МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

КМДА збирається зносити намети біля Кабміну

03/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
КМДА збирається зносити намети біля Кабміну

Біля Кабміну зараз знаходяться 10 наметів та прапорів помаранчевого кольору з написами "Так! Ющенко". Роздаються флаєри та листівки з поясненнями, які саме претензії існують до уряду

По вул. Грушевського знаходяться групи людей у кольорах команди Ющенка, які роздають агіт. матеріали щодо економічної політики уряду, газету "Без цензури" і т.д.

Біля Кабміну гасла, серед яких "Янукович, щоб ти жив на одну зарплату!"

Поруч у парковій зоні автобуси з "Беркутом" та людьми у чорній формі без опізнавальних знаків, та 2 міліцейських кунга.

До наметів приходили люди, які назвались представниками Печерської РДА, це Віктор Леонідович Стволов, та Ігор Миколаєвич Самойленко. Вони, без пред"явлення рішення суду вимагали забрати "малі архітектурні форми", вимагали щоб було підписано якись адмін. протокол і т.д. На що деп. Філенко відповідав що палатки не є малими архітектурними формами, тому що у них немає фундаменту та у них не проводиться економічна діяльність.

Декілька пенсіонерів які активно висували претензії до пп. Стволова та Самойленка, змусили останніх відійти кудись на завчасно підготовлені позиції.

Присутня одна телекамера, каналу ОРТ. У машини та маршрутки що їдуть по вулиці, роздаються агіт матеріали - люди їх активно беруть.

Відповіді

 • 2004.03.30 | Правник

  Вік живи - вік вчися

  (дурнем все одно помреш :) )

  Карочє тікі що "відкрив для себе" 2 (дві) цікавинки:

  1.За даними пошукової системи "Ліга" законодавство України наразі не містить визначення "малі архітектурні форми". Раніше це було у нечинній нині Постанові КМУ№176 від 18.02.97 і розумілося під цим: "навіси, лави для очікування автобусів, урни для сміття, стенди для оголошень тощо".

  2. У чинному розпорядженні КМДА від 26.02.98 р. N 400 "Про порядок розміщення малих архітектурних форм та об'єктів зовнішньої реклами у м. Києві" вони (МАФ) визначаються як:
  " - відносно невеликі споруди торговельно-побутового, допоміжного або декоративного призначення, ЯКІ використовуються для організації простору і ДОПОВНЮЮТЬ КОМПОЗИЦІЇ БУДИНКІВ ТА КОМПЛЕКСІВ.

  До малих архітектурних форм належать:

  - елементи благоустрою міської території: фонтани і декоративні басейни, вуличні квіткові вазони, лави, декоративні та функціональні огорожі, перголи, елементи дитячих ігрових майданчиків, декоративні скульптури, контейнери та урни для сміття, павільйони зупинок громадського транспорту, альтанки, торговельні автомати, телефонні будки та пристрої, стенди, виносні вітринні установки, окремі пішохідні сходи, садово-паркові споруди.

  - кіоски, лотки, навіси, палатки, в т. ч. тимчасові і пересувні, ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ, ПОШТОВИХ, ДОВІДКОВИХ ТА ІНШИХ ОПЕРАЦІЙ, що встановлюються просто неба".

  Висновок: намет, щодо якого не доведено, що він "доповнює композицію" і в якому не провадяться жодні "операції" (а просто сидять хлопці) жодним чином не є МАФ. Копняків омелиним нукерам!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua