МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Клоун Гавриш веселить

03/30/2004 | Shooter
Гавриш пропонує голосувати політреформу бюлетенями, бо більшовики "не такі дурні"

www.ПРАВДА.com.ua

Координатор парламентської більшості Степан Гавриш вважає, що голосування змін у Конституцію варто проводити іменними бюлетенями.

Про це він заявив в інтерв'ю в інтерв'ю "Столичним новинам", що вийшли у вівторок.

За словами Гавриша, конституційна комісія вже обговорювала це питання, але "більш предметно" розгляне його наступного четверга.

"Я запропонував голосувати іменними бюлетенями. Ми повинні підготувати бюлетені, які неможливо підробити, продумати кілька сценаріїв голосування, обрати членів лічильної комісії. Саме голосування повинне буде проходити в такий спосіб: депутат одержує бюлетень, підписує його і відкрито опускає в урну", – відзначив координатор більшості.

За його словами, опозиція запропонувала свій варіант: голосувати перед відеокамерою, коли кожен депутат на виклик спікера встає й говорить, "за" він чи "проти".

"Однак цей спосіб суперечить регламенту. Я підозрюю, чого домагається опозиція. Однак представники більшості не так дурні, щоб дозволити своїм опонентам блокувати трибуну і не допустити голосування", – заявив Гавриш.

Він також нагадав, що під час голосування в другому читанні закону про вибори із системою "Рада" відбулися неполадки, через які не змогли проголосувати 25 депутатів.

За словами координатора, "Рада" вийшла з-під контролю народних депутатів.

"Спробую пояснити докладніше. Коли я голосую за законопроект, у мене на дисплеї висвічуються дві позначки. Перша, що позначає час голосування – 30 секунд, і друга – простягнена рука – позначає, що моя депутатська картка підключена до загальної електронної системи і зареєстрована там. У момент голосування з табло раптом зникли всі значки, і ми зрозуміли – щось трапилося", – розповів Гавриш.

"Усі стали кричати, що кілька рядів відключені від системи. Закралася підозра, що мова йде про організований провал. Я тоді подумав, що це не технічна неполадка. Просто система "Рада" знаходиться під політичним контролем", – відзначив координатор більшості.

"Але потім загальне табло висвітило 255 голосів, і усі заспокоїлися. Правда, так дотепер і не зрозуміло, хто голосував, а хто – ні. Ясно одне: електронна система в момент голосування вийшла з ладу, і ми втратили більше 25 голосів", – розповів він.

Гавриш зробив припущення, що "електронна система спрацювала не з волі, а всупереч волі тих, хто закладав у неї команду або вірус".

:hot: :hot: :hot: :hot:

Дурненьке, а мо' й хореньке - і то важко.

Відповіді

  • 2004.03.30 | Тестер

    Re: Видно, що стояти в позі прогнувшись

    шкідливо для здоров"я. Кров б"є в голову і починаються глюки :)
    Він нагадує мені лицем мого односельчанина, колгоспного бригадира, який у 70-80 роки став і був дуже ревним комунякою і добрим колгоспним злодієм. В ЗУ також сучари є!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua