МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучми соколи.

03/26/2004 | WWW.ZAKON.KS.UA
Хтось може пояснити, якоi мети досягають щоденнi передачи
такi як "ПРОТЕ"? Корчинський кожного вечора намагаеться вилити
бруд на опозицiйних лiдерiв, посварити iх мiж собою. Зомбування населення за сталiнсько-гебельсовським сценарiем вiдверто спрямоване
на створення позитивного iмеджу icнуючого режиму. Що це за антiДоренковськi зусилля "руйнування Корфагену". Якi джерела фiнансування? Якi морально етичнi принципи сповiдують пшеховчики, корчинськi та iншi прихильники кучмiвських експерементiв над украiнцями. Може вони першими за вказiвкою режиму усвiдомили кориснiсть нашого гасла i взяли його на озброення?

А може всеж всiм треба зрозумiти що справжнi позитивнi змiни в Украiнi може прискорити лише -

Щоденний заСУД i поКАРАння кумобандитського режиму кучмакiв,

а не спiвпраця з злочинцями, для яких загибель людей е невеликою
трагедiею?

Спробуйте пояснити все лiцемiрство того що вiдбуваеться на очах
Свiту? Змiни до Конституцii, реформи, звiти про демократичнi успiхи, проводять тi, хто 11 рокiв зневажав i порушував Конституцiю Украiни, грабував ii, сприяв правовому безладу, був причетний до массового порушення прав людини i геноциду в Украiнi. Чому з ними повинна домовлятися опозицiя, i головне про що? Чи мають право злочинцi щось змiнювати? Адже не лише за словами В.Чорновiла - Закон повинен бути однаковим для всiх. Що треба зробити щоб у щоденному ефiрi з'являлися не соколи кучми, а поряднi люди якi дiсно донесуть украiнцям правду про те що саме завдяки 11 рiчному пануванню на всiх щаблях влади нас стало не 52 мiльйони, а Украiну зруйновано i перетворено на офшорну зону вiдмивання кримiнального росiйського капiталу? Iснуючий режим е небезпечним не лише для кожного громадянина Украiни, але е реальною загрозою нацiональнiй безпецi Украiни.

Щоденний заСУД i поКАРАння комунобандитському режиму кучмакiв.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua