МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

пане Пітер Б.! підкажіть комбінацію.

03/28/2004 | морон
Цікаво!

1) Якісь "Вісті тижня+" проводять прес-конференцію з приводу того, щоб сказати світу що Балога і Питьовка погані і є кримінальним кланом.

2) На п-конференції, присвяченій "свободі слова в Закарпатті" (!!!) редактор газети коментує мотиви - ба і політичні плани! - депутата від НУ і кандидата на мери Мукачева щодо виходу з НУ і приєднання до Партії Регіонів.

3) Найцікавіше! Інформаційне повідомлення про конференцію розсилається не тим же самим УНІАНом чи тієюж самою газетою "Вісті тижна плюс", а, згідно повідомлення, голової закарпатської Фундації регіональних ініціатив, що не була, за свідченнями закарпатців, заплямована не-нашоукраїнським спрямуванням. Більше того, розсилка шурується з пошти портала civicua.org, що його підтримує Міжнародний фонд "Відродження"...

4) Балогу і Питьовку прив"язують до Мукачева (чи це пуп Закарпаття?). Для чого?

5) Наша Україна у зверненні названа у лапках - "НУ", "нашоукраїнці" і т.п. Сам файл названий "легенди про Балогу".

Але... почитайте самі. Повне мочилово депутата Нашої України. Навіщо?----------------------------------------------------

Прес-конференція в УНІАН

Щойно, о 14.00, в УНІАН відбулася прес-конференція редактора газети „Вісті тижня+”, Олега Ладижця, присвячена стану свободи слова в Закарпатті.

Суть повідомлення редактора „Вістей тижня+” зводилася до того, що головною проблемою розвитку свободи слова на Закарпатті є „кримінальний клан-сімейства Балоги і Питьовки”, яке тісно співпрацює з суддями і не має жодних політичних вподобань, як таких. А приналежність згаданих людей до „Нашої України” він прокоментував, як тимчасову, мотивуючи це колишнім членством Балоги в СДПУ(О), тепер в „НУ” і що за „місяць-другий клан перейди до Партії Регіонів, що вже зараз чітко видно по їхніх виданнях”.

Зокрема, Олег Ладижець звинуватив „нашоукраїнців” Балогу та Петьовку в тому, що вони прямо причетні до відмивання кримінальних коштів, контрабанди, нелегальної торгівлі через кордон автомобілями, суцільних вирубок лісу та вивозу кругляка за кордон. Він сказав – „Балога і його оточення – це не політична сила, це просто одна сім’я, як у прямому так і переносному значенні”. „Вони приватизували, у т.ч. незаконних шляхом у Мукачеві все – промисловість, хлібопекарні, торгівельні бази, торгівлю іномарками, пальними матеріалами”. „Їм залишилося лише родовий герб повісити в місті і назвати Мукачево приватною власністю, разом із людьми, що в ньому живуть”.

Також, редактор „Вістей тижня+” торкнувся справ суддів, зокрема О.Ціцака, газети „Карпатська Україна”, статей Мартина у газеті „Дзеркало тижня”, тощо.

Голова ФРІ,
Олександр Солонтай

Відповіді

 • 2004.03.29 | Солонтай О.Г.

  Re: пане Пітер Б.! підкажіть комбінацію.

  Не знаю хто такий Пітер Б., але прочитавши коментар мушу повідомити, що це було інформаційне повідомлення для ЗМІ щоб випередити перекручені повідомлення після прес-конфренції в УНІАН, організованої ймовірніше об'єднаними есдеками явно не з благими намірами.

  Олександр Солонтай,
  ФРІ
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.30 | peter byrne

   Re: пане Пітер Б.! підкажіть комбінацію.

   1/4 kriminalitet, 1/4 med-yush fight, 1/4 zakarpattsky mentalitet and 1/4 durost

   ne znayu kto khushe - rebyata yushchenko ili rebyata medvedchuka

   bardak
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.30 | Oлександр

    Re: пане Пітер Б.! підкажіть комбінацію.

    Ми всі хороші. А от наших старих - потрібно міняти. Молодь повинна відвойовувати місце під сонцем.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.31 | морон

     Re: пане Пітер Б.! підкажіть комбінацію.

     прийде час і на молодь...

     І буде:

     1/4 kriminalitet, 1/4 med-yush fight, 1/4 zakarpattsky mentalitet and 1/4 durost - знову....


     а потім знову.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua