МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Симферополі продовжується акція протесту

03/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Учасники акції протесту у Сімферополі схвалили резолюцію Меджлісу кримськотатарського народу із закликом до усіх
співвітчизників та інших жителів Криму не піддаватись на провокації, зберігати взаємоповагу і спокій.

У резолюції зазначено, що Меджліс неодноразово звертав увагу Головного управління МВС України в Криму “на провокаційну діяльність так званого козацтва і “фашистських угруповань” типу скінхеди та інших”. Автори резолюції сподіваються, що правоохоронні органи здійснять відповідні заходи стосовно цих “бандитських” формувань.

У резолюції автори нагадують, що Меджліс закликав до спокою співвітчизників і родичів потерпілих. Меджліс розцінює те, що сталось 23 березня, як результат “бездіяльності правоохоронних органів”. “Розуміючи, що за діяльністю профашистських формувань стоять певні політичні сили, які
намагаються розпалити конфлікт, Меджліс заявляє, що не допустить дестабілізації обстановки у Криму, здійснить усі заходи для забезпечення безпеки своїх співвітчизників”. Меджліс обурений нездатністю і небажанням припиняти діяльність різних воєнізованих формувань і звертається до
міністра внутрішніх справ України з вимогою негайного відсторонення від посади одного із заступників начальника ГУ МВС України в Криму.

Меджліс також звертається до Президента України з проханням направити у Крим “компетентну правомочну комісію” для ретельного вивчення інциденту, який стався, і прийняти об'єктивне рішення. Меджліс закликає керівництво автономії здійснити заходи зі звільнення Курсаїта Абдуллаєва на підписку про невиїзд або якийсь інший захід.

Після того як було зачитано резолюцію, від мітингуючих відокремився натовп і попрямував проспектом Кірова у бік залізничного вокзалу Сімферополя з наміром перекрити залізничні колії. Вони пройшли декілька метрів і лідерам Меджлісу вдалось їх умовити повернутися на площу.

Акція триває, люди не розходяться. З ранку мітингуючі шість разів перекривали рух транспорту, у тому числі 5 разів - центральний проспект Кірова та один раз - вулицю Севастопольську, яка розташована паралельно проспекту Кірова.


УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua