МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Допоможіть самі собі, і не надійтесь на Гамерику

03/19/2004 | NORD-WEST
Допоможіть самі собі,
То й Бог вам допоможе.
Гете
В цій країні нічого близького не буде схожого до Грузії. Стадо слухняне. Як співає Мадонна в новій пісні дослівно "Хочу - а нема з ким"
Вони розуміють, що тільки конституційно можна зробити кідок, де-юре, може і буде Ющенко президентом (а потім сам піде, бо важилі впливу не в його руках будуть), а внатуре чисто конкретно будет Янукович.
Донбас чисто порожняк не гонит. Три ходки ХАМА свидетельство тому. А Медведчук мабуть готує і дає вказівки на той варіант, що краще перебдеть чем недобдеть, тому вони готують штучну дестабілізацію вже відпрацьовуючи на татарах в Криму певні моменти. Я думаю на той випадок, якщо не вдасться до виборів змінити Конституцію, а саме передача всіх важелів впливу голові уряду або спікеру, тоді вони напевно створять штучну дестабілізацію, введуть комендатську годину, і дотиснуть необхідні голоси для остаточного затвердження змін до Конституції, а вибори перенесуть на невизначений термін. Як казав на плівках Юра Кравченко "вони спочатку створюють штучно проблему, а потім начебто її вирішують, і таким чином людина стає залежною".
Їх зараз в частинах накручують і тренують проти власного народу, виключно для демонстрації сили напередодні виборів. Хоча наперед знають, що буде і де буде, і як буде, і кого лапати. Масові заворушення почнуться, тоді коли на цій землі українців буде меншість. Років черех 20-ть.
Реально в Україні відсутня структура чи організація, яка б працювала систематично і цілеспрямовано на повалення матриці.
Тому я хочу спитати всіх опозиційних лідерів партій, громадських організацій, псевдо радикалів, що Ви зробили для того , щоб кожний десятий з четвертої хвилі еміграції взяв до рук зброю і приїхав в Київ, а не на Захід, принижуючи Націю, як чорнороби?

Відповіді

 • 2004.03.19 | Стопудів

  Re: Допоможіть самі собі, і не надійтесь на Гамерику

  А самому, без опозиції, без політиканів - слабо?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.19 | Тарантіно

   Re: Допоможіть самі собі, і не надійтесь на Гамерику

   А що камікадзе хоч колись вигравали війну?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.20 | Михайло Свистович

    Re: Допоможіть самі собі, і не надійтесь на Гамерику

    Тарантіно пише:
    > А що камікадзе хоч колись вигравали війну?

    А не треба бути камікадзе. Треба почати створювати свій маленький загін, шукати однодумців і починати хоча б щось робити, а не обзивати народ стадом, коли сам нічого не робиш.
 • 2004.03.20 | Михайло Свистович

  А Ви не хочете допомогти самі собі?

  NORD-WEST пише:
  >
  > В цій країні нічого близького не буде схожого до Грузії.

  Я думаю, що в НАШІЙ країні все можливо. І Грузія також.

  >
  > Стадо слухняне.

  Себе Ви також вважаєте частинкою цього стада?

  >
  > Як співає Мадонна в новій пісні дослівно "Хочу - а нема з ким"

  Для початку почніть із себе, знайдіть хоч одного однодумця. Коли ми в Ірпені починали, нас було двоє.

  >
  > Реально в Україні відсутня структура чи організація, яка б працювала систематично і цілеспрямовано на повалення матриці.

  Так може пора колись починати створювати таку структуру, а не повторювати постійно зрозумілу всім істину? Найзабитіша бабця з села ніколи не каже, що молоко - біле, оскільки це і так всім відомо.

  > Тому я хочу спитати всіх опозиційних лідерів партій, громадських організацій, псевдо радикалів, що Ви зробили для того , щоб кожний десятий з четвертої хвилі еміграції взяв до рук зброю і приїхав в Київ, а не на Захід, принижуючи Націю, як чорнороби?

  Краще спитайте про це себе, бо лідери опозиції, і Вам це дуже добре відомо, не прочитають цього питання тут, а тому відповісти не зможуть.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.21 | Vadym Smohytel \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

   Nord-West каже правду, Михайле...А Я ПРИЇДУ(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.21 | Михайло Свистович

    А толку з цієї правди?

    І так всі навколо кажуть правду, але самі палець об палець не вдарять, щоб щось змінити. Тільки чекають, що хтось це зробить за них і звинувачують інших.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua