МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Одеса напередодні протестів.

03/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в прес-центрі незалежної газети "ЮГ" пройшла прес-конференція лідерів опозиційних сил Одещини з приводу того, що 27 березня відбудеться загальноміське Народне Віче.

В прес-конференції взяли участь:
- від блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" - представник Одеського регіонального штабу блоку Андрій Іщенко.
- від ВО "Батьківщина" – заступник голови обласної організації Олег Афонін.
- від Комуністичної партії України - другий секретар Одеського обкому Микола Копит.

Виступаючі охарактеризували соціальне становище в місті як катастрофічне. Головною причиною соціальних та побутових бід одеситів лідери опозиційних сил бачать в непрофесійності міського голови Руслана Боделана та його команди.

Прямим доказом руйнівної для міста політики команди Боделана є сам факт консолідації на захист соціальних прав і гарантій одеситів різних за ідеологією, орієнтирам та пріоритетам політичних сил.

Учасники прес-конференції підкреслили, що 27 березня на Думській площі буде не політична акція, а Народне Віче, мета якого – донести до міської влади спільний і не залежний від політичної орієнтації протест одеситів проти “бєспрєдєлу” команди Боделана в житлово-комунальній сфері міста, останній приклад якого – необґрунтоване підвищення цін на житлово-комунальні послуги, заплановане на 1 квітня 2004 р.

Лідери одеської опозиції проінформували представників ЗМІ про те, як проходить підготовка до проведення Віче. В тому числі й про заплановану на 25 березня підготовчу акцію "Зона, вільна від боделановських тарифів", в рамках якої пройде низка вуличних акцій у всіх районах міста з інформування одеситів про загальноміське Народне Віче 27 березня. Також було повідомлено, що у Віче висловили бажання взяти участь деякі небайдужі до проблем одеситів депутати Одеської міськради та Верховної Ради України.

Під час прес-конференції була розповсюджена Заява одеського регіонального штабу блоку Віктора Ющенка "Наша Украина" "Про майбутнє підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги в місті Одесі".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua