МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Суд признал незаконной акцию протеста "Нашої України"

03/30/2004 | S@nya
Суд признал незаконной акцию протеста "Нашої України"

Корреспондент.net
30 Марта 2004, 14:53

Печерский районный суд Киева признал незаконным пикетирование Кабинета Министров представителями блока Виктора Ющенко "Наша Україна", передают Українські Новини.Об этом во вторник, 30 марта, сообщил журналистам мэр Киева, глава Киевской городской государственной администрации (КГГА) Александр Омельченко в ходе встречи с председателем комитета по делам СНГ Федерального совета России Вадимом Густовым.

При этом Омельченко не знает, был ли убран по решению суда палаточный городок, установленный сторонниками "Нашої України" под стенами здания правительства в Киеве.--------------------------------------------------------------------------------


Как сообщал Корреспондент.net, в понедельник, 29 марта, под стенами Кабмина стартовал первый трехдневный этап всеукраинской акции протеста под лозунгом "Хватит обкрадывать народ", инициатором которой выступил блок Виктора Ющенко и парламентская фракция "Наша Україна". Участники акции требуют от правительства вывести из бюджетной тени скрытые 10 миллиардов гривен.

В этот же день КГГА обратилась в Печерский районный суд Киева с просьбой признать незаконным пикетирование Кабинета Министров представителями блока Виктора Ющенко "Наша Україна", поскольку эта акция "может привести к массовым беспорядкам и преступлениям, нарушению общественного порядка".

В пресс-службе "Нашої України", в свою очередь, сообщили, что блок заранее уведомил КГГА, Министерство внутренних дел и Службу безопасности о проведении акции протеста под зданием Кабмина. Кроме того, повестка в суд была передана руководителю Центрального штаба блока Роману Безсмертному менее чем за сутки до начала заседания, в связи с чем он обратился к суду с просьбой отложить рассмотрение дела, а также заранее уведомить его о назначении и дате нового судебного заседания.

Відповіді

 • 2004.03.30 | Д-р Зябєль

  Re: Суд признал незаконной акцию протеста "Нашої України"

  Як сказав "М.-І." Філенко, сьогоднішня акція заявлена заново, тому вочрашнє рішення суду не стосується сьогоднішньої акції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.30 | Mykyta

   Який класний хід! (-)

  • 2004.03.30 | S@nya

   Справно! Доречі, а чому б не заявляти акції на кожен день?

   Справно! Доречі, а чому б не заявляти акції на кожен день? Тоді за форс-мажорних обставин (напраиклад, чергової "позачергової" сесії) можна відразу виводити людей на вулицю цілком законно.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.30 | magda

    От воно вже і почалося....

    S@nya пише:
    > Справно! Доречі, а чому б не заявляти акції на кожен день? Тоді за форс-мажорних обставин (напраиклад, чергової "позачергової" сесії) можна відразу виводити людей на вулицю цілком законно.

    Не треба пристосовувати свої дії до незаконних дій влади, тому що тим ми визнаємо їх чинність.

    Рішення суду треба оскаржувати! Мля, перечитайте ще раз всю гілку "Президент подав закон про збори і т.п.", а особливо допис тієї ІРР, яка про Німеччину розповідала.

    Які ознаки дали Омельченку і суду право вважати, що це може привести до масових заворушень? І що таке масові заворушення??? В Конституції, ст. 39 я такого терміну не бачу. Є загроза національній безпеці України, здоров'ю населення, правам і свободам інших людей. ЯКИМ ЧИНОМ ця акція ставила під загрозу щось із перерахованого?

    Так знехіть і терористкою станеш. Підірвати треба той Печерський суд, щоб вони зрозуміли, що таке заворушення.

    Мать-мать-мать-мать. От вони, механізми Конституції і телефонне право.

    :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou:
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.30 | S@nya

     С волкамі жіть - по волчьї вить.     Ніхто нічого не пристосовує! Таким чином опозиція ПЕРЕСТРАХОВУЄТьСЯ від незаконних, злочинних дій влади! І не більше того!
     Суд - це чудово, але ж, Магдо, Ви самі пишите, яке право у нас працює, тож про які ПОЗОВИ до суду може йти мова?! Так, позови теж потрібні, але їх результати відомі вже сьогодні, на 100%, то чому б не виробляти НОВІ МЕТОДИ БОРОТьБИ ЗІ ЗЛОЧИНЦЯМИ?
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.30 | magda

      Частково так. Але...

      S@nya пише:
      > Ніхто нічого не пристосовує! Таким чином опозиція ПЕРЕСТРАХОВУЄТьСЯ від незаконних, злочинних дій влади! І не більше того!
      > Суд - це чудово, але ж, Магдо, Ви самі пишите, яке право у нас працює, тож про які ПОЗОВИ до суду може йти мова?! Так, позови теж потрібні, але їх результати відомі вже сьогодні, на 100%, то чому б не виробляти НОВІ МЕТОДИ БОРОТьБИ ЗІ ЗЛОЧИНЦЯМИ?

      Злочинці придумуватимуть нові методи.

      Тому я, подумавши, пропоную не тільки перманентно подавати повідомлення, а й перманентно подавати позов на КОЖНЕ рішення суду по цих акціях. На конвєєр їх. А заодно заявити в пресі, що кількість антиконституційних рішень, прийнятих суддями, обов'язково буде враховуватися при розгляді судових справ щодо них після того, як повернеться верховенство права. Судді Замковенку дали 2 роки? За кожне рішення по акціях - теж по два роки. А подавати оскарження треба кожний день. На лічильничок цих так званих суддів!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.30 | S@nya

       Тут я з Вами згоден. Більше того, це ще одна чудова ідея.

       magda пише:
       > S@nya пише:
       > > Ніхто нічого не пристосовує! Таким чином опозиція ПЕРЕСТРАХОВУЄТьСЯ від незаконних, злочинних дій влади! І не більше того!
       > > Суд - це чудово, але ж, Магдо, Ви самі пишите, яке право у нас працює, тож про які ПОЗОВИ до суду може йти мова?! Так, позови теж потрібні, але їх результати відомі вже сьогодні, на 100%, то чому б не виробляти НОВІ МЕТОДИ БОРОТьБИ ЗІ ЗЛОЧИНЦЯМИ?
       >
       > Злочинці придумуватимуть нові методи.
       >

       А ми маємомо придумувати нові контрметоди. І, я переконаний, фантазії у нас вистачить. :)

       > Тому я, подумавши, пропоную не тільки перманентно подавати повідомлення, а й перманентно подавати позов на КОЖНЕ рішення суду по цих акціях. На конвєєр їх. А заодно заявити в пресі, що кількість антиконституційних рішень, прийнятих суддями, обов'язково буде враховуватися при розгляді судових справ щодо них після того, як повернеться верховенство права. Судді Замковенку дали 2 роки? За кожне рішення по акціях - теж по два роки. А подавати оскарження треба кожний день. На лічильничок цих так званих суддів!


       Тут я з Вами згоден. Більше того, це ще одна чудова ідея.
    • 2004.03.30 | Правник

     Правильно! Див.сюди ( у власне повідомлення)

     magda пише:
     > Не треба пристосовувати свої дії до незаконних дій влади, тому що тим ми визнаємо їх чинність.
     Шановна червона від люті Магдо! Подаючи повідомлення за повідомленням, опозиція не пристосовує свої дії до влади (так слід розуміти оскарження кожного хуйового рішення суду без проведення "заборонених" їм акцій), а грає на випередження (2-гий ступінь бушидо), позаяк на жаль ще не може вийти на 4-тий ступінь, коли дії ворога взагалі не мають значення.

     > Рішення суду треба оскаржувати! Мля, перечитайте ще раз всю гілку "Президент подав закон про збори і т.п.", а особливо допис тієї ІРР, яка про Німеччину розповідала.
     Е-е-е-е....читав. І Ваши дописи. І дописи IPP. Обох. Цікаво і компетентно, не сперечаюся.
     А оскаржувати - треба, курва дошка, хто ж проти? Це - другий фронт. Я тільки за.

     > Які ознаки дали Омельченку і суду право вважати, що це може привести до масових заворушень? І що таке масові заворушення??? В Конституції, ст. 39 я такого терміну не бачу. Є загроза національній безпеці України, здоров'ю населення, правам і свободам інших людей. ЯКИМ ЧИНОМ ця акція ставила під загрозу щось із перерахованого?
     А це риторика. Я бачив у сраці Омельченка разом з його думкою. На відміну від Вас. Але Ви йому це не поясните. Ні в суді, ніяк інше.

     > Так знехіть і терористкою станеш. Підірвати треба той Печерський суд, щоб вони зрозуміли, що таке заворушення.
     Зачекайте. Ще лишаються варіянти.

     > Мать-мать-мать-мать. От вони, механізми Конституції і телефонне право.
     Батько-батько-батько-батько. Не толерую хвемінізьм ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.30 | magda

      Магда вже поступово деколорувалася

      Правник пише:
      > Шановна червона від люті Магдо!
      сабж

      > Подаючи повідомлення за повідомленням, опозиція не пристосовує свої дії до влади (так слід розуміти оскарження кожного хуйового рішення суду без проведення "заборонених" їм акцій), а грає на випередження (2-гий ступінь бушидо), позаяк на жаль ще не може вийти на 4-тий ступінь, коли дії ворога взагалі не мають значення.
      А Вам не здається, що влада вже на 4-му ступені? Це так, питання риторичне. Передбачаю відповідь: якби була на 4-му ступені, не забороняла би.

      > > Рішення суду треба оскаржувати! Мля, перечитайте ще раз всю гілку "Президент подав закон про збори і т.п.", а особливо допис тієї ІРР, яка про Німеччину розповідала.
      > Е-е-е-е....читав. І Ваши дописи. І дописи IPP. Обох. Цікаво і компетентно, не сперечаюся.
      > А оскаржувати - треба, курва дошка, хто ж проти? Це - другий фронт. Я тільки за.
      Я теж за, тільки ЦЕ ТРЕБА РОБИТИ,, незважаючи на те, що другий фронт.

      > > Які ознаки дали Омельченку і суду право вважати, що це може привести до масових заворушень? І що таке масові заворушення??? В Конституції, ст. 39 я такого терміну не бачу. Є загроза національній безпеці України, здоров'ю населення, правам і свободам інших людей. ЯКИМ ЧИНОМ ця акція ставила під загрозу щось із перерахованого?
      > А це риторика. Я бачив у сраці Омельченка разом з його думкою. На відміну від Вас. Але Ви йому це не поясните. Ні в суді, ніяк інше.
      А Ющ йому міг пояснити, що він його ПРЄДАЛ. Чи, пардон, віковий ценз заважає.

      > > Так знехіть і терористкою станеш. Підірвати треба той Печерський суд, щоб вони зрозуміли, що таке заворушення.
      > Зачекайте. Ще лишаються варіянти.
      Які.

      > > Мать-мать-мать-мать. От вони, механізми Конституції і телефонне право.
      > Батько-батько-батько-батько. Не толерую хвемінізьм ;)
      Причому тут хвемінізьм!?!?! Фрейдизьм! Едіпів комплекс!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.30 | Правник

       Re: Магда вже поступово деколорувалася

       magda пише:
       > > Подаючи повідомлення за повідомленням, опозиція не пристосовує свої дії до влади (так слід розуміти оскарження кожного хуйового рішення суду без проведення "заборонених" їм акцій), а грає на випередження (2-гий ступінь бушидо), позаяк на жаль ще не може вийти на 4-тий ступінь, коли дії ворога взагалі не мають значення.
       > А Вам не здається, що влада вже на 4-му ступені? Це так, питання риторичне. Передбачаю відповідь: якби була на 4-му ступені, не забороняла би.
       Правильно передбачаєте :) . Думаю, вона вважає, що вона ("лиш вона, лиш вона" (с) прости, Чубаю ;) ) на третьому, себто вважає, що може знов дозволити просто собі реагувати на дії супротивника (позов). У цьому випадку: "повідомлення - рішення суду, повідомлення-рішення суду". А ми, використовуючи таку їхню самооцінку: "повідомлення+повідомлення+повідомлення+ позов+позов+позов..."


       > > > Рішення суду треба оскаржувати! Мля, перечитайте ще раз всю гілку "Президент подав закон про збори і т.п.", а особливо допис тієї ІРР, яка про Німеччину розповідала.
       > > Е-е-е-е....читав. І Ваши дописи. І дописи IPP. Обох. Цікаво і компетентно, не сперечаюся.
       > > А оскаржувати - треба, курва дошка, хто ж проти? Це - другий фронт. Я тільки за.
       > Я теж за, тільки ЦЕ ТРЕБА РОБИТИ,, незважаючи на те, що другий фронт.
       ОК. Просто не знаю, як там у Німеччині, а тут оскарження (не замовне) - це халепа не негайної дії.


       > > > Які ознаки дали Омельченку і суду право вважати, що це може привести до масових заворушень? І що таке масові заворушення??? В Конституції, ст. 39 я такого терміну не бачу. Є загроза національній безпеці України, здоров'ю населення, правам і свободам інших людей. ЯКИМ ЧИНОМ ця акція ставила під загрозу щось із перерахованого?
       > > А це риторика. Я бачив у сраці Омельченка разом з його думкою. На відміну від Вас. Але Ви йому це не поясните. Ні в суді, ніяк інше.
       > А Ющ йому міг пояснити, що він його ПРЄДАЛ. Чи, пардон, віковий ценз заважає.
       Тут згоден на 100%.


       > > > Так знехіть і терористкою станеш. Підірвати треба той Печерський суд, щоб вони зрозуміли, що таке заворушення.
       > > Зачекайте. Ще лишаються варіянти.
       > Які.
       а) див. вище - подавати ще повідомлення і оскаржувати;
       б) чхати і під проводом нардепів робити що треба. Врешті, курва дошка (млинець, повторююся! ;) ) у нас, мля, верховенство Права (ст.8 КУ).

       > > > Мать-мать-мать-мать. От вони, механізми Конституції і телефонне право.
       > > Батько-батько-батько-батько. Не толерую хвемінізьм ;)
       > Причому тут хвемінізьм!?!?! Фрейдизьм! Едіпів комплекс!
       Чесно кажучи, довго думав, про що це Ви. Тупий іноді єсмь. Потім наче допетрив. Сподіваюся, що не безнадійно і виліковно. І що без метастазів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Shooter

        Re: Магда вже поступово деколорувалася

        Правник пише:
        > magda пише:
        >
        > > > А це риторика. Я бачив у сраці Омельченка разом з його думкою. На відміну від Вас. Але Ви йому це не поясните. Ні в суді, ніяк інше.
        > > А Ющ йому міг пояснити, що він його ПРЄДАЛ. Чи, пардон, віковий ценз заважає.
        > Тут згоден на 100%.

        А я не згден. Омеля прєдал Юща ще влітку 2001. І єдине, що їх єднає сьогодні - це спільний ворог. Тому Омеля нікаво нє прєдавал. ;)
      • 2004.03.31 | Михайло Свистович

       Зблякла, чи шо? (-)

    • 2004.03.31 | композитор

     Тактика вірна! Змінить влада тактику- тоді буде інша тактика (-)

   • 2004.03.30 | Vadym Gladchuk

    Re: Справно! Доречі, а чому б не заявляти акції на кожен день?

    Треба притягати до кримінальної відповідальності тих чиновників та суддів що перешкоджають законній діяльності партій та громадських організацій (ст.170 ККУ)
    А не заяки нові малювати. Тому що так Медведчук і Ко дійсно нам на голову сяде :)
  • 2004.03.30 | Правник

   Дотепно і правильно !

   Подавати повідомлення перманентно, як про окремі акції.
   І най ті суди і чиновників з КМДА трафить глюк від перевищення максимально припустимої кількості операцій :) .
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.30 | magda

    Неправильно! Див. вище. А ще Правник називається (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.30 | Михайло Свистович

     Ти така злюка?

     Не зважаючи на всю свою просто страшенну зайнятість (навіть себе, рідного, підняти у форумі нема часу :) ), зазирнувши сюди на хвилинку не міг пройти повз таку величезну кількість червоних мордофейсів :)

     А хто писатиме всі ці позови, хто ходитиме на суди? Колись під час УБК один з відвідувачів Майдану (теж правник) написав оскарження знесеня наметового містечка. Депотутам залишалося його лише підписати ну і підправити деталі. Пішов я до Ткачука, юриста СПУ, який зараз є суддею Конституційного Суду. Він не схотів нічого робити. Пішов я до Сян Сянича, той послав мене з цим папером до.. Ткачука. Так той все одно знайшов купу причин, щоб нічого не зробити.

     Я не пам"ятаю точно деталей (мій мозок витирає зайву інформацію), може цей хлопець, що зайнятий не менше за мене, зайде сюди і розповість точно, бо ж це він писав, однак він цю скаргу переробив типу від нас, мешканців містечка, ми ще встигли подати на касацію. Подали просто так, для приколу, і, самі того не чекаючи, виграли. Причому все відбувалося без нашої присутності, тому ми дізналися про свій успіх лише випадково з сайту Верховного Суду десь через рік. До того часу справа була повторно розглянута без нас чи то апеляційним, чи то Печерським судом, і ми вже не могли її оскаржувати бо час пройшов.

     Вибачайте за сумбур, в мене голова в розібраному стані. але я хотів цим лише сказати, що ніхто з опозиції небуде морочитись з цими оскарженнями. Це ж потрібно системно працювати, а не піаром займатися чи зриватися на акції від відчаю, коли душа горить, замість того, щоб зробити це організовано і планомірно.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.30 | magda

      Невже в "НУ" немає грошей, щоб найняти декілька адвокатів...

      ...і оскаржувати це рішення? Ой, є у них гроші. Якщо ми перекладаємо для НУ статтю з Київ-поста, то треба їм і цю ідею піднести. Це теж може бути частиною піару.

      Пропустити це так і лише вигадувати засоби увертатися від куль буде ЧЕРГОВОЮ злочинною недбалістю.

      Мля, ми за демократію боремося чи соплі підтираємо? Якщо вони не захистять акції зараз, вони повинні зрозуміти, що не допоможуть і акції, які почнуться після того, як їх капітально опустять на виборах. Персонально я, якщо опозиція домовиться про Ющенко, а він програє, на жодні акції протесту не іду і таки ЗМІНЮЮ місце роботи. Ти, Свистович, розумієш, про що я. Можливість у мене є, незважаючи на ті маленькі проблемки, які в мене зараз.

      :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou:
      мордофейсів буде стільки, скільки потрібно      Михайло Свистович пише:
      > Не зважаючи на всю свою просто страшенну зайнятість (навіть себе, рідного, підняти у форумі нема часу :) ), зазирнувши сюди на хвилинку не міг пройти повз таку величезну кількість червоних мордофейсів :)
      >
      > А хто писатиме всі ці позови, хто ходитиме на суди? Колись під час УБК один з відвідувачів Майдану (теж правник) написав оскарження знесеня наметового містечка. Депотутам залишалося його лише підписати ну і підправити деталі. Пішов я до Ткачука, юриста СПУ, який зараз є суддею Конституційного Суду. Він не схотів нічого робити. Пішов я до Сян Сянича, той послав мене з цим папером до.. Ткачука. Так той все одно знайшов купу причин, щоб нічого не зробити.
      >
      > Я не пам"ятаю точно деталей (мій мозок витирає зайву інформацію), може цей хлопець, що зайнятий не менше за мене, зайде сюди і розповість точно, бо ж це він писав, однак він цю скаргу переробив типу від нас, мешканців містечка, ми ще встигли подати на касацію. Подали просто так, для приколу, і, самі того не чекаючи, виграли. Причому все відбувалося без нашої присутності, тому ми дізналися про свій успіх лише випадково з сайту Верховного Суду десь через рік. До того часу справа була повторно розглянута без нас чи то апеляційним, чи то Печерським судом, і ми вже не могли її оскаржувати бо час пройшов.
      >
      > Вибачайте за сумбур, в мене голова в розібраному стані. але я хотів цим лише сказати, що ніхто з опозиції небуде морочитись з цими оскарженнями. Це ж потрібно системно працювати, а не піаром займатися чи зриватися на акції від відчаю, коли душа горить, замість того, щоб зробити це організовано і планомірно.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.30 | Михайло Свистович

       Я більше сьогодні тут не з"являтимусь, тому

       відповіді не чекай, якщо захочеш мене полаяти :)

       Нє вінаватая я. Зайнятий дуже.

       magda пише:
       > Ой, є у них гроші.

       Нема.

       >
       > Мля, ми за демократію боремося чи соплі підтираємо? Якщо вони не захистять акції зараз, вони повинні зрозуміти, що не допоможуть і акції, які почнуться після того, як їх капітально опустять на виборах. Персонально я, якщо опозиція домовиться про Ющенко, а він програє, на жодні акції протесту не іду і таки ЗМІНЮЮ місце роботи. Ти, Свистович, розумієш, про що я. Можливість у мене є, незважаючи на ті маленькі проблемки, які в мене зараз.

       Після такого возіння мордою по вебу, я вже майже відчув себе Ющенком :) Та я ж не проти того, що ти пишеш. Просто я - лише Свистович, а не Ющенко :(

       >
       > :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou: :fou:
       > мордофейсів буде стільки, скільки потрібно

       Та я ж не заперечую, я не проти. Я взагалі завжди за.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.30 | magda

        Відповіси, коли повернешся. За все відповіси :-)

        Михайло Свистович пише:
        > magda пише:
        > > Ой, є у них гроші.
        > Нема.
        На пару сраних адвокатів нема? Не смішіть мої капці! Якого хріна вони тоді взагалі на вибори подалися?

        Свистович, ти забуваєш, з ким розмовляєш. Я знаю, на кого в них гроші є. І мені від того погано стає. Нехай оптимізують витрати, якщо вони такі ліберально-розумні економісти.

        > Після такого возіння мордою по вебу, я вже майже відчув себе Ющенком :) Та я ж не проти того, що ти пишеш. Просто я - лише Свистович, а не Ющенко :(

        І слава Богу! Якби у нас було більше таких, як Ющенко, я б давно емігрувала.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | Михайло Свистович

         Пусть я с Вамі пачті нє знаком,

         но Ви очєнь вкусни с чєснаком.

         Це з пісеньки канібала :)

         Як добре, що через монітор неможливо подрябати нігтями обличчя :hap:

         Тому я можу сміливо викладати свої думки :p

         magda пише:
         >
         > На пару сраних адвокатів нема?

         На сраних може і є. На хороших нема. А може і є, так в них же ще й інша робота є. Це лише нам здається, що вони там нічого зовсім не роблять. І не лайся. Тут тобі не школа благородних дівиць :)

         >
         > Якого хріна вони тоді взагалі на вибори подалися?

         А якщо завтра і на сраних грошей не буде, то що, віддавати вибори медведюковичам?

         >
         > Свистович, ти забуваєш, з ким розмовляєш.

         Запевняю тебе, що ні на хвилину :)

         >
         > Я знаю, на кого в них гроші є.

         Ти знаєш не все.

         >
         > Нехай оптимізують витрати, якщо вони такі ліберально-розумні економісти.

         Ото порадь своїй улюбленій Юлі ;) Там ті самі проблеми.

         >
         > І слава Богу! Якби у нас було більше таких, як Ющенко, я б давно емігрувала.

         А це вже - упаднічєство і буржуазний пісімізм :fou:
      • 2004.03.30 | Правник

       Неправильно. Див.сюди

       magda пише:
       > Персонально я, якщо опозиція домовиться про Ющенко, а він програє, на жодні акції протесту не іду і таки ЗМІНЮЮ місце роботи. Ти, Свистович, розумієш, про що я. Можливість у мене є, незважаючи на ті маленькі проблемки, які в мене зараз.
       Персонально я, якщо опозиція домовиться про Ющенка, а він програє, змінюю місце роботи, але іду на акції протесту. Можливість в мене є, незважаючи на ті маленькі проблемки, які є в кожного.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.30 | magda

        Подивилася. І що?

        Правник пише:
        > magda пише:
        > > Персонально я, якщо опозиція домовиться про Ющенко, а він програє, на жодні акції протесту не іду і таки ЗМІНЮЮ місце роботи. Ти, Свистович, розумієш, про що я. Можливість у мене є, незважаючи на ті маленькі проблемки, які в мене зараз.
        > Персонально я, якщо опозиція домовиться про Ющенка, а він програє, змінюю місце роботи, але іду на акції протесту. Можливість в мене є, незважаючи на ті маленькі проблемки, які є в кожного.

        Правнику, на жаль, я не можу деталізовувати і пояснювати. Але мої можливі дії - то нерелевантно до обговорюваного питання. Мене спитали, чи я злюка, от я і надала паралельну інформацію.

        А суть у тому, що робити щось треба. Я, громадянка України, вважаю, що якщо певні особи не роблять того, що могли би зробити - в своїх власних інтересах - то навіть якщо до певної міри мій інтерес збігається з їхнім (але то зовсім випадковий збіг), я не можу І НЕ БУДУ робити те, що для мене є надзусиллям (в сукупності), якщо вони для своєї користі нічого не роблять. Цим підсумовується моє ставлення до НУ. Якщо вони програють, перед цим все-таки зробивши певну СПІВМІРНУ своїм можливостям кількість зусиль, тоді я вийду на акції протесту.

        Але як сказала одна дуже розумна людина, не можна зробити людину щасливою проти її волі. Інша варіація: кожна людина сама собі шкодить.

        Діксі.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.30 | технолог

         Re: А тепер подивися сюди

         То кому адресувалася та листівка?
         Хто підняв запропонований месадж?
         ...
    • 2004.03.30 | Правник

     Що Ви така червона? Правильно. Див. вище (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | Михайло Свистович

      Добре, що Ви синьо-жовтий.

      Шо Ви лаєтесь у розмові з жінкою, як в дитячому садочку. Хотів вже був витерти, але там такі перли далі почались у вашій бесіді, що рука спинилась мимоволі :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.31 | Правник

       Властиво, червоно-чорний

       - за переконаннями. А наразі - за компанію з Вами та Магдою, як вже пішла така бодяга!

       Михайло Свистович пише:
       > Шо Ви лаєтесь у розмові з жінкою, як в дитячому садочку. Хотів вже був витерти, але там такі перли далі почались у вашій бесіді, що рука спинилась мимоволі :)
       На кого хотіла знятись цензорська рука?! (майже(c), майже Сосюра & Марічка Бурмака) :)
       Я?! Лаятися у розмові з жінкою?! Та ніколи! Хіба що з якоюсь Вітренчихою - для тренування і підтримання форми ;)
       А якщо Ви про мою "курву дошку", то це:
       а) не у заголовку, себто не протирічить Правилам,
       б) жодним чином не спрямовано на співбесідника чи на котрогось ще учасника форуму, себто знов-таки не протирічить Правилам,
       в) тому є у даному контексті ніякою не "лайкою", а натомість просто засобом красного письменства.

       А можливо я тренувався для участі у черговій "Коронації слова", га? І можливо, планував усю суму головного призу офірувати на Майдан? ;) А тепер, будучи утиснутим і гнаним злим зависником-адміном, перебуватиму у стані творчої стагнації, залишуся некоронованим і, відтак, офірую дулю ;) .

       А подивившись сюди:
       http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1080668283&first=&last=
       Ви дізнаєтеся, що сама Магда небезпідставно вважає, що ми з нею досягли консенсусу.
       Так що, шляхетний рицарю і моцний ідальго, не дзенькайте обладунками - дракон не збирається їсти ясну панну. Він наразі білий і пухнастий :)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Михайло Свистович

        Re: Властиво, червоно-чорний

        Правник пише:
        >
        > На кого хотіла знятись цензорська рука?!

        Не цензорська, а модераторська.

        >
        > А якщо Ви про мою "курву дошку"

        Ні, я про "хуйово".

        > а) не у заголовку, себто не протирічить Правилам,

        А Ви читали Правила? Там написано, що модератор може витерти матюк, якщо в нього поганий настрій :) Настрій мій був хороший.

        >
        > А можливо я тренувався для участі у черговій "Коронації слова", га? І можливо, планував усю суму головного призу офірувати на Майдан? ;) А тепер, будучи утиснутим і гнаним злим зависником-адміном, перебуватиму у стані творчої стагнації, залишуся некоронованим і, відтак, офірую дулю ;)

        Ми не продаємось :)

        >
        > дракон не збирається їсти ясну панну

        Цю пані не так просто з"їсти ;)
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | Правник

         Re: Властиво, червоно-чорний

         Михайло Свистович пише:
         > Правник пише:
         > >
         > > На кого хотіла знятись цензорська рука?!
         >
         > Не цензорська, а модераторська.
         О, пардонірую ся :)


         > >
         > > А якщо Ви про мою "курву дошку"
         >
         > Ні, я про "хуйово".
         У контексті - однофуйствено

         > > а) не у заголовку, себто не протирічить Правилам,
         >
         > А Ви читали Правила? Там написано, що модератор може витерти матюк, якщо в нього поганий настрій :) Настрій мій був хороший.
         Читав!
         І от що там з цього приводу:
         "...рекомендується уникати матюків і подібних до них слів у заголовку, в перших реченнях та перших абзацах постингу, а також у ніках. У випадку поганого (або хорошого) настрою адміна такий постінг може бути видалено".
         У ніках, перших та останніх реченнях не матюкався. Чесне піонерське :)

         > >
         > > А можливо я тренувався для участі у черговій "Коронації слова", га? І можливо, планував усю суму головного призу офірувати на Майдан? ;) А тепер, будучи утиснутим і гнаним злим зависником-адміном, перебуватиму у стані творчої стагнації, залишуся некоронованим і, відтак, офірую дулю ;)
         >
         > Ми не продаємось :)
         Так мова йшла про меценатство, а не про спонсорство :) Але нє - то нє. Тоді я економіть буду (с)Кіт Матроскін :)

         > >
         > > дракон не збирається їсти ясну панну
         >
         > Цю пані не так просто з"їсти ;)
         Знаю. То тим більш :)
       • 2004.03.31 | magda

        Re: Властиво, червоно-чорний

        Правник пише:
        > А подивившись сюди:
        > http://www.maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&trs=-1&key=1080668283&first=&last=
        > Ви дізнаєтеся, що сама Магда небезпідставно вважає, що ми з нею досягли консенсусу.

        ми з нею??? То це Ви Укропітекус Робустус? А самі з собою сперечалися, чи Конституція маразматична, чи доволі непогана...
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | Правник

         Re: Властиво, червоно-чорний

         "Будьмо уважні" (с) :)

         Цитую Вас:
         > Ні, оскаржувати треба. А непродуктивність - це як подивитися. Ви інтерв'ю Олега Скрипки читали? Мета - спочатку прецедент створити. Ми вже вище з Санею і Правником :hot: домовились, що і те і інше потрібно. Але оскаржувати треба.         magda пише:
         > ми з нею??? То це Ви Укропітекус Робустус? А самі з собою сперечалися, чи Конституція маразматична, чи доволі непогана...
         Нє ;)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.31 | magda

          Будьмо уважні (с)

          Сказавши Свистовичу, що ми з Вами домовилися, Ви дали лінк на мою розмову з Укропітеком.

          Пліз теж бути уважним.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.31 | Правник

           Бачте, який я сорі. Не знаю, за шо, але менше з тим

           Я дав лінк на ту Вашу розмову, де містилися щойно процитовані Ваши слова зі згадкою про мене. Якщо в цьому є щось некоректне стосовно Вас - див.на колір пики у заголовку. Большє нє буду ;) .
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.04.01 | Правник

            Ignoratio non est argementum. Але нє - то нє (-)

 • 2004.03.30 | Ukropithecus (robustus)

  Це шлях в нікуди

  Бо коли вже справа дійшла до того, що забороняється проводити мітинги або пікети через те, що обмежуються права автомобілістів, або любителів тиші, то треба записувати відповідну норму в конституцію, що будь які норми, окрім визначених нижче, чи рішення (в тому числі і суду) які забороняють або перешкоджають проведенню мітингів є недійсними. І там же виписати всі випадки, коли заборонено мітинги проводити. Нехай це буде трохи дикувато, але іншого шляху не видно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.30 | Mykyta

   Можна запропонувати більшовикам

   додати ці поправки ще до цієї реформи
  • 2004.03.30 | magda

   Знову погано читаємо Конституцію.

   Там все це вже є. Ст. 39. Див.

   http://www.maidan.org.ua/static/mai/1080571274.html ,

   http://maidan.org.ua/n/free/1080301279 ,

   http://maidan.org.ua/n/free/1080373520

   і для загального розвитку http://maidan.org.ua/n/free/1080337336

   Читаємо і еволюціонуємо!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.30 | Ukropithecus (robustus)

    Ну так і почитайте статтю 39

    > Стаття 39.
    Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
    Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку ѕ з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і сво бод інших людей.

    Суд і визнав, що пікетування буде сприяти заворушенням чи злочинам, загрожує національній безпеці і т.і. згідно із статею 39. В мене немає на руках рішення суду, але те що писалося в корні гілки, то звернення до суду було таким

    > В этот же день КГГА обратилась в Печерский районный суд Киева с просьбой признать незаконным пикетирование Кабинета Министров представителями блока Виктора Ющенко "Наша Україна", поскольку эта акция "может привести к массовым беспорядкам и преступлениям, нарушению общественного порядка".

    Конституція працює, в тому то і справа. Вам не подобається рішення суду - оскаржуйте, будете проводити всеукраїнську акцію - значить будете оскаржувати в 20 судах, по всіх містах і містечках, безконечно довго і непродуктивно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.30 | magda

     Соррі, облажалася і визнаю свій програш

     Ukropithecus (robustus) пише:
     > > Стаття 39.
     > Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
     > Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку ѕ з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і сво бод інших людей.
     > Суд і визнав, що пікетування буде сприяти заворушенням чи злочинам, загрожує національній безпеці і т.і. згідно із статею 39. В мене немає на руках рішення суду, але те що писалося в корні гілки, то звернення до суду було таким
     Щодо відсутності слів заворушення в Конст. - поспішила, не перевірила :). Соррі. Але які були ознаки того, що акція призведе до масових заворушень? І співмірність рішення суду має отримати належну оцінку - по 2 роки на рішення.

     > Конституція працює, в тому то і справа. Вам не подобається рішення суду - оскаржуйте, будете проводити всеукраїнську акцію - значить будете оскаржувати в 20 судах, по всіх містах і містечках, безконечно довго і непродуктивно.
     Ні, оскаржувати треба. А непродуктивність - це як подивитися. Ви інтерв'ю Олега Скрипки читали? Мета - спочатку прецедент створити. Ми вже вище з Санею і Правником домовились, що і те і інше потрібно. Але оскаржувати треба.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | Ukropithecus (robustus)

      Не знаю, що ви хочете доводити в суді

      бо насправді кожна серйозна акція спротиву якраз і робиться для 1) перешкоджання діяльності органів державної влади, що напряму веде до загрози інтересам національної безпеки, 2) створення передумов для заворушень (сама акція вже є заворушенням) і порушення громадського порядку 3) обмеження прав і свобод інших людей. Все це робиться для того, щоб привернути увагу влади і суспільства, і робиться шляхом створення для влади і для суспільства серйозних проблем. Так це розуміє будь яка людина у здоровому глузді, і нікому не прийде в голову проводити мітинг десь за містом у лісі, щоб нікому не заважати і не створювати заворушень. А стаття 39 хоч і не прямо, але каже, що демонстрації, як за часів совка, існують для того, щоб люди солідаризувались з начальниками.

      > Ви інтерв'ю Олега Скрипки читали?

      Ні, не читав.
 • 2004.03.31 | СЕМЕН

  Пікетування Кабміну - звіт Ющенка Соросу

  Пікетування Кабміну - звіт Ющенка Соросу

  30.03.04, 16:52
  Джерело: Укрінформ


  Члени українського уряду вважають заяви та дії "Нашої України", яка ініціювала акцію протесту з вимогою від уряду "вивести з бюджетної тіні приховані 10 мільярдів гривень" і збільшити за рахунок цих коштів зарплати і підвищити пенсії, "безпринципною, безпідставною та безсоромною демагогією".

  Про це вони заявили сьогодні під час Всеукраїнських громадських слухань про виконання програми діяльності уряду "Відкритість. Дієвість. Результативність" і програми на 2004 рік "Послідовність. Ефективність. Відповідальність", висловлюючи на прохання журналістів своє ставлення до акції протесту, ініційованої блоком "Наша Україна".

  Так, міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов називає пікети, організовані "Нашою Україною", "спекуляціями і звітами перед високими гостями з сумною або з суперечливою репутацією".

  А.Толстоухов також вважає, що коли в організаторів пікетування Кабміну "настільки вагомі і серйозні аргументи", то їх слід "демонструвати не у наметах на протязі, а на високих трибунах. Не за підтримки купки студентів, а тих мас, які вони обіцяють зібрати".

  Віце-прем'єр міністр України Дмитро Табачник вважає, що "коли люди, які входять до складу керівництва "Нашої України", сміють стверджувати, що у бюджеті можна знайти 10 млрд. гривень, то є тільки два висновки: або вони настільки економічно безграмотні, що це страшно для майбутнього держави, або вони настільки нещирі, що це ще більш страшно, якщо держава може опинитися в руках людей з таким рівнем нещирості".

  "Напевно, це небезпечна тенденція. Така безсоромна, безпринципна і безпідставна демагогія - не предмет політичного аналізу. Це - медичний діагноз", - наголосив віце-прем'єр-міністр України.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | композитор

   Повідомлення СЕМЕНА - звіт Медведчуку (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua