Re: Минулі вибори показали, що виборці здатні

       аналізувати
       > Не здогадується навіть більшість народу, що опозиція саме така
       Здогадується ;)
       Спостережливий виборець навіть з якихось уривків ТБ, або навпаки недопущенню своїх лідерів до ТБ, робить висновки і прикладом розуміння ситуації є результат минулих виборів до ВР.
       Газети теж дають чимала інформації. Приклад з О.О. : у 2002 вважався опозиційним (з великим відсотком), а зараз той відсоток різко впав
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.20 | Михайло Свистович

        Re: Минулі вибори показали, що виборці здатні

        Zy пише:
        > аналізувати

        До чого тут аналіз. Про це треба знати. А виборці про це не знають.

        > > Не здогадується навіть більшість народу, що опозиція саме така
        > Здогадується ;)

        Ні, не здогадується, що саме така. Здогадується лише, що вона не така, як хотілося б.

        >
        > Газети теж дають чимала інформації. Приклад з О.О. : у 2002 вважався опозиційним (з великим відсотком), а зараз той відсоток різко впав

        Це наслідок бездіяльності опозиції.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.20 | Zy

         Re: Минулі вибори показали, що виборці здатні

         > Це наслідок бездіяльності опозиції.
         Чому ж, дозвольте спитати, тільки у О.О. ТАК різко впав відсоток, він активна працював: реформа, інтерв'ю, ТБ...
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.20 | Михайло Свистович

          Re: Минулі вибори показали, що виборці здатні

          Zy пише:
          > > Це наслідок бездіяльності опозиції.
          > Чому ж, дозвольте спитати, тільки у О.О. ТАК різко впав відсоток, він активна працював: реформа, інтерв'ю, ТБ...

          Бо він працював у поганому напрямку. Він робив погані речі.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.20 | Zy

           Re: Минулі вибори показали, що виборці здатні

           > Бо він працював у поганому напрямку. Він робив погані речі.

           Отже, повертаємося до "здогадок" виборців - рано чи пізно, але висновок все одне буде зроблений такий, що "у інеті" :)
  • 2004.03.20 | Михайло Свистович

   Не блядь, а савєцкая жєнщіна (с)

   Предсказамус пише:
   >
   > За что нас так Бог карает?

   За нічогонероблення.
 • 2004.03.19 | S@nya

  Є пропозиція.

  Є пропозиція. Може, назбираємо грошей на путівку для Сергія, або, якшо зможемо, то для обох звільнених хлопців, і від Майдану подаруємо?
  Без імен, просто від "Майдану"?

  В мене з грошима не дуже, але на таку справу знайду.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.19 | Тестер

   Re: А де він зараз проживає

   Я б йому вже завтра вислав трошки грошей "До запитання"
   І чи є в нього паспорт, щоб їх отримати. І як його "по батькові".
   Зараз електронна пошта по Україні іде години дві.
   Франко, ти рядом, може підкажеш?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | S@nya

    Re: Думаєш, це буде нормально?

    Думаєш, це буде нормально, посилати йому гроші напряму?
    Я не переконаний, шо взяв би ці гроші...
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.19 | Тестер

     Re: Думаєш, це буде нормально?

     Коли я в 90 "підтримував" А. Лупиноса він не вважав це не нормальним!
     І я також!
    • 2004.03.20 | Михайло Свистович

     Це буде нормально!

     S@nya пише:
     >
     > Я не переконаний, шо взяв би ці гроші...

     Чому???? Дають - бери. Це ні до чого не зобов"язує.

     Ми багато грошей надіслали напряму родичам політв"язнів, вони також казали, що ще від кількох незнайомих людей їм якісь невеличкі суми надходили. Так що все нормально.
  • 2004.03.19 | Englishman

   Re: Є пропозиція.

   V pershu chergu, jim treba vid tuberkuljozu vylikuvatysya. Pry normal'nomu pidhodi ce mojna povnistju zrobyty za 6 misjaciv, ot til'ky ja ne znaju, chy v Ukrajini likuvannja bezkoshtovne, chy ni (osoblyvo jakscho mova jde pro jakisni preparaty).
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | S@nya

    Re: Є пропозиція.

    Ну я і мав на увазі путівку до санаторію, для лікування. Думаю, є навіть спеціалізовані санаторії.
    Втім, можна й просто гроші віддати, шоб не ставити хлопців в якісь рамки. Але, як на мене, краше шось купити - путівку, ліки абошо.
   • 2004.03.19 | Englishman

    Re: Є пропозиція.

    Zabuv dodaty: TB u sanatorijah Truskavcja ne likujet'sya. Hlopcjam treba zvernutysya do likariv napravyty jih na DOTS likuvannja (v Kyjevi take je, naskilky ja znaju). Jakscho budut' z cym problemy, krasche zvernutysya do pryvatnoji kliniky, jaka mogla by nadaty dostanju kil'kist' likiv (vony povynni pryjmatysya bezperebijno, inakshe budut' velyki problyemy).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.19 | S@nya

     Re: Є пропозиція.

     Ja perechytav povidomlennja. Z njogo ne zrozumilo, chy hlopci zahvorily na tuberkuljoz.

     Spershu treba ce z'jasuvaty.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.19 | Englishman

      Re: Є пропозиція.

      Галина Терещук
      Жоден народний депутат від опозиції після їхнього звільнення не допоміг їм ані з роботою, ані не поцікавився життям цих молодих людей і навіть не запропонував своєї депутатської безкоштовної путівки для того, щоб ці молоді люди, втративши здоров’я, могли полікуватись у санаторіях Моршина чи Трускавця.

      До слова, двоє хлопців в ув’язненні захворіли на туберкульоз.


      S@nya пише:
      > Ja perechytav povidomlennja. Z njogo ne zrozumilo, chy hlopci zahvorily na tuberkuljoz.
      >
      > Spershu treba ce z'jasuvaty.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.19 | S@nya

       Re: Є пропозиція.

       Oops, tochno. Sorry.
      • 2004.03.19 | Тестер

       Re: Там не вказані конкретні прізвища двох захворівших. (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.19 | Englishman

        Vam duje podobajet'sya sperechetysya?

        Osobysto meni z tekstu bulo ochevydno, scho mova jshla same pro nyh. U bud'-jakomu vypadku, jim treba znaty pro neobhidnist' shvydkogo likuvannja.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.19 | Лисий

         Ду нот пенік!

         Любі друзі, з одним захворілим все нормально. Він лікується у відповідному закладі, йому надали кошти саме нардепи, і він і батьки ДУЖЕ просили не акцентувати на цьому увагу.

         Що стосується Мазура, наразі не знаю, чи йому хтось допомагав. Але тут є хлопці з УНСО, які розкажуть справжню ситуацію після виходу Ігоря.

         Прошу всіх стримувати емоції, і перевіряти факти. Навіть якщо вони звучать із такого шанованого медіа, як ВОА. Тим більше, що з такого медіа. :)Зауважте, про "ніхто не допоміг" сказав не Гальчик, а журналіст.

         А політики в переважній більшості, звичайно, свині, і пора вже до цього звикнути, і діяти самим. А їх контролювати.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.19 | Предсказамус

          Не совсем понял.

          > йому надали кошти саме нардепи, і він і батьки ДУЖЕ просили не акцентувати на цьому увагу.
          Не могли бы уточнить, почему именно? Ведь ерунда получается, в СМИ сообщают, что депутаты не помогают, а они таки помогают, но в обстановке секретности? Меня, по крайней мере, это сильно сбило с толку и, думаю, не меня одного...
         • 2004.03.19 | S@nya

          Тобто допомога поки шо не потрібна взагалі?

          Тобто допомога поки шо не потрібна взагалі?

          Ми ж не збираємося акцентувати на цьому увагу. Просто тихо-спокійно допомогти.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.19 | Стопудів

           Re: Тобто допомога поки шо не потрібна взагалі?

           Другому з тих, хто захворів туберкульозом - ні. Щодо Тополі і Гальчика - не знаю. Можливо, їм і треба допомогти. Але ж Тополя ще не вийшов, а Гальчик ховрий на інше. Я знаю тільки оцей розклад із туберкульозом, тому й написав, щоб Голос не вводив нікого в оману.
     • 2004.03.20 | Михайло Свистович

      Точно відомо, що на туберкульоз захворів Ігор Мазур (Тополя)

      Про це йдеться навіть у фільмі "Обличчя протесту". Я говорив з його мамою, та й взагалі це всі знають.

      Про інших - не знаю точно, чи ще хтось захворів. Можу взнати.
    • 2004.03.19 | Тестер

     Re: Там говорилось про нирки. А це Трускавець! (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.19 | Englishman

      Re: Там говорилось про нирки. А це Трускавець! (-)

      Sperechatysya ne ma pro scho, likuvaty treba jak TB, tak i nyrky. Golovne,- hlopcjam ne mojna zapuskaty hvorobu, osoblyvo jakscho jih v tjurmi likuvaly antybiotykamy (bo mojut' z'javytysya rezystentni do likiv formy). Do likariv-specialistiv treba zvernutysya negajno, jakscho vony cjogo ne zrobyly.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.20 | Михайло Свистович

       Re: Там говорилось про нирки. А це Трускавець! (-)

       Englishman пише:
       > Sperechatysya ne ma pro scho, likuvaty treba jak TB, tak i nyrky. Golovne,- hlopcjam ne mojna zapuskaty hvorobu, osoblyvo jakscho jih v tjurmi likuvaly antybiotykamy

       Мазура саме так і лікували.
    • 2004.03.19 | Счётчик Гейгера

     Симеиз.

     Специализированный туб. санаторий (именно специализированный) есть (был?) в Симеизе - он располагается в таком месте, что микроклимат именно там подходящий для лечения. Но - сведения эти относятся к 1994 году. Может, его уже и перепрофилировали или что там...
   • 2004.03.20 | Михайло Свистович

    В Україні лікування безкоштовне.

    Тому все коштує дуже дорого. За все треба платити. Часто не лише за препарати, але й за кожен пчих.
  • 2004.03.19 | Тестер

   Re: Повна путівка в Трускавець на 24 дні,

   наприклад, в санаторій "Алмаз" коштує 1730 гривень. Це процедури, їда.
   Якщо там є знайомі в Сергія то можна жити в когось, або навіть знімати, якусь хату, але готовити прийдеться самому. А пити водичку якщо це не шкідливо для нього, можна і так. Бювети доступні для всіх.
   Чекаю ваших пропозицій...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.19 | S@nya

    Хто може зателефонувати? санаторий им. Н. А. Семашко

    Хто може зателефонувати?

    им. Н. А. Семашко

    санаторий

    Расположен: Симеиз, Ялтинский горсовет
    Пляж: Мелкая галька, 100 м.
    Питание: 3 - разовое, 4 - разовое
    Горячая вода: Постоянно
    Инфраструктура: Спортивная площадка, Тренажеры, Библиотека, Конференцзал, Автостоянка, Пункт проката, Парк, Корт, Бар, Танцплощадка
    Лечение: Органы дыхания
    Тел., факс: (0654) 240-167, т./ф. 240-187, бухг. 240-167
    Директор: Иоффе Игорь Владимирович
    Директор:
    Адрес: ул. Луговского, 8, пгт Симеиз, г. Ялта, АР Крым, Украина, 98680.


    Характеристики номеров:
    Скидки для детей: нет    Ведомственная принадлежность: Государственный комитет Украины по делам ветеранов.
    Дата основания учреждения: май 1921 г.
    Лицензия: АА № 001636, выдана 23.03.2000 г. МОЗ Украины.
    Аккредитация: II категория МЗ № 001636, выдана 23 марта 2000 г.
    Проезд: от Симферополя до г. Ялта и далее до пгт Симеиз автобусом № № 26, 42, маршрутным такси - 25 км (40 мин).
    Расположение: в 25 км на юго-запад от г. Ялта, корпуса 2 - 3-этажные, в 5 м от моря.
    Показания к лечению: противотуберкулезный профиль (III и VII группы диспансерного учета); остаточные изменения перенесенного туберкулеза органов дыхания; пульмонология - хронические бронхиты, бронхоэктазы в стадии ремиссии.
    Лечебная база: лаборатории: бактериологическая, биохимическая, клиническая; кабинеты: процедурный, физиотерапевтический, функциональной диагностики, рентген, бронхологический, ингаляторий, ЛОР-кабинет.
    Размещение: общая емкость - 325 мест, в том числе <люкс> - 5 номеров, 2-местных - 40 номеров, 3-местных - 48 номеров, 4 - 6-местных - 6 комнат.
    Описание, достопримечательности: санаторий располагается в парке с садово-парковой растительностью на берегу моря.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.19 | Englishman

     Re: Хто може зателефонувати? санаторий им. Н. А. Семашко

     majte na uvazi, scho jakscho jih tab budut' likuvaty vid TB, jim tam treba bude zalyshatysya jak minimum 2 misjaci. Ale, mojlyvo, likuvannja bude bezkoshtovne.

     V bud'-jakomu razi nehaj htos' navede spravky, ja zmoju prokomentuvaty, chy ce togo varto, chy ni (ja troshky v cyj sferi rozbyrajus', bo pracjuju v World Helath Organization)

     S@nya пише:
     > Хто може зателефонувати?
     >
     > им. Н. А. Семашко
     >
     > санаторий
     >
     > Расположен: Симеиз, Ялтинский горсовет
     > Пляж: Мелкая галька, 100 м.
     > Питание: 3 - разовое, 4 - разовое
     > Горячая вода: Постоянно
     > Инфраструктура: Спортивная площадка, Тренажеры, Библиотека, Конференцзал, Автостоянка, Пункт проката, Парк, Корт, Бар, Танцплощадка
     > Лечение: Органы дыхания
     > Тел., факс: (0654) 240-167, т./ф. 240-187, бухг. 240-167
     > Директор: Иоффе Игорь Владимирович
     > Директор:
     > Адрес: ул. Луговского, 8, пгт Симеиз, г. Ялта, АР Крым, Украина, 98680.
     >
     >
     > Характеристики номеров:
     > Скидки для детей: нет
     >
     >
     >
     > Ведомственная принадлежность: Государственный комитет Украины по делам ветеранов.
     > Дата основания учреждения: май 1921 г.
     > Лицензия: АА № 001636, выдана 23.03.2000 г. МОЗ Украины.
     > Аккредитация: II категория МЗ № 001636, выдана 23 марта 2000 г.
     > Проезд: от Симферополя до г. Ялта и далее до пгт Симеиз автобусом № № 26, 42, маршрутным такси - 25 км (40 мин).
     > Расположение: в 25 км на юго-запад от г. Ялта, корпуса 2 - 3-этажные, в 5 м от моря.
     > Показания к лечению: противотуберкулезный профиль (III и VII группы диспансерного учета); остаточные изменения перенесенного туберкулеза органов дыхания; пульмонология - хронические бронхиты, бронхоэктазы в стадии ремиссии.
     > Лечебная база: лаборатории: бактериологическая, биохимическая, клиническая; кабинеты: процедурный, физиотерапевтический, функциональной диагностики, рентген, бронхологический, ингаляторий, ЛОР-кабинет.
     > Размещение: общая емкость - 325 мест, в том числе <люкс> - 5 номеров, 2-местных - 40 номеров, 3-местных - 48 номеров, 4 - 6-местных - 6 комнат.
     > Описание, достопримечательности: санаторий располагается в парке с садово-парковой растительностью на берегу моря.
    • 2004.03.19 | Englishman

     Re: Хто може зателефонувати? санаторий им. Н. А. Семашко

     > Показания к лечению: противотуберкулезный профиль (III и VII группы диспансерного учета); остаточные изменения перенесенного туберкулеза органов дыхания; пульмонология - хронические бронхиты, бронхоэктазы в стадии ремиссии.

     Ce ja prochytav uvajnishe, variant navrjad chy jim pidhodyt'. 3 grupa lyshe dlja TB nelegenevoji formy (ce hlopcjam skorish za vse ne potribno, bo chances are v nyh pulmonary TB). остаточные изменения перенесенного туберкулеза органов дыхания- ce stadija reabilitaciji, a jim mabut' potribno intensyvne likuvannja.
   • 2004.03.19 | S@nya

    Re: Abo os'

    Долоссы

    санаторий

    Расположен: Массандра, Ялтинский горсовет
    Пляж: Песчано-галечный, 6000 м.
    Питание: 3 - разовое
    Горячая вода: Постоянно
    Инфраструктура: Спортивная площадка, Библиотека, Продовольственный магазин, Промтоварный магазин, Парк, Почта
    Лечение: Туберкулез, Сахарный диабет
    Тел., факс: (0654) 325057,
    Директор: Перепелка Николай Иванович
    Адрес: 98618, Ялта, п.Массандра-1

    Цены по сезонам (у.е.): XI-III 25.XII-15.I XI-III IV 25.IV-15.V V VI VII VIII 1-20.IX X
    2-местный без удобств 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40 6.40

    Характеристики номеров:
    2-местный без удобств :умывальник - в номере, туалет, душ - на этаже,
    Скидки для детей: нет    Санаторий "Долоссы" расположен на южном склоне гор на высоте 400 м. Размещение: 2-х местные номера (умывальник; туалет, душ - на этаже) в 1-3 этажных корпусах. Инфраструктура: парк, спортивная площадка (баскетбол, волейбол), библиотека, почта, магазин. Лечение: Туберкулез легких в сочетании с сахарным диабетом.

    Данные: "Курорты крыма"
    Обновлено: 11.12.2003
  • 2004.03.19 | Предсказамус

   Это все правильно

   Но если бы еще кто-нибудь из киевлян нацепил на штаб-кваритры оппо по плакатику "помогите своим соратникам" или что-то в этом роде... Может, стыдно станет.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.21 | Мауглі

    Re: Это все правильно

    Предсказамус > Но если бы еще кто-нибудь из киевлян нацепил на штаб-кваритры оппо по плакатику "помогите своим соратникам" или что-то в этом роде... Может, стыдно станет

    Хлопців, що відсиділи, шкода – слів не має. І організувати збір коштів серед депутатів і можна, і треба. Але, дозвольте запитати, а як самі УНСОвці підтримують ту ж Тетяну Монтян, яку зараз судять лише через те, що вона була захисником учасників справи “9-те березня”? Чи часто засідання в суді по справі Монтян відвідує пан Шкіль? Чи може він морально підтримує свого колишнього адвоката? Чи передав бодай жодного разу цукерки її чотирьом дітям? І куди, нарешті, ділися ті 50 тисяч доларів, які опозиція свого часу зібрала для того, щоби дати хабара судді Івану Волику за звільнення підсудних? Не секрет, що Волик став торгуватися, вимагаючи тільки за одного Шкіля 100 тисяч, внаслідок чого угода не відбулася. Але ж зібрані гроші у когось залишилися?
 • 2004.03.19 | Боровик

  Не гігієнічно чесати всіх депутатів одним гребінцем

  Давайте персоналізувати винних.
  Депутатів в опозиції біля двох сотень.
  Не варто всіх депутатів чесати одним гребінцем, це не гігієнічно.
  Не всі депутати мали відношення до УНСОвців.
  Можна почати із Шкіля, який з нар попав в нардепи.
  Чи мав він щось робити?
  Чи міг він щось зробити?
  Чи робив?
  Чи Зробив?
  ***
  Після Шкіля ці питання мають бути поставлені всім через кого:
  А) ці хлопці попали в тюрму;
  Б) ці хлопці не були відпущені;
  В) вони не отримали мінімальні терміни.
  **
  Вже давно я ставив питання на Майдані, що хлопців хтось підштовхнув на дії, за які могли б потім посаддити. Потім їх дали впіймати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.20 | Михайло Свистович

   Re: Не гігієнічно чесати всіх депутатів одним гребінцем

   Боровик пише:
   > Давайте персоналізувати винних.
   > Депутатів в опозиції біля двох сотень.
   > Не варто всіх депутатів чесати одним гребінцем, це не гігієнічно.

   І чесати з них цим гребінцем можна якщо не всіх, то біля 190.

   > Не всі депутати мали відношення до УНСОвців.

   А яка різниця, хто мав відношення? Хіба ті, хто допомагав їм грошима, мав до них відношення? Є люди, що постраждали за свої погляди та дії проти режиму, і тому моральний обов"язоку кожного, хто ненавидить режим, їм допомагати.

   > Можна почати із Шкіля, який з нар попав в нардепи.
   > Чи мав він щось робити?
   > Чи міг він щось зробити?
   > Чи робив?
   > Чи Зробив?

   Щось робив, щось зробив. Напевно, що не все. А хто зробив все? Жоден нардеп не зробив все, а більшість навіть пальцем не поворухнули. Тому персоналізувати легко. Взяти три опозиційних списка й персоналізувати в алфавітному порядку.

   > ***
   > Після Шкіля ці питання мають бути поставлені всім через кого:
   > А) ці хлопці попали в тюрму;

   Через неорганізованість та бардак в опозиції. Відсутність планування тощо.

   > Б) ці хлопці не були відпущені;
   > В) вони не отримали мінімальні терміни.

   Через НУ. Бо СПУ та БЮТ хоч якось брали участь в їх долі. З НУ ж, окрім Жовтяка, ніхто особливо ними не переймався. Та й він також не переймався дуже сильно.

   > **
   > Вже давно я ставив питання на Майдані, що хлопців хтось підштовхнув на дії, за які могли б потім посаддити. Потім їх дали впіймати.

   Не все так було, як Вам це здається. Щоб це зрозуміти, потрібно було там бути. Загальна ейфорія, бардак в опозиція, гарячі голови й нардепи. Відсутність плану й координації. Тому однозначно винних немає. Тут не стільки про провину, скільки про моральний обов"язок виправляти помилку треба говорити. Кожен з хоч трохи нерядових учасників має відчувати себе винним і щось зробити. Ми відчували - ми робили.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.22 | українець

    Все давно було зрозуміло...

    принаймі мені.Слабаки.Учитися,учитися і учитися,ясна річ при наявності внутрішніх потреб.На жаль ,ця оппозиція не взірець згуртованності,мудрості й жертовності.Але ж міняти Кучму наразі будуть вони,і ми маємо їх підтримувати.
    PS.Ті з оппозиції,хто роздувши від власного Я щоки,забули про молодих хлопців-патріотів в вязниці , козли.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.22 | Михайло Свистович

     Ну от Ви все коротко і правильно сказали (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua