МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Акції громадської непокори в Донецькій області

03/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні Рада Донецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації "Громадський контроль" має намір
провести в 15-ти містах області акції масової громадянської непокори, спрямовані проти підвищення цін на послуги житлово-комунального господарства.

В середу на прес-конференції голова Донецького відділення організації Олександр Іващенко повідомив, що головний мітинг планується провести об 11.00 біля будинку Донецької обласної
державної адміністрації, вся решта акцій має розпочатися в цей же час біля міських рад Артемівська, Маріуполя, Горлівки, Ясинуватої та інших міст. Він сказав, що до акції виразили готовність приєднатися представники облорганізаций Комуністичної і Соціалістичної партій, а також політичних
блоків "Наша Україна" і Юлії Тимошенко. О.Іващенко заявив, що для проведення акції біля Донецької облради "Громадський контроль" подав заявку на одну тисячу чоловік. За його словами, перейти до рішучих заходів "Громадський контроль" змусив той факт, що в більшості міст регіону були збільшені ціни на комунальні послуги. О.Іващенко зазначив, що всі спроби представників громадськості одержати інформацію щодо економічної обгрунтованості нових тарифів натрапили на небажання чиновників залучати громадськість до вирішення
питань реформування комунальної галузі і формування цін.

УНІАН

Аналогічним чином влада робить повсюди - наприклад, в Києві також не було оприлюднено економічного обгрунтування щодо необхідності підняття цін на транспорт. Виступи Омельченка з цього приводу можна звести до фрази "треба підвищувати, бо я кажу що це необхідно. Вірте мені на слово". Але Омельченкові на слово вірити не збираються.

Відповіді

 • 2004.03.25 | Правник

  Щойно звідтам

  Був. Перед облдержадміністрацією людей 150, що за донецькими мірками для заходів не комуняцьких і не під патронатом руководящєй і направляющєй партії регіонів - нормально. Молоді майже нема. Журналісти є. Прапори "Громадського контролю" та "ЗУЗЮ". Позаяк контингент переважно пенсійний, то найгарячіше вітав біля мікрофону комуняку.
  Отоварився листівками донецьких НУ та ГК, досить непогані "соціальні" листівки, російською мовою, що правильно. А також агіткою Мороза щодо українського походу на Ірак.
  Причепилася матьора соціалістка з пропозицією взяти їхню газету "Товарищ". На мою репліку, що мовляв, останнім часом з огляду на всякі-різні чинники я СПУ не надто толерую, було ужито аргумента, що то все "из-за информационной блокады, поэтому возьмите газету, тут всьо правда". Перебуваючи в умовах інформаційної блокади ;) , довелося взяти.
  31-го березня очікується пікетування донецької міської ради.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.25 | Pavlo Z.

   Я теж.

   Єдина правочка: прапори були не ЗУЗЮ (таких в природі, наскільки мені відомо, ще немає), а "Так, Ющенко!"
   А в іншому репортаж об'єктивний.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua