МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вітаємо!

03/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В ніч на 25 березня у Віктора та Катерини Ющенків народився син Тарас.


Як повідомили у прес-службі “Нашої України”, пологи пройшли добре, хлопчик вагою 4 кг 250 г та породілля почуваються нормально.

У Віктора .Ющенка це вже п'ята дитина. Він має доньку Ліну (23 років), сина Андрія (18 років), п'ятирічну Софійку та трирічну Христинку. Катерина Ющенко-Чумаченко під час вагітності перебувала на обліку та спостерігалася в українських лікарів, але пологи відбувалися у Відні. Таке
рішення було прийнято, враховуючи стан здоров'я та вік породіллі, - після 40 років зростає ризик для жінки та дитини.

Прес-секретар Віктора Ющенка Ірина Геращенко заявила, що однією із причин вибору місця для пологів також було питання безпеки. За словами прес-секретаря, родина Ющенків вже багато років перебуває в атмосфері погроз та інформаційного цькування, які негативно впливають на емоційний настрій вагітної жінки. І.Геращенко нагадала, що попередню дитину, доньку Христину, якій наразі три роки, Катерина народила в Україні. І хоч пологи пройшли нормально, за кілька днів подружжя Ющенків ледве не втратило дитину через занесену інфекцію.

Той інцидент, випадково чи ні, співпав із кульмінацією війни олігархічних кланів з урядом Віктора Ющенка. Тоді дівчинку рятували й українські медики, і їх колеги з-за кордону. В родині й досі з жахом пригадують ті страшні тижні, коли йшла боротьба за життя дитини, зазначає І.Геращенко.


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua