МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як використвується владою кучмістів ситуація в Грузії.

03/21/2004 | S@nya
Поспілкувавшись зі знайомими, дізнався, як використвується владою кучмістів ситуація в Грузії.

За допомогою інформагенства "ОБС" розповсюджується така ось небезпечна думка: "Дивіться, що в Грузії відбувається? Це що, якщо Ющенко стане президентном, то Америка і у нас війну почне?"

На ґрунт антиамериканських настроїв це дуже легко лягає.

Потрібна якась протидія...

Відповіді

 • 2004.03.21 | KE

  Это не властью используется, а логикой.

  Вы сами отождествляете Саакашвили и Ющенко, кричите о "грузинском варианте" и т.д. Так что параллели проводить легко и без власти.
 • 2004.03.21 | Нестор

  Протидією може бути лише їхня власна логіка

  Коли всі побачать, що в Грузії ніякої війни немає, а навпаки вона успішно і мирно вирішила конфлікти, що тліли десятиліттями, а в самій Грузії все краще і краще стає жити. Тоді їхні ж власні слухи зіграють проти них і стануть козирем Ющенка :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.21 | KE

   :) Ну-ну :) (-)

 • 2004.03.21 | Михайло Свистович

  Не хвилюйтеся за Грузію і за нас.

  S@nya пише:
  > Поспілкувавшись зі знайомими, дізнався, як використвується владою кучмістів ситуація в Грузії.
  >
  > За допомогою інформагенства "ОБС" розповсюджується така ось небезпечна думка: "Дивіться, що в Грузії відбувається? Це що, якщо Ющенко стане президентном, то Америка і у нас війну почне?"
  >
  > На ґрунт антиамериканських настроїв це дуже легко лягає.
  >
  > Потрібна якась протидія...

  Нічого воно не нікуди лягає, бо в Грузії нічого страшного не відбувається. Народ в захваті від грузинського віаріанту, тому влада нічого не здобуде на цьому полі.

  Для опозиції було б класно розповсюджувати інфу про Грузію (не для протидії, а для популяризації грузинського варіанту та підняття оптимістичних настроїв в народу), але їм це глибоко по фіг. Грузією ніхто не цікавиться, туди ніхто не їздить, як колись ми їздили до Литви чи Естонії.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.21 | S@nya

   Re: Привід хвилюватися є.

   Так в тім то й справа, що ніхто не цікавиться, ситуацією володіють поверхнево (люди), тому підкинути їм такі "чутки" просто.

   Тому опозиція має або детально інформувати людей про те що СПРАВДІ відбувається в Грузії, або наполягати на українському варіанті і не згадувати Грузію взагалі.

   Я цю думку почув від звичайної домогосподарки, яка цікавиться політикою час від часу, і на минулих виборах голосувала за НУ. Тому це не просто моє занепокоєння або припущення. Це реальні розмови, які зараз поширюються (думаю, кимось, цілеспрямовано) серед звичайних людей...

   Дай Бог, щоб в Грузії все завершилося добре, але - хто зна, як воно там буде, коли Росія постійно підливає масла у вогнище?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.22 | Михайло Свистович

    Re: Привід хвилюватися є.

    S@nya пише:
    > Так в тім то й справа, що ніхто не цікавиться, ситуацією володіють поверхнево (люди), тому підкинути їм такі "чутки" просто.

    Це Вам так здається. Якби всі чутки підкинути було просто, не мала б влада проблем і горя не знала б.

    >
    > Тому опозиція має або детально інформувати людей про те що СПРАВДІ відбувається в Грузії, або наполягати на українському варіанті і не згадувати Грузію взагалі.

    Краще детально інформувати про Грузію. Народу подобається грузинський варіант.

    >
    > Я цю думку почув від звичайної домогосподарки, яка цікавиться політикою час від часу, і на минулих виборах голосувала за НУ. Тому це не просто моє занепокоєння або припущення. Це реальні розмови, які зараз поширюються (думаю, кимось, цілеспрямовано) серед звичайних людей...

    Це - лише одна домогосподарка. Таких трохи є, однак протилежних значно більше.

    >
    > Дай Бог, щоб в Грузії все завершилося добре, але - хто зна, як воно там буде, коли Росія постійно підливає масла у вогнище?

    Там все буде добре.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua