МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин відмовився летіти у Китай - напевно, хоче ще пожити.

03/22/2004 | Максим’як
Вже була історія пригодницька, коли у Хабаровську “забули” залити “антифриз” до топлива, щоб воно на великій висоті не замерзало. Литвин навіть із літака боявся виходити і сидів цілий день, поки топливо не поміняли росіяни. Цікаво, що він тоді думав? Мав багато чвсу на роздуми.

Взагалі, у нас головний товариш всіх китайців є пан Суркіс і це він напевно був причетний до організації поїздки до Китаю Литвина.
Виглядає, що для Медведчука ніяк не звільняється вакантне місце. А тут ще Кучма прогнозують може подати у відставку. Ірина Погорєлова правильно звертає увагу, що Медведчук раптом стає ніким, бо навіть депутатом Верховної Ради на місце Ківалова, йому не скоро і не відомо чи світить. А при Литвині, голові Верховної Ради, який автоматично стає в.о. президента, за новою редакцією Конституції, такого в АП на ім”я Медведчук не буде.

Взагалі, забули ми про колишнього есдека пана Зінченка. Може цей пан став антиесдеківцем згідно плану, щоб заступити колись Литвина? Тобто, Литвин зрозумів, що далеко йому не можна літати, особливо над окіянами, тайгою, озером Байкал і пустелею Гобі.

Литвин теж має інтереси, хоч колись і казав, що не тримається за своє крісло. Якщо Янукович продовжив своє прем”єрство, то Литвин хоче продовжити своє головування у Верховній Раді.

Бажаючих на місце Литвина, хоч греблю гати. Схоже, що серед них і Гавриш. Всі стоять з ложками і чекають прийняття реформи. Ну, чи не так, а Литвину, що з того?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".