МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Медведик проти Сороса. Цікаво

03/31/2004 | Тестер
Медведчук винен Соросу $ 87 677

Леонід Амчук, УП , 30.03.2004, 18:56


Вся ця історія з приїздом Сороса до України є гарною ілюстрацією життєвої логіки, яка рухає Віктором Медведчуком. Її чітко визначив Юрій Кравченко на найперших плівках Мельниченка від 2000 року. Медведчук (як уособлення всієї його групи) спочатку створює проблему, потім допомагає її розв'язати і бере плату за послуги.

Ці його методи були ефективними, поки про них не стали кричати на кожному кроці. Тепер будь-яка здорова людина має уникати Медведчука. А ті, хто його найняли на роботу – думати, як його позбутися.

В першу чергу це стосується Кучми. Який, схоже, хоч на прикладі Сороса зрозуміє, наскільки грандіозно його підставляє Медведчук. Те, що у Данілича трапилося просвітлення, можна зрозуміти з того, що Соросу все-таки дали Лівадійський палац у середу.

Помилка ж Медведчука в тому, що його методи роботи стали надто очевидними. Зокрема, проявився ще один – це виконання Медведчуком функції головного захисника інтересів Росії, що він сам проголосив на з'їзді СДПУ(о).

Кожна нова кампанія Медведчука (чи то проти радіо "Свобода", чи проти "Континенту", чи проти Сороса) робиться таким чином, щоб сильніше відштовхнути Україну від Заходу. Зрозуміло, куди – у бік Росії.

Щоправда, остання його технологія – знищення Сороса на підконтрольних телеканалах – відбувається не так, як хотілося. По-перше, її викрили ще на самому початку, але попри очевидне політичне замовлення Медведчук її не зупинив. Чим загубив інтригу та лише підтвердив диктатуру темників для головних українських телеканалів.

По-друге, інші центри впливу на Кучму – Пінчук і Льовочкін – просто обурені цим наступом Медведчука на Сороса. Досить було в понеділок подивитися ICTV – приліт Сороса до Криму, якого "зустріли не дуже гостинно", відкривав усі випуски новин на улюбленому каналі Пінчука.

По-третє, Медведчуку не вдалося зламати переговори Кучми і Сороса. Більше того, є підозри, що Пінчук, який так само непогано знайомий із Соросом, може влаштувати крім того ще і неформальне спілкування президенту і фінансисту.

І, по-четверте, Медведчук нажив собі ворога, якого краще все-таки не мати. Зрозуміло, що навіть якщо всі брати Суркіси і Медведчуки складуть свої гроші та покличуть на допомогу Плужнікова з Губським, їм буде складно потрапити в один рейтинг-лист з Соросом.

Ця фінансова безпомічність Медведчука перед Соросом породжує відповідну реакцію. І, можливо, насправді відповідь на це протистояння треба шукати у психосексуальній площині. Конкуренція двох чоловіків, один із яких слабший матеріально. Тому для помсти обрано персональне приниження опонента.

Крім того, Медведчук захотів залишити свій слід в історії. Досить простий шлях – стати "ворогом самого Сороса". І, враховуючи масштаби цієї особистості, сам Медведчук наче підіймається до такого ж рівня. Мовляв, раніше Сорос воював з Березовським, а тепер у нього інший ворог №1! Це не Джордж Буш, це наш Віктор Володимирович!!!

Але правда – в іншому. В тому, що сам Медведчук колись брав гроші від Сороса. Як виявив ще один "товариш" глави АП Микола Томенко, Спілка адвокатів України, очолювана Медведчуком, отримала три гранти від Сороса на суму 87 тисяч 677 доларів.

Зокрема, фонд "Відродження" підтримав пропозиції організації Медведчука щодо реалізації проектів "Комплексний теоретико-практичний тренінг для адвокатів: застосування міжнародно-правових стандартів прав людини".

В цій ситуації Медведчук за правилами чоловічої конкуренції просто мусить віддати всі взяті у Сороса гроші. Хоч з відсотками, хоч без.

Відповіді

 • 2004.03.31 | Микола

  Медведик проти України! Що ж тут цікавого?

  Послухайте кучмине белькотіння, здогатайтесь хто йому це підказує, і проаналізуйте повідомлення зі СМІ.
  Ну от хоч маленький приклад з Соросом.
  А от стаття на сайті "Темнік". Про Буша-молодшого, як колишнього алкоголіка. Що повинен подумати пересічний українець? Чи то що Америка-погано, чи то що колишній алкоголік всеж краще за "діючого"?
  Подивіться передачки "Подвійний доказ", "Проте".
  Чи згадайте як в "епіцентрі" Кучма розповідав про мрію відправити українців на Місяць та Марс. А через 10 хвилин вже в "подробицях" виходить репортаж, що Буш-молодший чи не ідіот, бо планує вчинити теж саме з американцями.
  Все це має на меті лише одне: геть від Заходу в обійми до Россії!
  Тобто в мене є один висновок (хоч як не банально він звучить)- Медведчук - агент Кремля!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Коло друзів

   Не менш цікаве і те, що Пінчук - друг Сороса

   То що терба кричати "За Україну! За Пінчука!"?????????????? Думать нада, як кажуть москалі


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua