МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко виступав з гуртової вантажівки(Хе-хе,майже з бронєвіка :)

03/31/2004 | S@nya
ЮЩЕНКО ПІД КАБМІНОМ ПООБІЦЯВ ВЛАДІ АДЕКВАТНІ ДІЇ

www.ПРАВДА.com.ua, 31.03.2004, 11:27

У Києві під Кабінетом міністрів відбувся мітинг протесту, організований "Нашою Україною" з вимогою повернути народу "приховані народні 10 мільярдів гривень".

Віктор Ющенко, виступаючи на мітингу, зазначив: "Я думаю, що мільйони українських громадян розуміють: соромно жити в країні, де державні службовці очолюють списки найбагатших людей, де журналіста, за його діяльність можуть убити".

Завершуючи мітинг, Ющенко резюмував: "Ми будемо продовжувати адекватні дії, для того, щоб сказати цій владі і цьому уряду : ми – праві, майбутнє за нами!"

Присутні на мітингу підтримували виступ лідера блоку скандуванням "Ющенко!".

Ющенко виступав з гуртової вантажівки, яка виконувала роль трибуни. Поряд з ним знаходилися Іван Заєць, Тарас Стецьків, Володимир Яворівський та Юрій Костенко. Колони учасників зайняли вулицю Грушевського, на якій заблоковано рух автотранспорту.

Перед учасниками мітингу також виступили Володимир Філенко та Володимир Яворівський. На мітингу також були присутні лідери всіх складових "Нашої України".

Мітинг завершився ухваленням резолюції з вимогою збільшити з 1 квітня
мінімальну зарплату до 240 гривень, поновити співвідношення в міжпосадових окладах, що дозволить збільшити зарплати бюджетникам на 25%, а також підвищити пенсії, стипендії та забезпечити субсидії для придбання житла молодими сім'ями.

"Наполягаємо на терміновому розгляді та ухваленні підготовленого депутатами фракції "Наша Україна" законопроекту про термінові заходи щодо повернення населенню прихованих доходів держбюджету 2004 року", говорилось в резолюції.

Резолюцію помістили в шапку-вушанку, що мала нагадувати про кримінальне минуле прем'єр-міністра і разом із валізою з написом "Чемодан-вокзал-Росія" передали міліціонерам для вручення уряду.

За різними оцінками організаторів, в мітингу взяли участь від 13 до 25 тисяч.
В той же час міліція оцінює кількість учасників мітингу в 9 тисяч осіб.

Над учасниками мітингу майорять прапори "Нашої України", УНП, ПРП, "Солідарності", КУН і Молодіжної партії. Є поодинокі прапори УРП "Собор", "Батьківщини", "Яблука", Християнсько-демократичного союзу.

Як повідомив "Українській правді" народний депутат Євген Червоненко, мітинг не погоджувався з БЮТ і СПУ, і є ініціативою власне "Нашої України".

За його словами колони "нашоукраїнців формувалися в трьох місцях. З Арсенальної площі прийшли колони під проводом ПРП, групи Разом і Солідарність, з Михайлівської площі – НРУ, від пам'ятника Шевченка – колона УНП.

За оцінкою Костенка, у колоні УНП до Кабміну прийшли до 15 тисяч осіб-учасників мітингу з усіх регіонів України. Колона розтягнувся по всій вулиці Грушевського.

Перед цим колона УНП заблокувала рух по вулиці Хрещатик.

Відповіді

 • 2004.03.31 | 123

  До чого тут "Чемодан-вокзал-Росія"???

  Хоча в цілому акція виглядає якось "не так", як попередні. Мабуть, все ж якісь нові технології відпрацьовуються.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Shooter

   А бил лі мальчік?

   Чемодан був, проте вже чотири доступні джерела
   liga.net
   korespondent.net
   glavred.net
   razom.org.ua

   нічого не згадують про відповідний напис "Чемодан-вокзал-Росія".
   Натомість у версії все тих же ж razom.org.ua

   "Народні депутати В’ячеслав Кириленко та Євген Жовтяк після закінчення мітингу понесли до Кабміну дві хутряні старі шапки та валізу з надписом "Азарову від українського народу", у якій знаходиться резолюція мітингу. Двері їм не відчинили. Парламентарі залишили все це під Кабміном."

   Різничку відчуваєте?
   І, думаєте, Жовтяк би відносив чемодан з таким відверто провокативним і дурним надписом?
 • 2004.03.31 | СЕМЕН

  Чечетов: нашисти відлякують західних інвесторів

  Чечетов: нашисти відлякують західних інвесторів

  31.03.04, 12:25


  Голова Фонду державного майна України Михайло Чечетов вважає, що вуличні акції протесту, організовані опозицією, можуть налякати західних інвесторів.

  Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив сьогодні в інтерв'ю журналістам.

  "Якщо інвестор подивиться, що робиться зараз на Грушевського (на цій вулиці розташовано Будинок уряду, під стінами якого опозиція проводить мітинг), то його палицею сюди не заженеш", - сказав він.

  М.Чечетов заявив, що продаж найбільших запланованих на цей рік об'єктів, зокрема таких як ВАТ "Укртелеком" або "Криворіжсталь", може бути перенесено на наступний рік.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Тестер

   Re: Семен, "сліди за базаром", бо "пасть порву"

  • 2004.03.31 | Ерсиния Пестис

   западные инвесторы давно напуганы и убежали

   все правление Кучмы их только и делали, что отпугивали.

   А что это тов. СЕМЕН, штатный сдпу(0)-шный пропагандист, вместе с тов. Чечетовым, по слухам из той же канторы, так обеспокоен западными инвесторами? Что за низкопоклонничество перед западом?

   Тов. Чечетову нужно бы знать, кстати, из программ на телеканалах медведчука, что Ющенко - это ставленник запада. Значит, согласно логике, - будет Ющенко, будут и инвестиции. Все понятно?
 • 2004.03.31 | Свинья на радуге

  М-да, смешались в кучу кони, люди...

  В черговий раз витягнута із запліснявілих гробниць досконала в своїй абсурдності норма покарання за зловживання - "Чемодан-вокзал-...". В даному випадку "Чемодан-вокзал-Росія".
  Маю скромне прохання до авторів висунення цієї своєрідної, хоча й не оригінальої, норми права, пояснити, на які ще правопорушення буде вона екстрапольована після їхньої політичної перемоги, якщо така матиме місце. Зокрема, чи буде вона застосовуватись за розмовляння чи читання російською?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Мінор

   Приблизно третина гасел в колонах ПРП була російською (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | Спостерігач

    ..але потенційним виборцям зі Східної покажуть саме "чемодан"(-)

 • 2004.03.31 | Shooter

  Кучма поддержал акцию «Нашей Украины» (/)

  Кучма поддержал акцию «Нашей Украины»
  Главрєд.

  Президент Леонид Кучма считает, что проведение блоком партий «Наша Украина» пикета у Кабинета министров свидетельствует о прогрессе блока в понимании политики.

  «Я это расцениваю как большой прогресс в понимании политических процессов в Украине», - сказал Кучма на пресс-конференции по итогам переговоров с президентом Польши Александром Квасьневским.

  Он отметил, что считает верным решение «Нашей Украины» обратится с экономическими требованиями именно к Кабмину, передают Українські Новини. «Слава Богу, что «Наша Украина» поняла, что изменения в Конституцию необратимы. По новому проекту закона (изменений в Конституцию) адрес по экономике абсолютно верный - Кабинет министров», - сказал Президент.

  Он также признал, что у политических сил есть право выдвигать экономические требования. «Есть желание у людей прийти с какими-то требованиями, пожалуйста», - сказал Кучма.

  Напомним, что около 12 тыс. сторонников блока партий «Наша Украина» требуют у Кабинета министров в Киеве увеличить доходную и расходную часть бюджета на 10 млрд. грн. до 70 и 74 млрд. грн. соответственно.
  Ну про "нєобратімость реХВорми" папік погнав пургу, проте...проте виглядає, що потихеньку починають мочити Януковича руками НУ...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua