МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Львові громада підтримала облраду, а пікетувала митницю і міліцію

03/30/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні зранку у Львові відбулася акція, зорганізована Нашою Україною, на захист парламентаризму у львівській обласній раді, де опозиційні народні депутати піддаються постійному тиску з боку СДПУ(о). Пікет почався перед десятою ранку. До Львова з"їхалися мешканці цілої області.

Міліціонерами було зарезервовано велику площу для колони СДПУ(о), яка заздалегідь подала заявку, в якій вказувала чисельність своєї колони у п"ять тисяч осіб, подейкували про можливі бійки і провокації. Проте есдеки не прийшли ні на мітинг, ні в сесійну залу, і правоохоронці врешті впустили на есдеківське місце прихильників Нашої України.

В той час, як за стінами обласної ради вирував натовп, скандуючи "Шурму - в тюрму" та інші антиесдеківські гасла, Михайло Сендак відкрив сесію, незважаючи на те, що присутніми були тільки 35 депутатів із 81 (фракції "Наша Україна" та "Ділова Львівщина").

На засіданні, зокрема, обговорювалася заява президії обласної ради до голови львівської облдержадміністрації Олександра Сендеги та спікера Верховної Ради Володимира Литвина про розпуск обласної ради через неможливі умови для роботи, які створюють соціал-демократи.

Повідомляє прес-служба НУ:

Як повідомив на сесії народний депутат Петро Олійник, за його відомостями, "сам Сергій Медведчук разом із начальником Західної регіональної митниці перебувають у місті Зальцбург, де вони обговорюють ситуацію яка склалася у Львові та свою перспективу після перемоги на президентських виборах Віктора Ющенка".

Депутат також звернув увагу на те, що голова Львівської державної адміністрації Олександр Сендега "не захищає конституційних прав громадян на території області".

Олійник виступив з оголошенням декількох депутатських запитів, а саме про "протиправні дії представників правоохоронних органів на території Львівської області".

В запитах йдеться про зупинку автобусів на під’їздах до Львова та відгвинчування номерів, та про дії патрульно-постової служби Львова, працівники якої напередодні затримували громадян, які розклеювали інформацію, звинувачуючи їх у політичній спекуляції.

Як повідомила прес-служба , у Мостирському районі керівник районного ДАІ Олег Дідух "особисто зупиняв усі автобуси із пікетуючими і забирав у водіїв права та викручував номери".

Тому, за даними прес-служби, "мешканці Мостиського району були змушені добиратися до Львова "партизанськими методами". Подібні випадки були зафіксовані також на Яворівщині та при в’їзді до Львова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua