МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ген-прокуратура піймала в черговий раз облизня

03/22/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як повідомляє УНІАН, голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив керівнику апарату парламенту повернути у Генеральну прокуратуру подання на народних депутатів Олександра Турчинова і Степана Хмару.

Про це він повідомив в інтерв`ю журналістам сьогодні.

За словами В.Литвина, він керувався рішенням Регламентного комітету ВР. При цьому спікер зауважив, що до нього не надходили інші пропозиції, зокрема, щодо розгляду цього документа у сесійному залі тощо.

Нагадаємо, що у лютому у парламент надійшло чергове подання на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів О.Турчинова і С.Хмари.

Генпрокуратура ставить у провину цим депутатам "банальне хуліганство, яке вони собі дозволили, прикриваючись депутатськими мандатами", у Лук'янівському СІЗО. Стверджувалося, що депутати незаконно вимагали звільнення колишніх працівників корпорації ЄЕСУ Геннадія Тимошенка і Антоніни Болюри, "проникли на територію і в приміщення СІЗО", де ображали працівників СІЗО і навіть завдали їм тілесних ушкоджень. Зокрема, О.Турчинов "взяв одного з працівників СІЗО за грудки і бив того головою об стіну". За цим фактом 21 червня 2003 року було порушено кримінальну справу за статтями 341, 343 і 345 Кримінального кодексу (статті передбачають арешт до 6 місяців і позбавлення волі до 3 років).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua