МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Меджліс висловив співчуття постраждалим та їхнім родичам

03/27/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Меджліс кримськотатарського народу висловив співчуття постраждалим під час бійки 23 березня в сімферопольському барі “Коттон” та їхнім родичам.

Про це йдеться в заяві, прийнятій на засіданні Меджлісу у п'ятницю пізно ввечері, повідомив журналістам заступник голови Меджлісу і заступник голови ВР Криму Ільмі Умеров, який разом з кримським спікером Борисом Дейчем відвідав постраждалих у сімферопольській лікарні швидкої допомоги.
За словами І.Умерова, Меджліс у своїй заяві наголошує, що не допустить силових методів вирішення питань. “В майбутньому дії будь-яких груп без санкції Меджлісу не підтримуватимуться Меджлісом”.

В інтерв'ю журналістам він висловив впевненість, що ситуація в Криму знаходитиметься під контролем як правоохоронних органів, так і Меджлісу. На переконання І.Умерова, правоохоронні органи мають “чесно виконати свою роботу”, покарати винних, а Меджліс і не буде, і не повинен перешкоджати цьому”.

У свою чергу голова ВР Криму Б.Дейч прокоментував ситуацію, пов'язану з тим, що в деяких кримській ЗМІ звучать заклики до слов'ян об'єднатись і влаштовувати пікети. Зокрема, на сьогодні планується пікетування за ініціативи проросійських організацій Криму Постійного представника Президента України в Криму, завтра – Головного управління МВС у АРК, а в середу, 31 березня – Верховної Ради Криму. За словами Б.Дейча, необхідно громадськість Криму закликати до розсудливості і спокою, не розпалювати ситуацію. “Розпалювання радикальних настроїв з однієї або іншої сторони ні до чого доброго не призведе”.

Він подякував колективам Медичного університету та лікарні швидкої допомоги, які зробили все необхідне для своєчасної допомоги постраждалим. “Образливо, що безвинні молоді люди постраждали”, - сказав спікер Криму. На сьогодні в лікарні перебуває четверо постраждалих, троє з яких - в реанімації, їхній стан стабільний, вони повністю забезпечені медикаментами.

У п'ятницю, 26 березня, було виписано двох постраждалих, зокрема Ділявера Максудова, який отримав поранення ножем в результаті першої бійки, яка і спричинила погром в барі “Коттон”.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.03.27 | Pavlo Z.

  Питання до тих, хто в "темі": чи немає в тій бійці інших слідів

  - скажімо, Партії мусульман, чию мережу в Криму активно розбудовує пан Брагін?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.28 | line305b

   Следы есть, а вот насколько реальные...

   Автор данного сообщения - http://maidan.org.ua/n/krym/1080201656 - вроде как активный участник событий, и в то же время сочувствующий этой самой партии Брагина - или во всяком случае их крымских "партнеров" - Координационного Комитета... Но о скольком многом говорит такой "след"? Вполне возможно, были участники и с другой полит.ориентацией - про-Меджлисовской например...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.28 | Petro

    Про що говорить цей слід? Він просто підтвердить,

    що одна з цілей Брагіна (крім створення мережі регіонаністів) - "грохнути" Меджліс через влаштування провокацій руками кримських татар, "пригодованих" цим емісаром з Донбасу.
 • 2004.03.28 | otojchort

  МИР І СПОКІЙ...ПОГЛЯД З ПРОВАЛЛЯ...

  У нашої держави, молодої і незалежної України, є безцінне надбання, яке у сучасному світі, де панує терор, насилля, ненависть і розбрат між людьми різних націй та віросповідань, де десятиліттями тліють перманентні війни набагато дорожче мільярдів і мільярдів доларів та евро , дорожче забаганок амбітних і злодійкуватих політиків – це мир і спокій на Український Землі!

  Мир і спокій в Україні – це запорука майбутніх інвестицій, розвитку міжнародного туризму, це запорука розвитку економіки і всього суспільства, неодмінна умова існування Української держави...

  Всі політичні сили повинні дуже відповідально поставитись до таких подій, які мали місце в Криму і відмовитись
  від загострення відносин, провокаційних дій та підбурювання людей!

  Соресів – геть з України!!!

  Україна не потребує демократії з резиновими кулями та кийками!!!


  http://otojchort.narod.ru


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua