МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про долю нафтопроводу Одеса-Броди

03/26/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Нафтопровід Одеса-Броди буде завантажено наприкінці квітня. Про це сьогодні під час візиту до Одеси повідомив прем’єр-міністр України Віктор Янукович.

За словами голови уряду, нині ведеться робота з підписання контрактів про перевалку нафти, зокрема, каспійської та казахської. Вже підписані необхідні міжурядові документи, ведеться робота з відповідними підприємствами.

Віктор Янукович також сказав, що займатися цими контрактами доручено віце-прем’єру Андрію Клюєву.

В інтерв’ю Голосу Америки народний депутат України Юрій Кармазін висловив сумнів з приводу того, що обіцянка прем’єра буде виконана: „Я знаю, що під час перебування Кучми у Москві, його просто таки „нагинали”, як президента незалежної держави, для того, щоби він забезпечив реверс. І я не думаю, що Януковича похвалять за таку заяву...” – сказав Юрій Кармазін.

Перша черга нафтотранспортної системи Одеса-Броди запроваджена до експлуатації у травні 2002 року. Його пропускна спроможність – 9 – 14,5 мільйонів тон нафти на рік. Передбачається збільшення потужності нафтопроводу. Уряд розглядає законопроект про передачу в концесію нафтопроводу Одеса-Броди і терміналу „Південний”.

Як стало відомо, наступного тижня у Києві відбудеться зустріч Віктора Януковича і з директором Одеського припортового заводу, на якій буде визначена доля підприємства. В середині січня Голова Фонду державного майна Михайло Чечетов заявив про те, що його відомство сподівається продати Одеський державний припортовий завод у 2004 році. Керівництво заводу і його трудовий колектив виступають проти приватизації підприємства.

За словами Віктора Януковича, щоби остаточно визначитися, необхідно вислухати точку зору дирекції заводу.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua