МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мене запрошують на зустріч з Квасневським. Що його запитати?

03/26/2004 | Михайло Свистович
Шановний Пан
МИХАЙЛО СВИСТОВИЧ

Інтернет-видання
"Майдан"

К и ї в

Шановний Пане!

Посольство Республіки Польщa в Україні, у зв‘язку з офіційним візитом в Україну 30 березня - 1 квітня цьоро року Президента Республіки Польща Пана Алєксандра Квасьнєвського з Дружиною, має приємність запросити Вас на неформальну зустріч Пана Президента з групою українських журналістів, що відбудеться в будинку Посольства Республіки Польща в Україні в середу 31 березня ц.р. о год. 17.30.
Зустріч буде присвячена питанням розвитку медіа-ринку в Україні і перспективам співпраці з польськими партнерами.

Сердечно запрошуємо на зустріч.


Ярослав РИБАК
радник Посольства з питань
преси та інформації

Відповіді

 • 2004.03.26 | Shooter

  Наскільки готова ЄУ, членом якої ось-ось стане Польща,

  ...реагувати на нехтування демократією та відвертим бандитизмом української влади (в т.ч. на виборах цієї осени) чином, подібним до США - відмова одіозним бандюковладцям у візах, блокування їхніх закордонних рахунків, етс?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.26 | Patriot

   Чому "демократична" Польща так

   недемократично ставиться до українського капіталу за кордоном.
 • 2004.03.26 | Mykyta

  Може час використати для налагодження зв"язків

  з польськими журналістами?

  Я точно знаю, що в них є іноді зацікавленість навіть в думці простих українців на проблемні питання укр.-пол. відносин.
 • 2004.03.26 | Augusto

  Naskil'ky poshyrena v Pol'shchi dumka pro "vtracheni tereny"?

  Chy je mozhlyvist' zminy spryjnjattja Ukrainy v Pol'shchi shche za nashogo zhyttja?
 • 2004.03.26 | Navigator

  "Чи помічає пан президент різницю ..."

  По-перше поздоровте з тим, що Польша має такого зрілого президента, а президент - народ :).
  Необхідно відмітити відношення уряду і народу Польщі до України - в цілому можна сказати що поляки позбавились імперського комплексу і можуть служити прикладом в цьому деяким іншим сусідам України.
  Я б ще сказав пану президенту, щоб поляки не опускали руки, дивлячись на процеси, що проходять в Україні, і далі допомагали нам в просуванні по шляху євровибору. Бо й Краків не зразу будувався.
  Тобто і зараз актуальний лозунг Костюшка - "За нашу і вашу свободу".
  Вашу-вже, а нашу - скоро.
  З польською допомогою і молитвами. :)
  Запитав би,мабуть, про рекламу бананів з допомогою образу Моніки Левінскі:"Чи виріс і наскільки продаж бананів у Польщі?"
  Цим, пане Михайле, ви проявите правильне розуміння польського гонору і європейської макроекономіки. Тобто європейськість тієї частини української еліти, що ви представляєте. :) .
  Власне, все вищесказане сказане для Вашого позитивного настрою.
  А що дійсно цікавить, так це таке:
  "Чи помічає пан президент різницю в виразі ще недавно таких одинакових обличь польских і українських чиновників? Рядових громадян?"
 • 2004.03.26 | Мінор

  Re: Мене запрошують на зустріч з Квасневським. Що його запитати?

  1. Як перетворити Вишеградську четвірку у Вишеградську п"ятірку? Тобто, чи попри вступ до ЄС, існують форми міждержавного співробітництва до яких може бути залучена Україна.
  2. Чи прийматиме Польща політичних емігрантів з України(в кращих традиціях цієї держави) у випадку поразки Ющенка?
  3. У приватному порядку подякуй йому за те, що не пустив донецьких на Гуту Ченстохову. Це була б повна профанація минулого "Солідарності".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.26 | Shooter

   Re: Мене запрошують на зустріч з Квасневським. Що його запитати?

   Мінор пише:

   > 3. У приватному порядку подякуй йому за те, що не пустив донецьких на Гуту Ченстохову. Це була б повна профанація минулого "Солідарності".

   Кваснєвський, бай зе вей, репрезентує "анти-Солідарність". Перефарбованих комуняк.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.26 | Мінор

    Знаю. Але він президент Польщі, а не екс-комуняк :-) (-)

 • 2004.03.26 | Правник

  Про спостерігачів від Польщі (держави) на наших виборах (-)

 • 2004.03.26 | S@nya

  Запросіть його на чат-конференцію. А раптом погодиться? :) (-)

 • 2004.03.26 | 321

  8) Запитай, "почєму ти,

  сука, в танкє, нє сгорєл?"

  А якщо чесно - запиатй, яку горілку любить він, а яку - Кучма?
 • 2004.03.26 | Михайло Свистович

  Відбій. Зустріч відміняється.

  Шановнe Панство!

  Посольство Республіки Польщa в Україні засвідчує Вам свою повагу та, у зв‘язку із скороченням програми перебування в Україні Президента Республіки Польща пана Алєксандра Квасьнєвського і посилаючись на запрошення Посольства на зустріч з паном Президентом при листі від 25.03 ц.р., прагне подякувати за готовність прибути на зустріч в Посольстві і інформує про неможливість, на жаль, проведення зустрічі Пана Президента з українськими журналістами в ході теперішнього візиту.

  Одночасно Посольство висловлює надію на зрозуміння і плідну співпрацю у майбутньому.

  Принагідно інформуємо, що офіційний візит в Україні Президента Польщі Алєксандра Квасьнєвського перенесено на найближчі місяці і вищезгадана зустріч обов‘язково буде передбачена в ході офіційного візиту.


  З виразом глибокої поваги,

  Ярослав РИБАК
  радник Посольства з питань
  преси та інформації
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2004.03.26 | Максим’як

  Re: Перше. не відомо чи дійде до запитання, а друге,

  як дійде, просіть гроші.

  І не задавайте питань, а розкажіть про себе, добавте, що все свідоме життя орієнтром для Вас є демократична Польща, можете, ще добавити, що Ваші бабця (дідо, цьоця, вуйко іт.д.) є поляки за походженням.

  Після цього, я думаю, що Ви маєте шанс отримати грант від польського уряду. Я вважаю, що Ви того заслуговуєте. Я можу бути не згоден із Вашими політичними поглядами, але розумію, що порядок на форумі легко не дається. Якщо така можливість виникне, то спробуйте саме цю ситуацію Кваснєвському пояснити.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.26 | Михайло Свистович

   Re: Перше. не відомо чи дійде до запитання, а друге,

   Максим’як пише:
   > як дійде, просіть гроші.

   От цього я точно не робитиму.

   Уявіть себе на місце цілого президента іноземної держави. Зустрічається він, припустимо, з двома десятками журналістів (мене ж не заппрошують випити з ним тет-а-тет), і тут якийсь невідомий чувак починає казати, який він класний, і просить гроші.

   Напевно, що він, дипломатично скаже, що президент такої правової держави, як Польща, гроші не роздає, однак у них є різні громадські фонди і запропонує працівнику посольства дати мені пізніше контакт третього помічника другого заступника чеивертого секретаря якогось відділу, щоб той допоміг мені знайти адреси цих фондів, куди я зможу на загальних підставах (і це буде справедливо) надіслати резюме, заявку тощо.

   Зате яке незабутнє враження залишеться у Квасневського про мене і про всіх українців як про націю чи то жебраків, чи то авантюристів.

   >
   > І не задавайте питань, а розкажіть про себе, добавте, що все свідоме життя орієнтром для Вас є демократична Польща, можете, ще добавити, що Ваші бабця (дідо, цьоця, вуйко іт.д.) є поляки за походженням.

   Перше твердження багато в чому є справедливим, однак я не зможу збрехати про друге, бо в моєї бабці, і особливо діда (він був спочатку січовим стрільцем, а потім в УГА), стосунки з поляками якось не склалися. І може на відомому львівському цвинтарі є якась могила, якої б не було, якби не мій дід.

   >
   > Після цього, я думаю, що Ви маєте шанс отримати грант від польського уряду. Я вважаю, що Ви того заслуговуєте. Я можу бути не згоден із Вашими політичними поглядами, але розумію, що порядок на форумі легко не дається.

   Порядок на форумі - це 10% моєї діяльності, якщо не менше. І це не саме важливе. А що саме в моїх політичних поглядах Вам не подобається?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.26 | Максим’як

    Re: Перше. не відомо чи дійде до запитання, а друге,

    Михайло Свистович пише:
    > Максим’як пише:
    > > як дійде, просіть гроші.
    >
    > От цього я точно не робитиму.
    >

    Дурниці. Це не йдеться про пряму фразу: "дайте". Йдеться про викладення труднощів, де головною є відсутність стабільного фінансування для розвитку проектів. Цього достатньо на "дипломатичній мові".

    > Уявіть себе на місце цілого президента іноземної держави. Зустрічається він, припустимо, з двома десятками журналістів (мене ж не заппрошують випити з ним тет-а-тет), і тут якийсь невідомий чувак починає казати, який він класний, і просить гроші.
    >

    Тет-а-тет не буде, буде шведський стіл, будуть загальні виступи і будуть розмови у довільному форматі. Не обов"язково говорити із самим Кваснєвським, я думаю, що "подбають", щоб він не був доступний будь-кому. На таких зустрічах важливо, щоб був хтось, хто може представити Вас особисто - типу, прошу познайомитися - це пан Свистович іт.д.

    > Зате яке незабутнє враження залишеться у Квасневського про мене і про всіх українців як про націю чи то жебраків, чи то авантюристів.
    >
    Смішні Ви, в Україні є режим і Ви можете бути мільйонером, але тому, що Ви з держави, де є режим, повноціннної поваги жоден її громадянин ніколи у західних державах не буде відчувати (а поляки, то особливий момент, згадаймо опитування). Це є реалізм і відома істина, що НЕ ВЛАДА ВИНУВАТА, А ГРОМАДЯНИН ДЕРЖАВИ, ДЕ ТАКА ВЛАДА Є. Тобто, у свідомості західноєвропейця, завжди винуватцем режиму вважаються громадяни держави і кожна конкретна особа (громадянин) зокрема.

    >
    Про польське походження - це мій жарт (забув смайлика поставити), але тут вкладався зміст, що без ЩИРОЇ поваги до поляків, що вони досягли тепер, важко схилити співрозмовника на свою сторону.

    > А що саме в моїх політичних поглядах Вам не подобається?

    СИТУАТИВНІСТЬ, яка веде до НЕПОСЛІДОВНОСТІ. Треба сформувати базові цінності для себе.
 • 2004.03.26 | vujko

  Якими бачить українських інвесторів в Польщі польський уряд(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.26 | KAKTUZZ

   Михале! Перекажіть йому, що в мене з ним...

   однакові смаки ,щодо жінок! В нього жінка дуже модернова і виглядає ну.... майже не гірше, як Ю.Тимошенко. І запитайте чого він так сильно розгрубів? Teraz on vyglionda bardzo zle! Co si stalo?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.26 | Englishman

    Dumajete, jomu bude cikavo? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.26 | KAKTUZZ

     Re: Dumajete, jomu bude cikavo? (-)

     А!Як-же. Щей як цікаво! Він любить ,коли його жінці компліменти відвішують. Аби лиш роги не наставили.
 • 2004.03.26 | Vadym Gladchuk

  Re: Мене запрошують на зустріч з Квасневським. Що його запитати?

  Коли об"єднанна Європа введе економічні санкції через тотальні порушення в Україні під час прем"єрства Януковича свободи слова, прав та свобод людини, невиконнання міжнародних забов"язань держави ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.26 | Englishman

   Sankciji proty kogo, utochnit' (-)

 • 2004.03.27 | Слово

  Re: Мене запрошують на зустріч з Квасневським. Що його запитати?

  1. Кого Квасневський як політик лівих поглядів вважає таким самим за поглядами в Україні.
  2. Яким він бачить майбутнє Польши.
  3. Якими він бачить майбутні взаємини Польши та України.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua