МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Опис подій у Швейцарії.

03/22/2004 | Професор Плешнер
Оскільки знайти клавіатуру з українським шрифтом тут важко, подаю не в новинах, бо вже застаріле, а на форумі перебіг демонстрацій проти війни в Іраку, неонацизму, глобалізації та політики правлячої правої влади. Ви бачили на цих фотографіях (http://maidan.org.ua/static/news/1079870890.html), що відбувалося в Берні.

Демонстрація з самого початку проходила у супроводі поліції центральними вулицями міста. Лунала агресивна молодіжна музика, був блокований рух транспорту не тільки в центрі, але й поза містом. На площі Weisenhausplatz відбулась сутичка демонстрантів з поліцією, яка застосувала сльозогінний газ.

В акції брало участь приблизно 3000 людей, поліція затримала 13 – з кантону Берн, 3 – з самого міста, 8 – з різних кантонів Швейцарії, 9 затриманих були іноземцями (8 німців і 1 француз). Демонстранти нанесли матеріальні збитки на суму 100 000 швейцарських франків. 14-ти затриманим ще не виповнилося 18-ти.

Всіх затриманих відпустили.

Відповіді

 • 2004.03.23 | SpokusXalepniy

  Прохання до адмiну

  Прошу администрацию форума поместить в качестве примера к тому, что такое ИСТИННАЯ демонстрация НАРОДА, небольшую фотографию из вот этой статьи в "Новой газете".
  http://2004.novayagazeta.ru/nomer/2004/19n/n19n-s07.shtml
  Я говорю только об одном из четырех снимков в этой статье. Если сами не догадаетесь о каком, то меня не спрашивайте, т.к. мне этот вопрос очень не понравится.

  Сама статья тоже неплохая.
  После прочтения ее я подумал, что Украина, хотя и сильно отстает от Грузии, но все же явно опережает Россию. Это как-то утешает: Паниковскому было приятно, что на свете есть люди еще более жалкие и ничтожные, чем он сам.

  P.S.
  В одном из сообщений Михайло Свистович что-то подобное говорил о поведении (народ-власть) при акции раздачи листовок.
 • 2004.03.23 | Ok

  Re: Опис подій у Швейцарії.

  Щодо четвертої фотокартки не зовсім зрозуміло, чому молодь в масках ? Невже протестувати проти фактично завершеної війни в такій країні як Швейцарія настільки небезпечно ?
  Люди відчули себе гарматним мясом у себе вдома, це їм не подобається, і це зрозуміло, але яким чином вони хочуть "боротися проти імперіалістичної війни" тепер ?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua