МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Виглядає, папік своїх традиційних 150 бєлєною закусював...

03/26/2004 | Shooter
КУЧМА ПРОТИ ОЛІГАРХІВ У ПАРЛАМЕНТІ

www.ПРАВДА.com.ua, 26.03.2004, 14:57

Президент України Леонід Кучма виступає проти того, щоб в органах влади працювали представники великого бізнесу.

Про це він заявив, відкриваючи в п'ятницю засідання з питань добудуви 4-го енергоблоку на Рівненській і 2-го енергоблоку на Хмельницькій АЕС, що проходить на РАЕС у Кузнецовьску Рівненської області, повідомляє Інтерфакс-Україна

"Той, хто має великий бізнес, того не потрібно брати до уряду", - сказав президент.

В зв'язку з цим він покритикував роботу колишнього віце-прем'єра з питань ПЕК Віталія Гайдука. "Я переконаний, що в того ж Гайдука у власному бізнесі ситуація набагато краще, ніж він займався цими проблемами (проблемами добудування Х-2/Р-4)", - сказав глава держави.

"І в парламент олігархи - вони також не потрібні. Якщо ти хочеш бути депутатом, тобто політиком - йди, займайся політикою", - додав Кучма.

На його думку, представники великого бізнесу, що працюють у владі, займаються також лобіюванням власних інтересів. "Я ніколи не повірю, що людина прийшла з великого бізнесу, і вона буде в першу чергу турбуватися про державні справи. Усі лобіюють, у першу чергу, свої власні інтереси, а потім - що залишиться - держави", - підкреслив президент.

Він відзначив, що в Росії "олігархи займаються бізнесом", а їхні інтереси "лобіюють інші люди".

На думку Кучми, в Україні бізнесмени прагнуть "будь-якою ціною потрапити в парламент" для того, щоб "захиститися від закону і лобіювати свої власні інтереси".
Льоню панєсло...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua