МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Депутати з більшості говорять про своє безправ"я

03/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
На думку позафракційного народного депутата Олексія Козаченка, який заявив сьогодні про повне безправ"я депутатів більшості, процес виходу депутатів з фракцій паламентської більшості буде продовжуватися.

Він сказав, що процес виходу депутатів більшості з фракцій вже започаткований і, на його погляд, буде продовжуватися.

Розповідаючи про мотиви свого сьогоднішнього виходу з групи “Народовладдя”, О.Козаченко сказав, що вони пов'язані не стільки з протестом щодо пропорційного закону про вибори, скільки з протестом проти встановлених у парламенті правил, “а точніше - безправ'я депутатів, коли принижують депутатів, вибачаюсь, ґвалтують, і це є система, коли депутатів примушують голосувати за ті речі, які суперечать їхнім принципам, і є неприйнятними”. При цьому він
підкреслив, що це застосовується у парламентській більшості настільки широко, що набуло жахливого вигляду.


Водночас Козаченко відмовився говорити про можливість утворення нової фракції чи депутатської групи, до якої увійдуть депутати-мажоритарники, які виходять з груп та фракцій парламентської більшості.

Сьогодні з групи “Народовладдя” вийшли 4 народні депутати – Василь Гаврилюк, Орест Климпуш, Олексій Козаченко, Володимир Шкляр, які були противниками прийняття закону про вибори народних депутатів на пропорційній основі.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua