МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Наша Україна" намагається з"ясувати чому у більшості істерика

03/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Чому більшість прагне прийняти якнайшвидше законопроект про внесення змiн до Конституцiї, з порушеннями процедури і т.д. - одним словом, за будь яку ціну.

Фракцiя "Наша Україна" вимагає вирiшити питання про порядок i процедуру розгляду законопроекту про внесення змiн до Конституцiї перед його винесенням у сесiйну залу.

Член фракцiї Роман Зварич, виступаючи з парламентської трибуни у середу, звернувся до голови Верховної Ради Володимира Литвина з вимогою перед проведенням голосування з будь-якого питання порядку денного вилучати картки вiдсутнiх народних депутатiв i називати їх iмена, а також погодити питання, пов'язане з депутатами-сумiсниками i також вилучити їх картки.

Депутат наголосив, що фракцiя "не розумiє гонки", пов'язаної з проведенням полiтичної реформи, i вимагає, щоб перед голосуванням з процедурних питань була обгрунтована позицiя авторiв вiдповiдних постанов i профiльного комiтету.

Крiм того, фракцiя пропонує зняти з розгляду питання, що стосується обмеження права законодавчої iнiцiативи народних депутатiв (проект постанови про скорочення термiнiв розгляду законопроекту про вибори до мiсцевих органiв влади).

Крiм того, "Наша Україна" вимагає розмежувати прийняття рiшень з проекту постанови про внесення змiн до регламенту, що стосуються введення iнституту парламентських приставiв i питання про прийняття вiдповiдного закону.

Як повiдомлялося, парламентська бiльшiсть хоче ухвалити закон про полiтреформу до кiнця березня.


Інтерфакс

Відповіді

 • 2004.03.24 | Олександр

  Як ви думаєте, для чого "НУ" мала справу з КПУ і СПУ ?

  Аби просто виграти час.

  В результаті в критичний час співробітничтво КПУ і СПУ з режимом було зірване, а тепер вони сидять в жорсткому цейтноті і змушені пороти гарячку, роблячи силу-силенну помилок. І тепер "НУ" просто і зрозуміло пояснює, що внесення змін до Конституції вимагає підходу "сім раз відміряй - раз відріж". Мало того, після здобуття влади "НУ" оголосить ці зміни не лише сирими, а й незаконними і при народному схваленні викине їх в сміття. Разом з тими, хто їх приймав...
 • 2004.03.24 | Максим’як

  Причина істерики -провал реформи і потреба введення надзв. стану

  Причина істерики - провал реформи і потреба введення надзвичайного стану в Україні. Відставка Кучми і Януковича на "користь" рятівника.

  А не виходить з реформою, не так по часу, як по змісту.

  Ніби причини істерики у більшості зрозумілі, але чому у Мороза істерика? Хіба це виглядає на переконання?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.24 | Олександр

   І хто ж той "рятівник" ?

   Максим’як пише:

   >Причина істерики - провал реформи і потреба введення надзвичайного >стану в Україні.
   Якщо наші депутати разом з Європою зуміли накрити мідним тазиком навіть ідею виборів виборів президента парламентом, то уявляю, що буде у випадку спроб ввести надзвичайний стан. ;) Хоча теперішні вибрики скінів у Криму (де вони взялися?) тільки цим і можна пояснити... :(

   >Відставка Кучми і Януковича на "користь" рятівника.
   І кандидатура якась проглядається ?

   >А не виходить з реформою, не так по часу, як по змісту.
   Найцікавіше, що в змісті внаслідок хаотичного тасування положень, статей, принципів чорт ногу зломить. :) А так вийшло лише через цейтнот. Вони не мали часу все ретельно підготувати і прорахувати...

   >Ніби причини істерики у більшості зрозумілі, але чому у Мороза >істерика? Хіба це виглядає на переконання?
   А що, невже тепер Мороз не більшість ? ;) Хоч на перший погляд виглядає як ні Богу свічка, ні чорту кочерга, але ж діє він ЛИШЕ на користь більшості...
 • 2004.03.25 | KE

  на самом деле ответ уже известен.

  и мне, КАК ОДЕССИТУ, он очень не нравится.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua