МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Після мого приходу до влади перерозподілу власності не буде"(/)

03/30/2004 | Shooter
Ющенко обіцяє, що після його приходу (до влади) перерозподілу власності не буде

www.ПРАВДА.com.ua,

Лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко вважає, що питання переділу власності після виборів хвилює не всю бізнес-спільноту, як це намагається дехто представити, а лише кількох людей. Про це він заявив в інтерв'ю "Галицьким контрактам".

За його словами, більшість бізнесменів "не мають думки про те, що в майбутньому у них можуть виникнути проблеми з власністю. Таких проблем не буде".

Ющенко обіцяє, що у разі перемоги на президентських виборах "не ініціюватиме перегляд минулих справ, інвентаризацію власності, придбаної з 1993 року. Не тому, що в діях багатьох бізнесменів не було порушень закону, а тому, що в Україні не так багато часу, аби гаяти його на проблеми минулого".

Ющенко вважає, що єдиний правильний вихід у нинішньому конфлікті між владою і бізнесом – це розв'язання проблем у фіскальній сфері. Проте, "невід'ємною частиною такого рішення є проведення, починаючи з конкретної дати, прозорої політики, що базується на взаємній довірі. Тобто, бізнес повинен чесно платити всі податки, а влада - не повинна допускати будь-якого переслідування бізнесу з політичних мотивів".

Відповіді

 • 2004.03.30 | KE

  и кто ему поверит? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.30 | DADDY

   Re: и кто ему поверит? (-)

   Всі,хто вболіває за Україну, всі, хто хоче бачити її державою европейського рівня, а не Малоросійською губернією Кремля.
   Звісно таки, як Ви не вірять а ні Ющенко, а ні будь-кому, крім свого прямого командира з ФСБ РФ.
   Ганьба таким, як Ви.Чому Ви не від"їзджаєте до Московії?Або хоча б на Донеччину?
   Їдьте, там все буде чьотко.
   Без поваги
   DADDY
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.30 | Предсказамус

    Думаю, Вы ошибаетесь

    Не тянут эти ребята на сторудников любой спецслужбы. Даже на т.н. "секретных сотрудников" (устаревшее ;) ). Думаю, там что-то по фрейдовской линии, "злой хохол телку отбил" etc.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.30 | DADDY

     Re: Думаю, Вы ошибаетесь

     Maybe.Но все равно противно даже читать такое.
     Regards
     DADDY
     DIXI
    • 2004.03.30 | S@nya

     Re: Думаю, він не помиляється.     То такий рівень цих "співробітників" і є. Занадто вже завзято і регулярно ці "козачки" працюють на Майдані.
     А їх розумовий рівень визначається розумовим рівнем їх керівництва. А розумовий рівень їх керівництва всім добре відомий :)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.30 | magda

      Він, може, і не помиляється, а Ви - трохи так.

      S@nya пише:
      > То такий рівень цих "співробітників" і є. Занадто вже завзято і регулярно ці "козачки" працюють на Майдані.
      > А їх розумовий рівень визначається розумовим рівнем їх керівництва. А розумовий рівень їх керівництва всім добре відомий :)
      Не думайте, що нам надіслали репрезентативні екземпляри. Ніколи не слідд недооцінювати супротивника. Там достатньо дуже розумних людей.
   • 2004.03.30 | KE

    Вы хотите сказать, что поверит каждый, кто любит Украину, очень

    доверчивый человек? :) Доверчивый, значит глупый. Ну что ж, вынужден с Вами не согласиться. Особенно после того, что Ющенко много раз ловили на лжи. Ну что ж, уровень верующих Пр-усов и прочих мало вменяемых русофобов, вот и все, кто в состоянии верить Ющенко :) Итак, русофоб, глупый, доверчивый человек, который даже на своих ошибках не учится :)

    И я рад, что сейчас вас и использовать то мало кто хочет, время прусов подходит к концу. осталось вас только пожалеть. ;)

    С брезгливым сочувствием
 • 2004.03.30 | Ukropithecus (robustus)

  Чудова гарантія :))

  Бо я завжди розумів гарантію як таке, що відшкодовує збитки у випадку коли щось задеклароване не відповідає декларації. Тобто коли Ющенко говорить про гарантії від перерозподілу, то нехай скаже як будуть відкшкодовуватисть збитки тим, хто від цього перерозподілу постраждає. Мабуть через наш самий справедливий у світі суд, який є залежним від президента, коло замикається.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.30 | Ukropithecus (robustus)

   Мушу трохи виправитись і вибачитись

   Ющенко про гарантії ніде не казав, він просто обіціє, що перерозподілу не буде. Отож тут він чесно говорить, я просто обіцяю. Хто хоче нехай вірить, справа особиста. Особисто я, коли мова іде про міл'ярди доларів, в обіцянки не вірю.
 • 2004.03.30 | Март

  Тимошенко має свою думку.

  - Чи значить це, що в Пінчука чи Суркіса можуть бути відібрані підприємства?

  – Це значить, що все, що було зроблено безпрецедентно незаконно, буде повернуто в законне русло. Там, де підприємства були брутально знецінені при їх продажу – вартість буде відновлена. І багато інших цікавих речей. В сектор державної власності буде повернуто принципи порядку та здорового глузду.

  – Але цими обіцянками ви змушуєте вказаних людей ще сильніше працювати на вашу поразку!

  – Ще більш напружено й щиро, ніж вони це роблять зараз, вони не зможуть працювати. Все, що вони роблять – це межа їх надзусиль. Це все, на що вони здатні, хоч стимулюй їх, хоч ні. Вони працюють щиро. І ми повинні бути щирими перед цими людьми. Тому в коаліційній угоді ми попередимо їх, щоб не залишати зайвих ілюзій для цих людей.

  Якщо ми не будемо наводити порядок в країні, тоді треба в коаліційній угоді записати: все, що побудували три-чотири особи в країні, за останні десять років їм на догоду залишиться без змін.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua