МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тарасюк передумав робити з "Нашої України" єдину партію

03/30/2004 | СЕМЕН
Тарасюк передумав робити з "Нашої України" єдину партію

www.ПРАВДА.com.ua, 30.03.2004, 10:52

Лідер Народного руху України Борис Тарасюк вважає створення єдиної політичної партії на базі "Нашої України" до президентських виборів 2004 року політичним самогубством.

Про це він заявив, виступаючи перед представниками державних і дослідницьких кіл у центрі Карнегі, Вашингтон, США.

"Я думаю, вже минув час для реального створення об’єднаної партії. Ми повинні були робити це відразу після виборів 2002 року. Розпочинати процес створення єдиної партії зараз, напередодні президентських виборів рівнозначно політичному самогубству", - сказав Тарасюк.

"Я особисто не підтримую ідею створення зараз об'єднаної єдиної партії на базі "Нашої України". Це відволікатиме організаційні сили, людські ресурси від концентрації над головною метою – підготовкою перемоги кандидата", - наголосив він.

На думку Тарасюка "Наша Україна", "найімовірніше" дійде до парламентських виборів маючи "дві сильні партії" – члени коаліції.

"Можливо, інші партії приєднаються до нашої коаліції. Але я не вірю що це реально можливо створити єдину партію з тих різних політичних партій, які складають зараз блок "Наша Україна", - зазначив він.

Аналізуючи останні події в Україні Тарасюк окремо зупинився на подіях з виборами міських голів в Мукачевому і Ромнах, як відпрацьовування владою варіантів зняття з виборів опозиційних кандидатів.

"Режим проводить репетицію перед президентськими виборами з метою відпрацювання шляхів зняття кандидатів з реєстрації, намагаючись підготуватися до зняття з реєстрації Віктора Ющенка", - зазначив Тарасюк.

Використовуються й інші способи тиску на кандидатів від опозиції, стверджує Тарасюк, зокрема, спроби підкупити кандидатів: "Розповсюджуються чутки, що владою започатковано створення фонду для спроби підкупу частини депутатів від "Нашої України" розміром у вісім мільйонів доларів".

На зустрічі також був присутній ще один член фракції "Наша Україна" – Роман Зварич.

Крім виступу в центрі Карнегі депутати запланували зустрічі із другим секретарем Державного департаменту США Стівеном Пайфером, іншими високопосадовцями, редакцією радіо "Голос Америки".

Українська правда, Вашингтон, США


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua