МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Красний Луч як Мукачево Луганщини.

03/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ржавського покарали за небажання приховувати свої прибуткак.

За два дні до виборів мера міста Красний Луч рішенням суду було скасовано реєстрацію лідера виборчої гонки Олександра Ржавського.
Колишнього кандидата в Президенти України Олександра Ржавського, який прославився тим що єдиний вказав у своїй декларації про прибутки наявність мільйонного достатку зняли з реєстрації “за неправильно подану декларацію про доходи”. Свої прибутки Ржавський не приховував і зараз, чим очевидно роздратував місцевих чиновників, які попри мерседеси і розкішні вілли вказали в своїх деклараціях скромні “офіційні” зарплати.

Судове рішення було прийняте з грубими порушеннями процедури, і фактично було імітацією такого , тому що було прийняте навіть після того як позивач – профспілка працівників освіти забрала свій позов.

Тим не менше 35% виборців, які 14 березня прийшли до виборчих дільниць або проголосували “проти всіх” або “зіпсували” бюлетень вписавши в нього прізвище популярного в тих краях Ржавського.

Відповіді

 • 2004.03.20 | Vadym Gladchuk

  Re: Красний Луч як Мукачево Луганщини.

  умаю скоріше це кара Ржавського за те що він посмів у 1999 році балотуватися у Президенти України.
  До того ж влада злякалася що він як зі сходу відбиратиме голоси у раніше судимого Януковича :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.20 | Михайло Свистович

   Ржавський теж ще той поц (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua