МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

С. ХМАРА і П. МОВЧАН пропонують Українцям активно ПРОТЕСТУВАТИ!

03/27/2004 | Володимир
http://www.rada.gov.ua/zakon/new/STENOGR/26030405_30.htm:

ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЕ

Сесійний зал Верховної Ради України
26 березня 2004 року
Веде засідання Перший заступник Голови Верховної Ради
України МАРТИНЮК А.І.

14:00:58

ХМАРА С.І.

Степан Хмара, блок Юлії Тимошенко, партія "Батьківщина".
Шановні громадяни України! Вчора був ухвалений Закон про пропорційну систему виборів до Верховної Ради. Закон потрібний. Але, на жаль, прийняття цього закону використовується саме в контексті великих шахрайських спекуляцій і спроби вчинити антиконституційний переворот в Україні, намагаючись зберегти кримінальну систему влади в Україні, олігархічні клани, які узурпували її вже хочуть легітимізувати свою владу через зміни до Конституції. Таким чином йдеться не про зміну системи влади, а про закріплення нинішньої кримінальної системи влади. Цей закон приймався з тією лише з однією метою, що клани розумію, що пропрезидентської більшості у Верховній Раді недостатньо, щоб змінити Конституцію їм потрібна підтримка лівих фракцій, і, на жаль, ліві фракції пішли на таку змову з режимом правлячим. Але їм потрібне виправдання і цим виправданням має послужити прийняття вчорашнього Закону про пропорційні вибори.
Тут сьогодні виступав представник злочинного угрупування, яке цинічно собі прибрало назву Соціал-демократична партія (об'єднана), пан Шурма і на одну дошку намагався поставити мільярдера Віктора Медведчука і пана Порошенка. То я хочу йому заявити, що Порошенко є порядний бізнесмен, який випускає конкретну продукцію, діє на виробничній сфері, створює робочі місця, а не вивозить гроші награбовані, як це робить Медведчук в офшорні зони, створюючи фіктивні організації, що доказано в суді і народним депутатом попередніх трьох скликань паном Чоботом.
Я закликаю громадян України під загрозою фашизації України і укріплення кримінальної олігархічної системи над Україною нависла величезна небезпека, відвернути її може тільки воля українського народу, через масові публічні акції протесту. Тому я закликаю: хай живе українська революція, диктатура кланів не пройде!
..........
14:10:37

МОВЧАН П.М.

Шановний Адаме Івановичу, шановні колеги!
Учора я був у складі депутатської групи, яка мала зустріч з виборцями в місті Ромнах, де відбудуться вибори міського голови. Люди запитували, хвалить Бога, що сконсолідувалися опозиційні сили і поставили на одного претендента, я переконаний, що він переможе, принаймні я бажаю цього всім, якщо не буде великих фальшувань, але запитували про те, чому такий поспіх був учора, цієї пропорційної ночі. Запитували чи це вже такі добропорядні і чесні люди, як Олександр Олександрович Мороз вже пішов на змову з владою, всі розуміють, що той сценарій про який сказав сьогодні Микола Томенко, він абсолютно реальний, це станеться влітку за прогнозами самого ж Олександра Олександровича Мороза, і все буде ліквідовано. Невже ж ви довіряєте тим наперсточникам, які вже не один раз шахраювали. І саме тому, я поділяю підхід Степана Ільковича Хмари, ніхто не змінить цих правил гри, окрім народу. Ми повинні це зробити. І мене вповноважили від Української народної партії, щоб я звернувся до всіх, хто нас слухає прибути до пам'ятника Шевченка в середу 31 березня, де ми почнемо акції протесту.
Я переконаний, що приїдуть до міста Києва дуже багато від "Нашої України", я хотів би, щоб ми зрозуміли, що є один єдиний шанс нам цю систему зламати. Бо далі буде той сценарій за яким розвивалася Латинська Америка і Сполучені Штати Америки, коли господарів землі, бо тут Микола Одайник казав, про те, що роблять з фермерами і взагалі селянством. Коли ірокези і всі аборигени були усунуті абсолютно різними процедурами, різними правовими махінаціями забрали у людей землю, і де вони сьогодні, в резерваціях ми залишимося. Шановні! йдеться до цього! І це будуть ті відсотки тих кланів, які все розпишуть, і тут будуть ті півні, як кажуть у Британії “співати із цієї трибуни солодких пісень”. І вони будуть навіть протести висловлювати, але народ буде безмовний.
Тому ще раз наголошую, що в середу збираємося о 9.30 біля парку Шевченка - 31 березня.
----------------------
НЕХАЙ ЖИВЕ НАЦІОНЕАЛ-АНТИКОМУНІСТИЧНА РЕВОЛЮЦІЯ!

Відповіді

 • 2004.03.27 | Володимир

  Настав час бути активними!

  Чи є у когось можливість роздрукувати необхідні листівки? Хоча б для киян?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.28 | Чучхе

   Я знаю місце, де є дешевий ризограф

   Володимир пише:
   > Чи є у когось можливість роздрукувати необхідні листівки? Хоча б для киян?

   Повної шари нема, але можу порекомендувати дешевий ризографічний апарат в будинку науково-технічної інформації, вхід ближче до метро Либідська. Ми колись там штампували передвитборчу агітацію, виявили що в своєму класі то найдешевше місце в Києві.

   Дешевше було б звичайно у друкарнях, тим більше, районних, напр. Обухівській, але там можеть відмовитись брати щось політичне.
  • 2004.03.28 | Сергiй

   Re: Настав час бути активними!

   Згоден треба бути активними i не лише листiвками. Подивiться що робиться в украiнському TV та радiо просторi...
   Хтось може пояснити, якоi мети досягають такi щоденнi передачи як "ПРОТЕ"? Корчинський кожного вечора намагаеться вилити
   бруд на опозицiйних лiдерiв, посварити iх мiж собою. Зомбування населення за сталiнсько-гебельсовським сценарiем вiдверто спрямоване
   на створення позитивного iмеджу icнуючого режиму. Що це за антiДоренковськi зусилля "руйнування Корфагену". Якi джерела фiнансування? Якi морально етичнi принципи сповiдують пшеховчики, корчинськi та iншi прихильники кучмiвських експерементiв над украiнцями. Може вони першими за вказiвкою режиму усвiдомили кориснiсть нашого гасла i взяли його на озброення?

   А може всеж всiм треба зрозумiти що справжнi позитивнi змiни в Украiнi може прискорити лише -

   Щоденний заСУД i поКАРАння кумобандитського режиму кучмакiв,

   а не спiвпраця з злочинцями, для яких загибель людей е невеликою
   трагедiею?

   Спробуйте пояснити все лiцемiрство того що вiдбуваеться на очах
   Свiту? Змiни до Конституцii, реформи, звiти про демократичнi успiхи, проводять тi, хто 11 рокiв зневажав i порушував Конституцiю Украiни, грабував ii, сприяв правовому безладу, був причетний до массового порушення прав людини i геноциду в Украiнi. Чому з ними повинна домовлятися опозицiя, i головне про що? Чи мають право злочинцi щось змiнювати? Адже не лише за словами В.Чорновiла - Закон повинен бути однаковим для всiх. Що треба зробити щоб у щоденному ефiрi з'являлися не соколи кучми, а поряднi люди якi дiсно донесуть украiнцям правду про те що саме завдяки 11 рiчному пануванню на всiх щаблях влади минулого комунресурсу нас стало не 52 мiльйони, Украiну зруйновано i перетворено на офшорну зону вiдмивання кримiнального росiйського капiталу? Iснуючий режим е небезпечним не лише для кожного громадянина Украiни, але е реальною загрозою нацiональнiй безпецi Украiни. Опозицiя дiйсно мае об'еднатися. Об'еднатися проти злочинного режиму повиннi всi поряднi люди.

   Щоденний заСУД i поКАРАння комунобандитському режиму кучмакiв по всiх
   засобах масовоi iнформацii - саме такою мае бути активнiсть всiх украiнцiв Свiту!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.28 | Максим’як

    Re:А Гебельс і його багатодітна сім"я, безвтішний мали кінець(-)

    А Гебельс і його багатодітна сімейка, безвтішний мали кінець. Може Корчинський з Піховшеком просто того не знають: не читали, школу прогулювали?

    Зрештою, "гебельса", який висвітлює події об"єктивно, не може бути - це якась абстракція.
   • 2004.03.28 | Володимир

    Отож я і думаю.

    Колись прихильники Юлії Тимошенко і лідери лівих захопили телестудію... ЧОМУ Б ЗАРАЗ НЕ ПОВТОРИТИ??? Вже депутатам БЮТ і "Нашої України". Адже саме сьогодні для цього додалися ще сотні АБСОЛЮТНО ЗАКОННИХ підстав. До речі, з такої акції не завадило б почати довгоочікувану всім прогресивним українським людом НАЦІОНАЛ-АНТИКОМУНІСТИЧНУ РЕВОЛЮЦІЮ... ДОСИТЬ З НАС ЗОМБУВАННЯ І ЗНУЩАНЬ!!! ГЕТЬ ЗАСОБИ МАСОВОЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ! :gun:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.29 | настадамуус

     Всё это хорошая теория , но в практике....

     Сделать эффективным , работающим на деле... это так тонко !


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua