МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“ПОРА!” ПОЧИНАЄ громадянську кампанію

03/31/2004 | ПОРА!
ПРЕС-РЕЛІЗ

“ПОРА!” ПОЧИНАЄ ГРОМАДЯНСЬКУ КАМПАНІЮ

Київ, Україна, 31 березня 2004 року. - В ніч з 28 на 29 березня 2004 року, разом із переходом на новий час, стартувала громадянська кампанія ПОРА! Першим заходом кампанії стала акція “Що таке кучмізм?”, у межах якої наклейки та плакати з таким написом були розповсюджені у сімнадцяти областях України. Ця акція має на меті примусити кожного задуматись над станом справ у державі, приверненути увагу до проблем сьогодення, відродити віру в демократичний і цивілізований спосіб життя, відновити надію на побудову в Україні демократичного суспільства, що базується на активній участі громадян.

Настав час для всіх громадян нашого краю активно діяти для вирішення нагальних проблем, що лихоманять суспільство протягом років. Метою кампанії ПОРА! є створення “соціальної блискавки”, що пробудить інтерес громадян України до політичних процесів, що відбуваються навколо, і спонукає людей замислитися над своїм буттям, усвідомити ситуацією в країні, і знайти можливості для зміни цього становища, застосовуючи демократичні важелі. Кампанія ПОРА!, що триватиме сім місяців, сягне кожної родини в Україні і за її межами.

Ядром кампанії ПОРА!, що налічує кілька сотен активістів в усіх областях України, є молодь, яка не може байдуже спостерігати за сповзанням держави у бік авторитаризму. Вони вірять, що Україна повинна належати до Європи не лише географічно, а й культурно, політично і економічно. Вони переконані, що тільки активізація громадського життя в країні може завадити цьому процесу, що молодь може і повинна стати каталізатором змін. Вони вірять, що громадяни мають і можуть здійснювати контроль за владними інститутами в разі, якщо ті незаконно зазіхатимуть на їхні інтереси або незадовільно виконуватимуть завдання, поставлені перед ними виборцями. Вони переконані, що якщо кожен громадянин нашої держави буде добре поінформований, знатиме свої права і усвідомлюватиме свою дієву роль у суспільстві, - він не дозволить ці права обмежити: активно їх захищатиме і боротиметься за свої приватні інтереси і як наслідок інтереси усієї держави. Такий громадянин не обере президента, який не буде захищати його права та інтереси держави, а у разі спроб маніпуляцій на виборах – відстоїть своє право на вільне волевиявлення.

Пора діяти! Досить чекати; настав час виборювати собі життя, на яке ми заслуговуємо!

Кампанія є незалежною від партій і кандидатів. Це є акція вільних громадян, спрямована на забезпечення захисту української демократії, проведення чесних виборів, права громадян на розповсюдження інформації і свободи вільного висловлення переконань, на активізацію українського суспільства.

Добровольцями кампанії можуть бути усі, хто з власної волі бажає до неї долучитися і хто розділяє цілі і принципи кампанії. Члени партій, громадсько-політичних організацій, що беруть участь в кампанії, не можуть використовувати її для реклами своїх організацій.

Щоб стати добровольцем кампанії ПОРА!, напишіть на електронну адресу: register@kuchmizm.info.

Кампанія ПОРА! націлена на визначення та висвітлення соціально-політичних проблем громадян задля підвищення громадянської активності, політичної чесності, соціальної справедливості, забезпечення рівних можливостей громадянам, - задля пробудження України.

Ми свідомі того, що нашу діяльність захочуть приписати собі певні політичні сили, що не мають нічого спільного із кампанією ПОРА!, а тому заявляємо, що єдиним першоджерелом інформації про кампанію та її подальший перебіг буде інтернет-сторінка http://www.kuchmizm.info.

Контакт для засобів масової інформації:
Володимир
8-067-8048270

Відповіді

 • 2004.03.31 | DevRand

  величезне прохання - не кричіть у назві повідомлення!

  ВСІ СЛОВА НАПИСАНІ ОСЬ ТАКИМИ БУКВАМИ, в мережі загальноприйнято вважати криком.

  до того ж, ваші повідомлення будуть плутати з вже відомою тут на форумі організацією "Молодь - надія України", які саме так весь час і пишуть.
 • 2004.03.31 | Правник

  Молодці, що починаете.

  Тільки може теє, лого змінити

  Порівняйте:

  ПОРА! пише:
  > http://www.kuchmizm.info.

  http://www.siesta.dn.ua/gerb.htm
 • 2004.03.31 | Shooter

  Це, звісно, гут, проте виникає закономірне питання:

  откуда дровішки, з яких вдалося видрукувати листівок на обклеєння цілої країни.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | KAKTUZZ

   Re: Це, звісно, гут, проте виникає закономірне питання:

   Ви справді, чи придурюєтесь? Необхідно мати в ковжному реґіоні по- кілька своїх людей і за флеш - сигналом наперед заготовлені листівки одночасно поклеїти. Старий, як світ прийом. Невже професійним пропагандистам - агітаторам МАЙДАНу про це невідомо?

   І ще! З якої такої ласки незалежна "ПОРА" комусь зобов'язана давати якісь пяснення?
   Стиль роботи у "ПОРИ" такий, не ображайтесь.
 • 2004.03.31 | karakoz

  і ще питання

  На сайті крім лого ще щось буде і якщо так то коли ? :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Виталий Бердинских, Vitaly.Berdinskikh@ukrpost.net

   Re: і ще питання

   karakoz пише:
   > На сайті крім лого ще щось буде і якщо так то коли ? :)
   Учитывая как быстро он грузится, там кроме логотипа ничего размещать не стоит.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | magda

    дещо про сайт


    Сайт довго вантажиться, тому що висить в США

    www.kuchmizm.info (66.117.38.146)
    66.117.32.0 - 66.117.47.255
    Carpathia Hosting
    2101 Mill Rd
    Suite 106
    US

    ....Ви будете сміятися. І чому мені це спало на думку перевірити Майдан?

    www.maidan.org.ua (66.117.38.152)
    66.117.32.0 - 66.117.47.255
    Carpathia Hosting
    2101 Mill Rd
    Suite 106
    US

    З одного боку, це ще нічого не означає. Хоча особи, які ходять на мої сайти з провайдера Verio, Inc., може, поцікавляться, хто регив цей кучмізм.

    З іншого боку, навіщо дрібному сайтику, який стосується обмеженого в часі проекту і робиться (чи ще не робиться) якоюсь ініціативною групою, власний ІР? Знову, з ще іншого боку, може, у цього провайдера без ІР не буває?

    Власне, може вони і нормальні, але це не відміняє питання, поставленого тут: http://maidan.org.ua/n/free/1080741256
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.01 | no13

     Re: дещо про сайт

     magda пише:
     >
     > Сайт довго вантажиться, тому що висить в США
     >
     > www.kuchmizm.info (66.117.38.146)
     > 66.117.32.0 - 66.117.47.255
     > Carpathia Hosting
     > 2101 Mill Rd
     > Suite 106
     > US
     >
     > ....Ви будете сміятися. І чому мені це спало на думку перевірити Майдан?
     >
     > www.maidan.org.ua (66.117.38.152)
     > 66.117.32.0 - 66.117.47.255
     > Carpathia Hosting
     > 2101 Mill Rd
     > Suite 106
     > US
     >
     Незнаю-незнаю ... У меня сайт вообще не грузится. О том что там лого, я узнал прочитав эту тему. Сайт Майдана бегает нормально. :what:


     > З одного боку, це ще нічого не означає. Хоча особи, які ходять на мої сайти з провайдера Verio, Inc., може, поцікавляться, хто регив цей кучмізм.
     >
     > З іншого боку, навіщо дрібному сайтику, який стосується обмеженого в часі проекту і робиться (чи ще не робиться) якоюсь ініціативною групою, власний ІР? Знову, з ще іншого боку, може, у цього провайдера без ІР не буває?
     Не совсем понял - как это сайт без IP? :) Впрочем это технические вопросы, тут им врядли место.

     >
     > Власне, може вони і нормальні, але це не відміняє питання, поставленого тут: http://maidan.org.ua/n/free/1080741256
     угу.

     От себя:
     Я понимаю, когда небольшой группе людей хочется что-то сделать (что, они еще не знаю) и они агитируют других присоединятся, что бы вместе что-то сообразить и делать. Но ПОРА вроде бы не "небольшая группа" а уже оформившееся ядро у которого поидее должен быть план (есть ли у вас план, мистер Фикс?). А я пока вижу лозунги. И листовка меня "не цепляет", особенно странная эмблема. В отличии от листовок Дворкина или пани Магды.


     П.С.
     Проверил - сайт уже доступен.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | magda

      Re: дещо про сайт


      no13 пише:
      > Незнаю-незнаю ... У меня сайт вообще не грузится. О том что там лого, я узнал прочитав эту тему. Сайт Майдана бегает нормально. :what:
      Тут хтось писав, що хостинг регили-перерегили. Так що питання залишаються. А nashadoba.org відкрилася НЕ в березні. Мене там одного разу було ще на початку року. Не пам'ятаю, що я там шукала, та і нічого цікавого так і не знайшла, але він був.

      > > З іншого боку, навіщо дрібному сайтику, який стосується обмеженого в часі проекту і робиться (чи ще не робиться) якоюсь ініціативною групою, власний ІР? Знову, з ще іншого боку, може, у цього провайдера без ІР не буває?
      > Не совсем понял - как это сайт без IP? :) Впрочем это технические вопросы, тут им врядли место.
      А отак. Не у кожного сайту є ІР. В такому випадку при спробі перевірити на whois вискакує просто весь діапазон провайдера. Як правило, маленькі сайти на найменших хостинг-планах ІР не мають. Це також означає, що вони не можуть ставити куки.

      > > Власне, може вони і нормальні, але це не відміняє питання, поставленого тут: http://maidan.org.ua/n/free/1080741256
      > угу.
      ага

      > От себя:
      > Я понимаю, когда небольшой группе людей хочется что-то сделать (что, они еще не знаю) и они агитируют других присоединятся, что бы вместе что-то сообразить и делать. Но ПОРА вроде бы не "небольшая группа" а уже оформившееся ядро у которого поидее должен быть план (есть ли у вас план, мистер Фикс?). А я пока вижу лозунги. И листовка меня "не цепляет", особенно странная эмблема. В отличии от листовок Дворкина или пани Магды.
      Мерсі за компліман :) Якщо ці "Пора" все-таки вилізуть з підпілля, може я ім допоможу, з урахуванням своїх вищезгаданих застережень, які залишаються в силі. Місце подібній силі є, але як місток і об'єднувальна ланка наших опозиційних сил. Саме тому, що народ, а особливо активна і опозиційно налаштована його частина прагне бачити існуючу опозицію об'єднаною, а не ще один випадок (instance) опозиції
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | 123

       При всій повазі

       magda пише:
       >А я пока вижу лозунги. И листовка меня "не цепляет", особенно странная эмблема. В отличии от листовок Дворкина или пани Магды.
       > Мерсі за компліман :) Якщо ці "Пора" все-таки вилізуть з підпілля, може я ім допоможу, з урахуванням своїх вищезгаданих застережень, які залишаються в силі.

       Думаю, користі від Вашої листівки в 1000 разів менше ніж від листівки ПОРА. Враховуючи масштаби поширення останньої, і незалежно від змісту (якому я б поставив "4+").
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.01 | Михайло Свистович

        http://maidan.org.ua/n/free/1080830904 (-)

 • 2004.03.31 | ПОРА!

  Прохання до адміністрації "Майдану" та усіх тут присутніх.

  Чи не могли б ви допомогти поширити це повідомлення?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | S@nya

   Re: Обережно!

   Перш ніж шось розповсюджувати, було б цікаво дізнатися відповідь на справедливе питання Шутера, а саме: звідки гроші на обклеювання 17 областей?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | Мінор

    Панство "ПОРА", хочете допомоги - відкривайте карти (-)

   • 2004.03.31 | Українець, громадянин України

    А Ви що з ДПА?

    Чим задавати подібні запитання, IMHO, пора займатися конкретними справами. Багато хто з майданівців писав, друкував та розповсюджував листівки. Але "ПОРА!" - показує нам зразок організованості та узгодженості дій, за що організаторам "ПОРА!" велика подяка. Тож, панове, єднаймося! А гроші? Як написано на головній сторінці Майдану: "50000x100 грн.=Кучма в ауті!"
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.31 | Mykyta

     Це звісно так, але

     > А гроші? Як написано на головній сторінці Майдану: "50000x100 грн.=Кучма в ауті!"

     Просто хотілося б знати, що задіяна саме ця формула і крім того, яке буде продовження; цей початок може бути початком будь-чого, включаючи й масшатабну акцію чорного ПР (зауважте, я не стверджую, що саме так і є, але хотілося б побачити якісь аргументи). Розповсюджувати новину без перевірки - це погана ознака.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | Українець, громадянин України

      Re: Це звісно так, але

      Mykyta пише:
      > > А гроші? Як написано на головній сторінці Майдану: "50000x100 грн.=Кучма в ауті!"
      >
      > Просто хотілося б знати, що задіяна саме ця формула і крім того, яке буде продовження; цей початок може бути початком будь-чого, включаючи й масшатабну акцію чорного ПР ...

      Згоден. Але при цьому, з тією ж ймовірністю, "початок" і "продовження" можуть бути організовані протилежними сторонами :)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.31 | magda

       Дійсно, обережність не завадить

       Шановний українцю, громадянине України. Якщо вони змогли ТАК зорганізуватися для розклейки листівок, чому вони не змогли вчасно наповнити контентом сайт?

       1) Почекаємо, що буде на тому сайті.

       2) У мене є інші причини вважати, що зараз може початися масштабна піар-акція підробної опозиції.

       3) ще не придумала, але все це дуже підозріло виглядає.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Juta

        А може все ж таки повіримо...

        Не можна усьому недовіряти. Колись потрібно починати вірити. Життя у зневірі призводить до зубожіння. Ви згідні з цим? Я пропоную підтримати цю акцію, так як на сьогодення нічого більш путнього не бачу, а сидіти за кутом і звідтіля кидати критику на все що відбувається навколо не личить справжньому українському борцю за свободу. Чи не так?
     • 2004.04.01 | KAKTUZZ

      Re: Це звісно так, але

      Микито! Вам треба перевірити що, чи кого? Суттєва різниця. Що вас цікавить? Зміст листівок, чи хто їх розклеював? Стосовно другого, то це швидше в компетенції СБУ. Ви ж на їх роль, сподіваюсь, не претендуєте?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | Mykyta

       Re: Це звісно так, але

       KAKTUZZ пише:
       > Микито! Вам треба перевірити що, чи кого? Суттєва різниця. Що вас цікавить? Зміст листівок, чи хто їх розклеював? Стосовно другого, то це швидше в компетенції СБУ. Ви ж на їх роль, сподіваюсь, не претендуєте?

       Хто розклеював листівки мене якраз найменше хвилює.
       Зміст листівок я знаю; мене більше цікавить - що далі.
       Вважаю, що на сьогодні на сайті вже є хоч якась інформація, яка дозволяє ставити питання не так гостро.

       А щодо СБУ - то вони точно все знають - акція надто вже масштабна. От тираж "Нарциса" чи "Свободи" вони легко перехоплюють, а тут прокол. Як би там не було, акція організована дуже непогано.

       Хлопці тягнуть для інтриги - ми зачекаємо.
    • 2004.03.31 | S@nya

     Хто гарантує, шо це не ПРОВОКАЦІЯ (того ж Медведчука)?

     Не поспішайте. Така маштабна кампанія - достатньо затратна. Хто гарантує, шо це не провокація (того ж Медведчука, приміром, із подальшим введенням "надзвичайного стану" або забороною демонстрацій опозиції через "масові заворушення")?

     Я б не поспішав з підтримкою, поки не буде з*ясовано, хто стоїть за цим. А для цього треба дізнатися хто це фінансує.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | Українець, громадянин України

      Re: Хто гарантує, шо це не ПРОВОКАЦІЯ (того ж Медведчука)?

      S@nya пише:
      > Не поспішайте. Така маштабна кампанія - достатньо затратна. Хто гарантує, шо це не провокація (того ж Медведчука, приміром, із подальшим введенням "надзвичайного стану" або забороною демонстрацій опозиції через "масові заворушення")?

      IMHO, Ви хоч взагалі з дому не виходьте і нічого не робіть, якщо Медведчук захоче ввести надзвичайний стан - він його введе. А як і введе надзвичайний стан, то ми що змиримося з тим, що нам ще Медведчук-знає скільки років жити під цим режимом?

      > Я б не поспішав з підтримкою, поки не буде з*ясовано, хто стоїть за цим. А для цього треба дізнатися хто це фінансує.

      Хто організував. Хто фінансує. Хто приймає участь. Прізвища, адреси, ... Особливо це хоче дізнатися ДПА, СБУ та МВС...

      А хто за цим стоїть? Щось підказує мені, що це не кучманоїди.

      Пора!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.31 | S@nya

       Якби цей "хтось" підказав і мені, шо це не кучманоїди

       я б теж з радістю підтримав цю акцію. Це все, шо потрібно.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Franko

        Це НЕ кучманоїди. (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | karakoz

         Re: Це НЕ кучманоїди. (-)

         Було б добре пояснити це тим, хто ще нічого не зрозумів якимось приватним шляхом, якщо є побоювання що тут на форумі якусь важливу інформацію перехоплять... А то складається враження, що частина відвідувачів таки щось знає але замість конкретної інформаціі обмежується лише обережними натяками.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.31 | Михайло Свистович

          Це НЕ кучманоїди. Це - медведчукоїди.

          Або янукоїди чи пінчукоїди. Хто ж не знає, що пінчукоїди і кучманоїди - це зовсім різні речі :)

          Це все жарти, звичайно, але (безвідносно до "Пори") я бачу, що частина відвідувачів настільки звикла воювати в інтернеті, що вона вже з головою загрузла у нетрі конспірології та "аналітики без інформації". І навіть не помишляє вийти з віртуального футляру в реал, постійно дмухаючи на холодне.

          Це не до Вас, просто не варто тек перейматися кожною подією, якщо ця подія не є однозначною. Багато що буде ще відбуватися в Україні, а ми тут все будемо обговорювати, хто, що і за ким, замість того, щоб щось самим корисне зробити.

          karakoz пише:
          > Було б добре пояснити це тим, хто ще нічого не зрозумів якимось приватним шляхом, якщо є побоювання що тут на форумі якусь важливу інформацію перехоплять... А то складається враження, що частина відвідувачів таки щось знає але замість конкретної інформаціі обмежується лише обережними натяками.

          Мені теж так здається, але не буду вказувати пальцем, в мене з тими відвідувачами віртуальні стосунки трохи напружені, сприймуть як особисте. Тим більше, що це - лише мій аналіз, який дуже скидається на аналітичні вправи того самого відвідувача, якого я постійно звинувачую у "аналітиці без інформації".
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.31 | Shooter

           Щось в тому є

           Михайло Свистович пише:
           > Або ...пінчукоїди.

           Цілком реально, ІМХО.
           Тут магда має цілковиту рацію: рецепт "третьої сили"-"справжньої хорошої опозиції" все ще залишається актуальним.

           >Тим більше, що це - лише мій аналіз, який дуже скидається на аналітичні вправи того самого відвідувача, якого я постійно звинувачую у "аналітиці без інформації".

           :)
           Аналізувати можна, базуючись на будь-якій інформації. Вірніше, на достатньому об'ємі будь-якої інформації. В т.ч. і без інформації, яку можете надати Ви. ;)
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.03.31 | Михайло Свистович

            Так отож.

            Shooter пише:
            >
            > Аналізувати можна, базуючись на будь-якій інформації. Вірніше, на достатньому об'ємі будь-якої інформації.

            Наголошую на слові "достатньому". А якщо інфи недостатньо, то який може бути аналіз? Лише домисли.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.03.31 | Shooter

             Угу

             Михайло Свистович пише:
             > Shooter пише:
             > >
             > > Аналізувати можна, базуючись на будь-якій інформації. Вірніше, на достатньому об'ємі будь-якої інформації.
             >
             > Наголошую на слові "достатньому". А якщо інфи недостатньо, то який може бути аналіз? Лише домисли.

             Я був би дуже обережний в момент, коли би почав твердити, що "доси" інформації замало, а "звідти" (і до обіду) - достатньо. Не володіючи тотально всією інформацію, що є нереальним для людини. ;)

             Проте менше з тим: якщо Пора - це наші, - гут. Проте і вушко гостро тримати потрібно. А то он скоро взагалі Кучма в НУ вступить...:)
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.03.31 | Стопудів

              Re: Угу

              Shooter пише:

              > Проте менше з тим: якщо Пора - це наші, - гут. Проте і вушко гостро тримати потрібно. А то он скоро взагалі Кучма в НУ вступить...:)

              От тоді для ПОРА час і надійде. Щоб політикани між собою не домовлялись.
          • 2004.03.31 | karakoz

           Re: Це НЕ кучманоїди. Це - медведчукоїди.

           > Це не до Вас, просто не варто тек перейматися кожною подією, якщо ця подія не є однозначною. Багато що буде ще відбуватися в Україні, а ми тут все будемо обговорювати, хто, що і за ким, замість того, щоб щось самим корисне зробити.

           Особисто я не переймаюся. Мені просто цікаво і я бачу, що підтверджуються деякі мої особисті здогади.

           > Мені теж так здається, але не буду вказувати пальцем, в мене з тими відвідувачами віртуальні стосунки трохи напружені, сприймуть як особисте. Тим більше, що це - лише мій аналіз, який дуже скидається

           Та Ви хоч Магду заспокойте... :)
      • 2004.03.31 | magda

       Re: Хто гарантує, шо це не ПРОВОКАЦІЯ (того ж Медведчука)?

       Українець, громадянин України пише:

       > IMHO, Ви хоч взагалі з дому не виходьте і нічого не робіть, якщо Медведчук захоче ввести надзвичайний стан - він його введе. А як і введе надзвичайний стан, то ми що змиримося з тим, що нам ще Медведчук-знає скільки років жити під цим режимом?
       Це не причина для того, щоб підтримувати САМЕ ЦЮ акцію.

       > > Я б не поспішав з підтримкою, поки не буде з*ясовано, хто стоїть за цим. А для цього треба дізнатися хто це фінансує.
       > Хто організував. Хто фінансує. Хто приймає участь. Прізвища, адреси, ... Особливо це хоче дізнатися ДПА, СБУ та МВС...

       Шановний Українцю, а що, хіба хтось просить їх оприлюднювати імена чи прізвища в інтернеті? Хочуть допомоги Майдану - нехай аутяться перед Майданом.

       > А хто за цим стоїть? Щось чи хтось ;) підказує мені, що це..., скажімо так: не кучманоїди.
       Українцю, те, що Вам ХТОСЬ нашепотів на вушко, що це не кучманоїди, не є стовідсотковою гарантією ;) Розумієте, про що я?
     • 2004.03.31 | Михайло Свистович

      Геть параною.

      Шановні, подивіться на першу сторінку Майдану. Там є купа самих різноманітних новин. Якщо ми колись написали, що Янукович виступив за Одеса-Броди чи Медведчук десь щось сказав, то що, ми допомагаєио їм стати президентом?

      Інформаційний сайт він і є інфоримаційним, щоб інформацію розповсюджувати. Листівки реально наклеєні, їх бачила купа людей, факт є, то який сенс про нього не повідомляти? Тим більше, що від "Пори" вже надходило журналістам і опозиційним депутатам різних сил повідомлення з проханням втрутитися щодо затриманих у Чернівцях.

      А медведчук і Янукович, якщо їм треба, і без нас розповсюдять цю інфу. І навіть, якщо ми їм мимовільно в цьому допоможемо, то наш внесок буде занадто малим.

      Ну не сприймайте Майдан за інформаційного монстра, на якого рівняються всі інформджерела світу.

      Інша справа, що для інформповідомлення нам потрібні від "Пори" все ж таки якісь факти. Як надішлють - розповсюдимо.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.31 | Shooter

       Та ні, інформацію поширити потрібно

       Проте і поцікавитися - хто музику замовляє, - не завадить.

       А то після листівки "Що таке кучмізм?" може з'явитися - "Це - громадянський спокій та злагода в Україні" ;)
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Михайло Свистович

        Re: Та ні, інформацію поширити потрібно

        Shooter пише:
        > Проте і поцікавитися - хто музику замовляє, - не завадить.

        А якщо не видадуть рибні місця, то що, не поширювати? Навряд чи хтось, незалежно від намірів, в сучасній Кучмаїні отак просто дасть ключ від квартири, де гроші лежать :)

        Ну кто-то же іх фінансіруєт, бля (с) :)

        >
        > А то після листівки "Що таке кучмізм?" може з'явитися - "Це - громадянський спокій та злагода в Україні" ;)

        Та все може, от тільки я слабо таке уявляю. Це був би повний п..ць. Маю на увазі, що ефекту б не досягло. Народ би плювався жахливо, пенсіонери б кричали "От на що пішли наші пенсії".

        Будем подивитися.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | magda

         Варіанти відповіді на питання "Що таке кучмізм?"

         Михайло Свистович пише:

         > Ну кто-то же іх фінансіруєт, бля (с) :)
         Ага.

         > > А то після листівки "Що таке кучмізм?" може з'явитися - "Це - громадянський спокій та злагода в Україні" ;)
         > Та все може, от тільки я слабо таке уявляю. Це був би повний п..ць. Маю на увазі, що ефекту б не досягло. Народ би плювався жахливо, пенсіонери б кричали "От на що пішли наші пенсії".

         Варіанти: "Кучмізм - це ідеологема, якою так звана опозиція, що ніяк не може дірватися до влади, хоче оповити Ваші серця, не дати довести до кінця справу економічного відродження України і т.п. Варіантів насправді безліч.

         > Будем подивитися.
         Оце мудро.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.31 | Михайло Свистович

          Re: Варіанти відповіді на питання "Що таке кучмізм?"

          magda пише:
          >
          > Варіанти: "Кучмізм - це ідеологема, якою так звана опозиція, що ніяк не може дірватися до влади, хоче оповити Ваші серця, не дати довести до кінця справу економічного відродження України і т.п.

          І ОЦЕ буде написано на наступній листівці? Так тоді точно описана мною реакція народу гарантована. Він же ні фіга з цього не зрозуміє.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.03.31 | magda

           Це - не конкретні слова, а ідея месаджу.

           Михайло Свистович пише:

           > > Варіанти: "Кучмізм - це ідеологема, якою так звана опозиція, що ніяк не може дірватися до влади, хоче оповити Ваші серця, не дати довести до кінця справу економічного відродження України і т.п.

           > І ОЦЕ буде написано на наступній листівці? Так тоді точно описана мною реакція народу гарантована. Він же ні фіга з цього не зрозуміє.

           Пояснюю. Спочатку пишеться план кампанії з описом месаджу, потім шукаються слова.

           Запевняю тебе, що стратегічний план просування бренду "Джинс" в Україні аж ніяк не містить слів "Твою сукню носитиме Мирося".
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.03.31 | Михайло Свистович

            Моя жінка носитиме мою сукню??????

            magda пише:
            >
            > Запевняю тебе, що стратегічний план просування бренду "Джинс" в Україні аж ніяк не містить слів "Твою сукню носитиме Мирося".

            Нє, я, звичайно, поважаю шотландців, але не настільки, щоб мати в гардеробі сукні, які б могла носити моя жінка :)
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.03.31 | magda

             Я розумію, що ти такий зайнятий, що не дивишся телевізор...

             Це слова з однієї реклами. Вибачте, що відволікаю погано пояснюваними прикладами. Але тут не віджартовуватися треба. Занадто серйозна справа.
             згорнути/розгорнути гілку відповідей
             • 2004.03.31 | Михайло Свистович

              Майже не дивлюсь.

              magda пише:
              > Це слова з однієї реклами.

              Рекламу тим більше не дивлюсь. Часу немає.
      • 2004.03.31 | magda

       Здорова доля параної в нашому суспільстві не завадить.

       Так от який ти зайнятий, Свистовичу! ;)

       Михайло Свистович пише:
       > Шановні, подивіться на першу сторінку Майдану. Там є купа самих різноманітних новин. Якщо ми колись написали, що Янукович виступив за Одеса-Броди чи Медведчук десь щось сказав, то що, ми допомагаєио їм стати президентом?..... А медведчук і Янукович, якщо їм треба, і без нас розповсюдять цю інфу. І навіть, якщо ми їм мимовільно в цьому допоможемо, то наш внесок буде занадто малим.

       не в інфі справа.

       > Ну не сприймайте Майдан за інформаційного монстра, на якого рівняються всі інформджерела світу.

       Не сприймаємо. Але Майдан це не просто інформджерело. Це центр зустрічі активістів. Пліз подивитися мої інші повідомлення. Я нічого не стверджую, але так одразу геть параною - не треба.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Михайло Свистович

        Re: Здорова доля параної в нашому суспільстві не завадить.

        magda пише:
        > Так от який ти зайнятий, Свистовичу! ;)

        Дійсно зайнятий, навіть в інтернет рідко заглядаю, але ж на таке не можу не відреагувати. Як і на тебе ;)

        >
        > Не сприймаємо. Але Майдан це не просто інформджерело. Це центр зустрічі активістів.

        Так тут і активісти Корчинського зустрічаються, буває, то що? Майдан - це лише віртуальний форум, хоча я тішусь його високою оцінкою з твоїх вуст ;)

        І ще. От якби всі форумні активісти та й зустрілися не в інтернеті, то теж можна було б таку "Пору" замутити в один день і навіть в одну хвилину.

        Закид не до тебе.
      • 2004.03.31 | Мінор

       Cтворення псевдоопозиції може бути орієнтоване на опозиційну ауд

       иторію. Саме тому, про "ПОРА" не будуть говорити на УТН, хіба втратять надію нас зацікавити, але ПОРА будуть розкручувати в опозиційній пресі і під час опозиційних акцій протесту. Доречі, біля кабміну бачив хлопаку у футболці, де типографським способом була віддрукована листівка ПОРА.
       І чим більше гарячих, але довірливих молодих опозиційних хлопців будуть клювати на цю вудочку, тим більш ефективною буде їхня акція. Вона, здається, розрахована саме на опозиційну молодь.
       Коротше "Майдан" - саме те місце, де цим повідомленням треба бути :-(
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Мінор

        Щось у ПОРА невловимо нагадує стиль Башука (-)

        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.01 | ПОРА!

         А хто такий Башук?

         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.01 | Українець, громадянин України

          Re: А хто такий Башук?

          Будь-ласка, якщо Ваше повідомлення складається тільки з назви теми й не має змісту всередині, ставте знак "мінус" у дужках (-) на кінці назви теми.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.01 | ПОРА!

           Зрозуміло. А як малювати оці симпатичні личка? (-)

           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.04.01 | Українець, громадянин України

            Re: Зрозуміло. А як малювати оці симпатичні личка? (-)

            Дивіться тут: http://maidan.org.ua/news/help/ua/smilies.htm?site=maidan&bn=maidan_free
            На сторінці для відповіді чи нового повідомлення є цей лінк: "Список емоціоналок".

            Наприклад, напишіть ":)" (без лапок), отримаєте :)

            Це в тексті повідомлення. А що стосується теми, то у Вас має бути на сторінці для відповіді чи нового повідомлення півтора десятки смайликів (між полем для теми і полем для тексту). Просто поставте "перемикач" перед потрібним.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2004.04.01 | magda

             Руки чесалися поставити "офтопік" (-)

            • 2004.04.01 | ПОРА!

             Величезна подяка. Треба скористатися.

             Так якось веселіше. :)
            • 2004.04.01 | 123

             Щоб ставити смайли в темі треба зареєструватись(-)

         • 2004.04.01 | magda

          Пояснюю для початківців від політики

          Башук - лідер тої кліки молодиків, що захопила у, дай Боже пам'яті, 2000 році офіс Компартії, за що потім сиділа.

          Башук адвокат, певний час, наскільки мені відомо, довбався з позовом до Кучми. Про що, не пам'ятаю. Чим закінчилося, не знаю. Інформація про Башука повз мене пролетіла давно і швидко, тому більше нічого сказати не могу.

          З.І.

          Свистовичу, якщо тебе якимось дивом затягне подивитися цей постинг (може, назва принадить), то от тобі адвокат, який міг би подавати зараз позови щодо заборон демонстрацій.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.01 | Михайло Свистович

           Re: Пояснюю для початківців від політики

           magda пише:
           >
           > Башук адвокат

           Не знав.

           >
           > Свистовичу, якщо тебе якимось дивом затягне подивитися цей постинг (може, назва принадить)

           Хіба що автор ;)

           >
           > то от тобі адвокат, який міг би подавати зараз позови щодо заборон демонстрацій.

           Дякую, оцього адвоката не треба. Мутний він якийсь. В нас є кращі адвокати, але в них часу немає. Грошей на адвокатів не має також. Але цього адвоката не хочу навіть безкоштовно. До речі, ця молодь, що була з ним тоді, давно вже з ним розвйшлась.
     • 2004.03.31 | Лисий

      Гарантую.

      Це справді люди, які стоять поза партіями, хочуть повалити кучмізм, довго до цього готувалися і мають план перемоги.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.31 | Shooter

       Тоді Бог (та опозиція) їм в цьому помагай! (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | magda

        Опозиція навряд чи допомагатиме.Див. "Якщо вони нормальні.." (-)

      • 2004.03.31 | magda

       Якщо ці ПОРА нормальні, вони МАЮТЬ врахувати це: ...

       Лисий пише:
       > Це справді люди, які стоять поза партіями, хочуть повалити кучмізм, довго до цього готувалися і мають план перемоги.

       Тоді:

       1. Чи не могли б ці люди викласти свій план хоча б перед Свистовичем і Ко.?

       2. Чи не можна їхній план трохи відредагувати? Бо я згідна з тим, що намагання відокремити себе від партій є, можливо, ідеєю, задуманою з хорошими намірами, але всім відомо, куди ведуть хороші наміри. Я прошу зважити на той факт, що створювати зараз третю силу, яка будує стіну між собою та існуючою опозицією, у вищій мірі небезпечно. Це, по-перше, черговий гетьман на наших три українці. ЗАпрошувати до себе активістів інших партій при цьому з забороною використовувати співпрацю з собою для реклами (дуже розпливчасте поняття) цих партій означає постановку питання як кадровий відплив від існуючої опозиції, що не буде сприяти хорошому ставленню з боку цих існуючих партій і ВИКЛЮЧИТЬ можливість ЕФЕКТИВНОЇ співпраці, навіть не враховуючи той факт, що ефективність і так страждає при збільшенні кількості суб'єктів.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.01 | Dworkin

        Re: Якщо ці ПОРА нормальні, вони МАЮТЬ врахувати це: ...

        magda пише:
        > 2. Чи не можна їхній план трохи відредагувати? Бо я згідна з тим, що намагання відокремити себе від партій є, можливо, ідеєю, задуманою з хорошими намірами, але всім відомо, куди ведуть хороші наміри. Я прошу зважити на той факт, що створювати зараз третю силу, яка будує стіну між собою та існуючою опозицією, у вищій мірі небезпечно

        А я считаю, что Украине как раз нужна третья сила!
        Народ устал и от власти и от оппозиции. На любые попытки пробудить гражданские чувства слышишь: "А! Все они одинаковые!" или "А ты думаешь Ющенко с Порошенко будут лучше Кучмы с Медведчуком!" Слишком велик груз ошибок и недоверия.

        Я думаю "третья сила" - это как раз выход. Народное сознание ищет отдушины для своих надежд. Вспомните хотя бы успех Партии зеленых на выборах 1998 года, когда они вообще дистанцировались от политии и любых других политических сил. Кроме того, третья сила могда бы существенно влиять как на власть, так и на оппозицию, которая тоже часто не прислушивается к голосу народа.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.01 | magda

         Категорично не згідна.

         Dworkin пише:
         > magda пише:
         > > ... створювати зараз третю силу, яка будує стіну між собою та існуючою опозицією, у вищій мірі небезпечно
         > А я считаю, что Украине как раз нужна третья сила! Народ устал и от власти и от оппозиции. На любые попытки пробудить гражданские чувства слышишь: "А! Все они одинаковые!" или "А ты думаешь Ющенко с Порошенко будут лучше Кучмы с Медведчуком!" Слишком велик груз ошибок и недоверия.

         Це саме той месадж, який просуває влада. Піддаючись цьому ходу, ми піддаємося на гру (в сенсі Еріка Берна) влади. Так, Україні потрібна третя сила. Але її артикульована "третість" просто перед виборами може нанести шкоди перемозі над тим самим кучмізмом, яка і так зовсім не гарантована. Швидкість потрібна при ловлі блошиць. Зараз занадто розкручувати третю силу - це робити ШКІДЛИВІ різкі рухи.


         > Я думаю "третья сила" - это как раз выход. Народное сознание ищет отдушины для своих надежд. Вспомните хотя бы успех Партии зеленых на выборах 1998 года, когда они вообще дистанцировались от политии и любых других политических сил.
         Дворкін, Ви ж розумна людина. Треба співвідносити можливість відповідати запитам народної свідомості і отримати потім можливість ці запити виправдати (=виграти вибори). Це я до того, що нам треба перескочити зараз не 4 відсотки, як Партії Зелених, а принаймні 35.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.01 | Українець, громадянин України

          Re: Категорично не згідна.

          magda пише:
          > Dworkin пише:
          > > magda пише:
          > > > ... створювати зараз третю силу, яка будує стіну між собою та існуючою опозицією, у вищій мірі небезпечно
          > > А я считаю, что Украине как раз нужна третья сила! Народ устал и от власти и от оппозиции. На любые попытки пробудить гражданские чувства слышишь: "А! Все они одинаковые!" или "А ты думаешь Ющенко с Порошенко будут лучше Кучмы с Медведчуком!" Слишком велик груз ошибок и недоверия.
          >
          > Це саме той месадж, який просуває влада. Піддаючись цьому ходу, ми піддаємося на гру (в сенсі Еріка Берна) влади. Так, Україні потрібна третя сила. Але її артикульована "третість" просто перед виборами може нанести шкоди перемозі над тим самим кучмізмом, яка і так зовсім не гарантована. Швидкість потрібна при ловлі блошиць. Зараз занадто розкручувати третю силу - це робити ШКІДЛИВІ різкі рухи.
          >
          >
          > > Я думаю "третья сила" - это как раз выход. Народное сознание ищет отдушины для своих надежд. Вспомните хотя бы успех Партии зеленых на выборах 1998 года, когда они вообще дистанцировались от политии и любых других политических сил.
          > Дворкін, Ви ж розумна людина. Треба співвідносити можливість відповідати запитам народної свідомості і отримати потім можливість ці запити виправдати (=виграти вибори). Це я до того, що нам треба перескочити зараз не 4 відсотки, як Партії Зелених, а принаймні 35.

          По Вашому, всі мають працювати на перемогу Ющенка? А можна щось робити на благо народу і не для того, щоб виграти вибори?! Просто допомогти народу згуртуватися і зробити свій вибір - обрати того ж Ющенка, а як заважатимуть Медведчуки :gun: щоб народ не чекав ще 5-10-15 років на третю силу, а вже активно діяв і боровся за свої права.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.01 | magda

           Re: Категорично не згідна.

           Українець, громадянин України пише:
           > По Вашому, всі мають працювати на перемогу Ющенка?

           Українцю, я тут хоч десь давала зрозуміти, що мені доставило би задоволення, якби всі працювали на перемогу Ющенка?

           Я сама на об'єднання опозиції навколо Ющенка дивлюсь "со скрежетом зубовным", але визнаю її технологічно доцільною. Визнаю до тих пір, поки так визнає ЮВТ.


           > А можна щось робити на благо народу і не для того, щоб виграти вибори?! Просто допомогти народу згуртуватися і зробити свій вибір - обрати того ж Ющенка,
           яка суттєва різниця між цією заявою і тим, щоб "всі працювали на перемогу Ющенка"?

           > а як заважатимуть Медведчуки :gun: щоб народ не чекав ще 5-10-15 років на третю силу, а вже активно діяв і боровся за свої права.
           Ні, я як раз і сама собі збиралася щось придумати на рахунок третьої сили. Але її якість зараз - місток між частинами опозиції. Якщо опозиція облажається, ця третя сила все ще сидить у своїй позиції вийти на боротьбу з медведчукізмом. Я не пропоную підпорядковуватися. Я пропоную НЕ ВІДГОРОДЖУВАТИСЯ.

           Різниця зрозуміла?
        • 2004.04.01 | ПОРА!

         Партія зелених не може бути зразком.

         Це тупий та брехливий піар-проект під маскою аполітичності для досягнення власних меркантильних цілей - пройти до парламенту. А під масками ховалися кучмістські обличчя.
      • 2004.03.31 | Luke

       Re: Гарантую.

       Такий ажіотаж з цього питання, ІМХО, тому що багато хто хоче підтримати ПОРА, але хочуть бути впевнені, що це не провокація влади.
       Я також. :)
      • 2004.03.31 | Михайло Свистович

       От і "гарант Конституції" знайшовся (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.03.31 | Михайло Свистович

        О, так це не той Лисий.

        А я спершу не звернув уваги, що він нереєстрований.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | magda

         Хоча це теж не доказ...

         ... але посміхатися тут нема чому.

         Я якось зайшла на Майдан, воно мене впізнало, зверху пише "магда", я написала свою писульку і на автоматі "надіслати", хоча забула поставити пароль.. В той момент я це побачила, клікнула на "зупинити", ввела пароль і відіслала ще раз. Все це відбувалося досить швидко, то може система встигла все переварити скопом, то не знаю, чи таке можливе. Але це повідомлення висіло під ніком "магда" без (Р).

         Але це не означає, що це Лисий забув пароль ввести.

         Я ж кажу, обережніше!!!! Мать-мать-мать. Навіть якщо і хвемінізьм.
       • 2004.03.31 | Лисий

        Хто там заходить під чужими ніками?!

        Наскільки я знаю, ПОРА! - це наші люди. Так, може бути всяке, але гарантувати не може ніхто нічого, крім Господа Бога. Тому, панове-товариші конспірологи, давайте припинимо шуміти - весна покаже, хто де срав. :)

        Напишіть їм листа, зареєструйтеся і самі побачите, що й до чого.

        Якщо захочете.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.03.31 | magda

         А таки доказ. Лисий і досі пароля не згадав

         Лисий пише:

         > Напишіть їм листа, зареєструйтеся і самі побачите, що й до чого.

         Напишіть їм листа, EHLO, MTA, RFC і т.п. Хто знає, зрозуміє.

         Ой, не подобається це мені.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.03.31 | Михайло Свистович

          Stop параноя!

          По-перше, Лисих є два. Обидва пишуть, до речі, приблизно однаковим стилем (типу "срати"). Один з них був тут з перших днів, виходив не часто, в більшості випадків не логінився, зареєстрований як "Лисий", постійного інтернету не має, тому це може бути він. Він і зараз іноді з"являється, але так рідко, що й досі не знає, що тут є інший Лисий.

          Другий Лисий, який тут всім відомий, з"явився пізніше, зареєструвався як lysyj, про першого лисого нічого не знав.

          Обох знаю особисто, обидва мають широкі знайомства в політичних тусовках (не серед політиків-важковаговиків).

          З приводу листівок: сьогодні на акції багато людей наклеювали їх на себе. В одного знайомого їх виявилася ціла купа. Дізнався, що він взяв ще в одного знайомого, якого я теж знаю, а той знайомий вказав мені на ще одного, якого також знаю, але ще не бачив.

          У мене також вони є ще трошки. Але не просіть - не дам. Під час зустрічі з Ігорем Мазуром (Тополею) було десь чоловік 100, хтось приніс їх цілу купу - кілька тисяч, але виявили їх, коли вже всі добре випили. Їх тоді всі похапали, хто скільки міг. Я і сам взяв і розклеював, і іншим роздавав. Виявити, хто приніс, і навіть хто першим виявив, "нє прєдставляєцца вазможним". Ніхто не звернув на це уваги, бо тоді ніхто не знав, що то буде по всій Україні.
    • 2004.03.31 | Мінор

     ПОРА - на мило або послухайте досвіченого "параноїка".

     Технологія створення "двійників" відома ще з Біблії. А саме, в Одкровенні Іоанна Богослова, де, як загальновідомо, описаний Страшний Суд, розповідається прихід "псевдопророків". Тобто Сатана, бажаючи позбавити, так і хочеться написати "електоральної", підтримки, Христа, починає запускати по світу його "двійників".

     Для влади відомо, що більшість виборців її і на дух терпіти не може. Відтак, виникає загроза того, що вони проголосують за опозицію. Висновок - потрібно створити псевдоопозицію. Проблема є у тому, що псевдоопозицію дуже легко розкусять. Тому ефективна псевдоопозиція має бути "темною конячкою" (і за що таку милу тварину образили:-) ) Темну конячку ніхто не має знати за іменем до останнього місяця, але виборці мають дуже добре знати її заклики і програму. Темна конячка має забрати частину голосів в опозиції, бо вона позиціонується, як справжня :-) опозиція.
     Будь-який рекламіст скаже, що в такому разі потрібно розкручувати лого або слоган, що містить основний месидж (перепрошую за суржик). Це дуже рекламний підхід - розкрутити "ПОРА". А в останній місяць з"ясується, що це наприклад Тігіпко. І всі раптово дізнаються, що він в душі був опозиціонер! А за місяць він подасть у відставку з Голови НБУ через незгоду з курсом.

     Скажете паранойя? А я думаю інакше. Для наших не існує жодних підстав ховати своє лице. Той, що ховається напевне має для цього вагомі причини.

     "ПОРА" - на МИЛО!
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | magda

      !!! Повністю підтримую !!! (-)

  • 2004.03.31 | Канцелярія Майдану

   В нас немає адміністрації.

   ПОРА! пише:
   > Чи не могли б ви допомогти поширити це повідомлення?

   От саме в такому вигляді тільки одне це повідомлення не могли б. Але якщо ви додасте трошки інформації, то могли б ;)

   Яка інформація потрібна:
   1. В яких містах були розклеєні плакати та наклейки?
   2. Скільки людей і де було затримано під час розклейки?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | Канцелярія Майдану

    Поки що поставили ваш прес-реліз без слова прес-реліз

    до розділу "Заяви та звернення".
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.01 | ПОРА!

     Надаємо інформацію, про яку ви запитали.

     Плакати та наклейки були розклеєні у Києві, Харкові, Запоріжжі, Львові, Миколаєві, Херсоні, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Чернігові, Сумах, Тернополі, Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Симферополі, Ялті.

     Під час розклейки міліція затримала активістів кампанії у Чернівцях та Львові (затримано загалом семеро осіб). Основні звинувачення, які їм висунули, - “антидержавна спрямованість” плакатів та наклейок. Після зорганізованого тиску засобів масової інформації та представників громадсько-політичних організацій затриманих було звільнено без пред’явлення звинувачень.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | Майдан-ІНФОРМ

      Поставили новину про вас на першу сторінку

      І навіть широко розіслали її з лінками на ваш прес-реліз, сайт і на зображення наклейки

      Читайте тут http://maidan.org.ua/static/news/1080807188.html і насолоджуйтеся ;)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | Ще один активіст

       Re: Поставили новину про вас на першу сторінку

       Майдан-ІНФОРМ пише:
       > І навіть широко розіслали її з лінками на ваш прес-реліз, сайт і на зображення наклейки
       >
       > Читайте тут http://maidan.org.ua/static/news/1080807188.html і насолоджуйтеся ;)

       Будь-ласка вставте лінк на наклейку кращої якості:

       http://kuchmizm.info/foto/vzhe_pora2.jpg


       ДЯКУЮ!
     • 2004.04.01 | burum

      Забули Ужгород і Рівне (-)

 • 2004.03.31 | magda

  Знаєте, що мені не подобається в цьому повідомленні?

  ПОРА! пише:

  > Настав час для всіх громадян нашого краю активно діяти для вирішення нагальних проблем, що лихоманять суспільство протягом років. Метою кампанії ПОРА! є створення “соціальної блискавки”, що пробудить інтерес громадян України до політичних процесів, що відбуваються навколо, і спонукає людей замислитися над своїм буттям, усвідомити ситуацією в країні, і знайти можливості для зміни цього становища, застосовуючи демократичні важелі. Кампанія ПОРА!, що триватиме сім місяців, сягне кожної родини в Україні і за її межами.

  1) чітка обмеженість проекту і чітка спрямованість на вибори

  > Кампанія є незалежною від партій і кандидатів. Це є акція вільних громадян, спрямована на забезпечення захисту української демократії, проведення чесних виборів, права громадян на розповсюдження інформації і свободи вільного висловлення переконань, на активізацію українського суспільства. Добровольцями кампанії можуть бути усі, хто з власної волі бажає до неї долучитися і хто розділяє цілі і принципи кампанії. Члени партій, громадсько-політичних організацій, що беруть участь в кампанії, не можуть використовувати її для реклами своїх організацій.

  2) (і цей пункт є ключовим). Це дуже схоже на намагання зібрати під крильце дійсно активних і здібних, щоб їхні зусилля не змогли бути використані існуючими гравцями. Тим більше, що в існуючих гравців з кадровою політикою дійсно проблеми. А так ми гарантуємо, що НАЙБІЛЬШ активні підуть в рух, який ще невідомо чим може закінчитися. База під темну конячку?

  > Ми свідомі того, що нашу діяльність захочуть приписати собі певні політичні сили, що не мають нічого спільного із кампанією ПОРА!....
  Ще одне в ті ж ворота. Я кардинально проти будь-якого руху напередодні виборів, ознакою якого є чітке відокремлення від існуючої опозиції. Це розпорошення сил, виведення на "ринок" т.зв. справжньої і народної опозиції.

  Повторюю, у мене є підстави вважати, що зараз є загроза появи таких псевдоопозиційних рухів.

  Не стверджую стовідсотково. Але підстави є.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Radion

   Re: Знаєте, що мені не подобається в цьому повідомленні?

   Все что сейчас делает режим укладывается в схему:
   Если процесс нельзя предотвратить, то его надо возглавить.
   Очень похоже на подставу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | magda

    Отож.

    Radion пише:
    > Все что сейчас делает режим укладывается в схему:
    > Если процесс нельзя предотвратить, то его надо возглавить.
    > Очень похоже на подставу.
    Ага. І Кучма акцію "Нашої України" підтримує.
   • 2004.03.31 | Dworkin

    Вы думаете, нет другого сопособа побороть оппозицию? (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.31 | magda

     Чим способів більше, тим краще

     Медведчукоїди і кучманоїди завжди дуже вміло працювати на декілька фронтів, атакуючи зі всіх боків.

     Якщо це не медведчукоїди, їхня ідея де в чому невдала. Див. повідомлення вище під назвою "Якщо ці ПОРА нормальні, вони МАЮТЬ врахувати це: ". Навіть якщо їхня ідея і щира, вона контрапродуктивна.
 • 2004.03.31 | 123

  Ось відповідь напитання про походження ПОРА:

  Розклеювали за вказівкою керівництва УНП, визволяли депутати з НУ з Київа. Ці та інші обмовки начебто вказують на вуха НУ.

  http://www.razom.org.ua/viewnews/events/12775

  У Чернівцях міліція арештовує тих, хто розклеює листівки “Що таке кучмізм?”
  31-03-04 15:31 // версія для друку

  Минулої ночі у Чернівцях за розклеювання листівок “Що таке кучмізм?”, на яких містилася лише це запитання, заклик “пора” та посилання на сайт www.kuchmizm.info, міліція під приводом “порушення громадського спокою” затримала трьох місцевих активістів УНП та студента Львівської академії друкарства.

  Як повідомив заступник голови Чернівецької обласної організації УНП Ігор Бабюк, “затриманих доставили до Першотравневого відділення міської міліції, де вони написали пояснення, що розклеювали листівки за вказівкою керівництва партії, і лише після київських телефонних дзвінків кількох парламентаріїв від “Нашої України” хлопіців відпустили”.

  За словами І. Бабюка, “листівки з назвою “Що таке кучмізм?” потрапили днями до обласного офісу УНП з Києва і оскільки відповісти на нього дуже важко, це питання вирішили поставити перед чернівчанами, розклеївши ці листівки в найбільш велелюдних місцях”.

  Заступник облорганізації УНП вважає затримання активістів своєї партії “абсолютно безпідставним, оскільки з таким же успіхом можна було б запитати “Що таке марксизм-ленінізм?”, однак це питання було б неактуальним, бо відповідь на нього знають всі, а на запитання “Що таке кучмізм?”, на жаль, відповідь знає небагато народу”.

  Прес-служба "Нашої України", Чернівці
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | magda

   Це не доказ!

   123 пише:
   > Розклеювали за вказівкою керівництва УНП, визволяли депутати з НУ з Київа. Ці та інші обмовки начебто вказують на вуха НУ.

   У нас тут декілька відомих нам осіб божаться, що це хлопці від партій незалежні.

   НУ також підтримала чутку про смерть Кучми, причому настільки оперативно, що в деяких дуже поінформованих людей склалася думка, що саме НУ цю чутку і запустила.

   НУ також повелася на провокацію з Кравченком. Я про це ніде не писала, але це була провокація кучманоїдів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | Franko

    Re: Це не доказ!

    magda пише:
    > 123 пише:
    > > Розклеювали за вказівкою керівництва УНП, визволяли депутати з НУ з Київа. Ці та інші обмовки начебто вказують на вуха НУ.
    >
    > У нас тут декілька відомих нам осіб божаться, що це хлопці від партій незалежні.

    Наскільки я відомий, не знаю, божитися також не буду, але що ці хлопці від партій незалежні, гарантую.

    Якщо навіть і активісти, які брали участь у поклейці (а там могли бути і просто сторонні співчуваючі особи) є партійними активістами, це не означає, що заангажованим є менеджмент кампанії.

    Я розумію, що інформації для прийняття вами всіма рішення - дуже недостатньо :-) але так зараз треба.

    Disclaimer: я не маю відношення до "Пори". Інформація, яку я надаю, поширюється за принципом "as is". Вірити, чи не вірити, це справа кожного.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.31 | magda

     Re: Це не доказ!

     Franko пише:
     ю
     > Наскільки я відомий, не знаю, божитися також не буду, але що ці хлопці від партій незалежні, гарантую.
     Якщо так, якщо вони нам всім не хочуть зробити МЕДВЕДжу послугу, нехай прочитають тут: http://maidan.org.ua/n/free/108074125

     > Якщо навіть і активісти, які брали участь у поклейці (а там могли бути і просто сторонні співчуваючі особи) є партійними активістами, це не означає, що заангажованим є менеджмент кампанії.
     Правильно. Тому я і написала, що це не доказ.

     > Я розумію, що інформації для прийняття вами всіма рішення - дуже недостатньо :-) але так зараз треба.
     Треба воно треба, але де інформацію давати, а де не давати - теж треба думати.

     > Disclaimer: я не маю відношення до "Пори". Інформація, яку я надаю, поширюється за принципом "as is". Вірити, чи не вірити, це справа кожного.
     А оце добре, що Ви дисклеймер пишете. Мудро.
    • 2004.03.31 | magda

     І ще

     Franko пише:
     > ... що ці хлопці від партій незалежні, гарантую.

     Франко, хто такі "ці хлопці"? Ви розмовляли з кимось, хто, можливо, сам розклеював листівки? Чи навіть сидів в тому кабінеті, де розроблявся "план повалення кучмізму за сім місяців, який дійде до кожної родини"?

     Чи впевнені Ви, що самі ці хлопці знають, хто за цим стоїть? Чи впевнені Ви, що вони не є просто першою серією тих активних і молодих, яких прибрали під крильце гарним планом?

     Тому дійсно Ваш disclaimer дуже доречний
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | Ок

      Куди поділось повідомлення Франка ?

      І в зв*язку з цим питання :
      Franko пише:
      >
      > > >
      > Більше того, "прибрати під крильце" їх самих дуже хочуть дуже багато людей, і успішність кампанії залежатиме від того, чи вони збережуть цей високий рівень незалежності і самодостатності, який є зараз.
      >
      Ті, багато, хто вже хоче "прибрате під крильце" вони ким поінформовані ?
      І які шанси, що таки збережуть ?
     • 2004.03.31 | magda

      Відповідь Франка трафив шляк чи шо?

      Бо я вже на нього відповідати стала, а воно мені помилку датабази. Дивлюсь, нема допису Франка. Якщо треба, текст зберігся, дякувати Богу за такий винахід, як Опера.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.03.31 | magda

       Даю відповідь Франка і свою.

       Franko пише:
       > magda пише:
       > > Franko пише:
       > > > ... що ці хлопці від партій незалежні, гарантую.
       > > Франко, хто такі "ці хлопці"?
       > Розробники кампанії.
       > > Ви розмовляли з кимось, хто, можливо, сам розклеював листівки?
       > І розмовляв, і розклеював. :-)
       > > Чи впевнені Ви, що самі ці хлопці знають, хто за цим стоїть?
       > Для чого мені хлопці? Я сам знаю "тих хто за цим стоїть" :-)
       > > Чи впевнені Ви, що вони не є просто першою серією тих активних і молодих, яких прибрали під крильце гарним планом?
       > Ті, хто "прибирають під крильце", володіють цілим рядом різних позитивних і негативних якостей, але кучмізм ніяким чином не входить в них, а незалежність від усіх без винятку політиків (в т ч опозиційних) покладена в абсолютний фундамент кампанії.
       > Більше того, "прибрати під крильце" їх самих дуже хочуть дуже багато людей, і успішність кампанії залежатиме від того, чи вони збережуть цей високий рівень незалежності і самодостатності, який є зараз.
       > > Тому дійсно Ваш disclaimer дуже доречний
       > Ну куди ж без нього в цьому жорстокому світі?

       Моя відповідь:

       Franko пише:

       > Для чого мені хлопці? Я сам знаю "тих хто за цим стоїть" :-)
       Прекрасно.

       > ... незалежність від усіх без винятку політиків (в т ч опозиційних) покладена в абсолютний фундамент кампанії.
       Тоді я до акції не приєднуюся, принаймні поки що не біжу вставати в ряди, а подивлюсь. Якщо Ви помітили, в усіх моїх листівках був заклик підтримувати опозиційні сили, цікавитися їхньою роботою і т.п.

       Активність - добре, але є такий вираз "гірше дурня тільки дурень з ініціативою". Я не кажу цим, що вони дурні, це тільки вираз такий. це я до того, що плануючи ТАКИЙ розмах, як тут написав "хтось", можна було порадитися, зважити і т.п.
  • 2004.03.31 | Мінор

   Це лише свідчення того, що наші купилися

   на провокацію.
   Ніяк з голови не йде захоплення офісу КПУ, звідки таємничим способом пропали тисячі доларів. Тоді теж багато, хто купився, навіть самі учасники акції.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.03.31 | magda

    Якщо двоє кажуть тобі, що ти п'яний, іди проспись.

    Як ми з Мінором синхронно. Хтось, прислухайтеся. Можемо влетіти під перше число.


    ---
    За Башука не знаю.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.03.31 | хтось

     Re: Якщо двоє кажуть тобі, що ти п'яний, іди проспись.

     Ті хто почали цю "ПОРУ!" може й справді й пяні бо замахнулись на задофіга. А покишо їх діяльність йде не за а проти влади. А це хоча б тактично плюс :-)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.03.31 | klepton

      Re: Якщо двоє кажуть тобі, що ти п'яний, іди проспись.

      хтось пише:
      > Ті хто почали цю "ПОРУ!" може й справді й пяні бо замахнулись на задофіга. А покишо їх діяльність йде не за а проти влади. А це хоча б тактично плюс :-)

      "За" чи "проти" можно бути гадати тільки після того як на їх сайті з'явиться хоча б якась інформація.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | Активіст

       Пора вже "Порі" розкрити карти...

       А куди ж вона дінеться. З"явиться. Дуже скоро....
       "Порі" вже потрібно і на пресу виходити.
 • 2004.04.01 | Боровик

  Так пора чи не пора?????

  Панове, реакція дійсно нагадує параною.
  Хлопці роблять те що мало робитися вже давно.
  Не треба боятися того, що це може бути "витік" з рук самої влади. Тепер треба тільки підтритмати їх, а якщо це справа рук влади, то перебрати в потрібний момент ініціативу.
  Що маємо? Листівки розклеєні і клеяться.
  Хай народ звикає до того, що є таке запитання. Треба дати народу кілька днів щоб подумав. Може сам відповість. Тоді справа зроблена.
  Великий позитив є те, що саме слово "кучмизм" поширюється і значення цього слова можна спостерігати щодня і всюди в буденному житті починаючи від ліфта рідно під*їзду і закінчуючи подіями на рідній Тузлі чи свіжими подіями в рідному Криму. Все сьогодення засосане кучмізмом і люди через це не надто довге слово хзнайдуть пояснення того що сталося і того що маємо. Це слово знімає риторику навколо того хто винен. Якщо це слово дійде до мізків кожного українця, то від кучмізму вже не відмиється жодна тварюка що до нього причетна. Є кучмізм породжений кучмою і кучмістами. І хпай прокручують кучмісти себе на телебаченні щодня і щогодини як вони міняють гривні старі на нові чи те як вони перерізають стрічки при відкритті нових шкіл, їм це не допоможе, бо достатньо буде того що вони кучмісти від чого не відмиваються.
  Що таке Кучмізм? Запитання поставлено.
  Скоро має бути відповідь на це запитання. Якщо кучмісти спробують відповісти, що це "Це - громадянський спокій та злагода в Україні"(за Шутером), то ми нічого не варті, якщо дамось в це повірити.
  Так що давайте підтримаємо ініціативу поширення поняття кучмізм!
  Якщо хтось боїться що це справа рук влади, яка це робить з орієнтацією на опозиціцйну аудотирію, то хочу нагадати, що ця акція націлена не на перетягування аудоторії, а на формування цієї аудиторії. А оскільки це нам на руку. то маємо це підтримати.
  Це є з серії тієї ж логіки, що ми повинні підтримати Азарова у випадку, якщо він захоче полегшити податковий итягар, навіть якщо після цього рейтин його як політика підросте. Також ми маємо підтримати Януковича, якщо той захоче підняти зарплати та пенсії замість того щоб дерибанити бюджет.
  ***
  Щодо закидів на те. що акція надто організована, то маю сказати. що така акція вартує менше ніж тижневий відпочинок деяких наших багатих співвітчизників, а організувати таку акцію не складніше як розкрутити бренд нових сигарет, кави чи алкогольного напою. Шкода що Майдан не зробив такої ж акції.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | Дмитро-не-Корч.

   Re: Так пора чи не пора?????

   Як людина, що друкувала і клеїла листівки ще у 1999 році зауважу...

   Кучмізм це я система влади, і люди що на цьому наварюютьмя. Кучмі залишилося недовно. Але система і влада прагнуть зберегти статус кво. То чому не здати "кучмізм" як термін (мовляв - все зло у Кучмі), аби зберегти владу, гроші і систему? Здається мені, що за цим всім стоїть саме "кучмізм" як явище. І радіти з того, що вони вірішили боротися з "кучмізмом", як терміном, не хочеться...

   Чому так думаю. За такими тиражами стоять достатньо великі гроші.
   За такими масштабами - достатньо велика і організована структура.
   Але це не є жодна з відоми опозіційних структур...
   Отже за цим соїть влада. В несподіване і спонтанне виникнення "третьої сили" віриться слабо...
  • 2004.04.01 | Михайло Свистович

   Re: Так пора чи не пора?????

   З Вашими аргументами просто неможливо не погодитись, тому їх я навіть не коментуватиму. Як в тому польському анекдоті "і так все ясно".

   Боровик пише:
   >
   > Скоро має бути відповідь на це запитання. Якщо кучмісти спробують відповісти, що це "Це - громадянський спокій та злагода в Україні"(за Шутером), то ми нічого не варті, якщо дамось в це повірити.

   Я б хотів подивитись на того, хто в це повірить :) Андрій правильно написав, що це буде сприйматися як гумор і ще одне знущання над кучмізмом.

   > Так що давайте підтримаємо ініціативу поширення поняття кучмізм!

   Та ми вже ніби як підтримали. Клеїмо. Листівки є на руках в купи людей, які самі не знають їхнього першоджерела. але передають своїм друзям і т.д. А, оскільки вся політична тусовка так чи інакше знає один одного, то й поширюються вони зі швидкістю вітрянки в дитячому садочку :)

   > Якщо хтось боїться що це справа рук влади, яка це робить з орієнтацією на опозиціцйну аудотирію, то хочу нагадати, що ця акція націлена не на перетягування аудоторії, а на формування цієї аудиторії. А оскільки це нам на руку. то маємо це підтримати.

   Абсолютно точно.

   >
   > Шкода що Майдан не зробив такої ж акції.

   А Ви ж не відреагували на мою реакцію щодо Вашої ж ініціативи про розсилку по селах листів ;)
  • 2004.04.01 | magda

   Re: Так пора чи не пора?????

   Боровик пише:
   > Панове, реакція дійсно нагадує параною.
   > Хлопці роблять те що мало робитися вже давно.
   > Не треба боятися того, що це може бути "витік" з рук самої влади. Тепер треба тільки підтритмати їх, а якщо це справа рук влади, то перебрати в потрібний момент ініціативу.
   Якщо це справа рук влади, то перебрати ініціативу ми не зможемо. Ефект осідлості називається. Але я повторюю, що на 100 відсотків не впевнена, що це справа рук влади. Тому я дійсно чекаю додаткової інформації. Я вже вчора писала, що те, що викликало підозри, може бути просто погано викладеним благим наміром.

   > Якщо хтось боїться що це справа рук влади, яка це робить з орієнтацією на опозиціцйну аудотирію, то хочу нагадати, що ця акція націлена не на перетягування аудоторії, а на формування цієї аудиторії. А оскільки це нам на руку. то маємо це підтримати.
   Я писала не про аудиторію, а про кадри.

   > Це є з серії тієї ж логіки, що ми повинні підтримати Азарова у випадку, якщо він захоче полегшити податковий итягар, навіть якщо після цього рейтин його як політика підросте. Також ми маємо підтримати Януковича, якщо той захоче підняти зарплати та пенсії замість того щоб дерибанити бюджет.
   Ооо, а оце називається "конструктивна опозиція" і вже давно погано пахне.
 • 2004.04.01 | Andrij

  Знаєте, що мені подобається в цій листівці?

  Te, що вона коротка. Принаймні, не порівняти з 4 сторінками дрібним шрифтом. Зроблено дуже вдало. Б'є в саму точку. Головне, листівка не є пропагандою, бо ставить одне просте запитання. В той же час, відповідь відома всім, отже перекрутити її просто не можливо. Якщо надрукувати, "кучмізм - це наша радість", то сприйматиметься як гумор. Якщо "кучмізм - це наша ганьба", то як правда.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | Михайло Свистович

   Про що я і кажу.

   Andrij пише:
   > В той же час, відповідь відома всім, отже перекрутити її просто не можливо. Якщо надрукувати, "кучмізм - це наша радість", то сприйматиметься як гумор. Якщо "кучмізм - це наша ганьба", то як правда.

   Яка б не була мотивація її авторів, використати цю листівку для чогось прокучмівського досить важко.
  • 2004.04.01 | Горе з розуму

   саме простота і доступність листівки є виграшною

   але неанансованість сили, яка стоїть за цим закликом справді викликає цілу купу запитань, думаю що служка безпеки опозиційних сил (якщо така є;) має попрацювати
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.01 | Andrij

    Зайва підозріливість завжди була ознакою порівняльної моралі

    Порівняльна мораль будує своє ставлення про хороше та погане не на абсолютних принципах добра та правди, а радше на порівнянні дій різних людей. Порівняльна мораль не дозволяє створити власне ставлення про будь-який вчинок, не знаючи причин та діючої особи. Кучмізм побудований цілком на порівняльній моралі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.01 | magda

     Завдяки виправленню деяких помилок підозрілість спала...


     наприклад, запрацював сайт, а "порівці" нарешті дібралися до того, щоб викласти свій маніфест, хоча імхо пізнувато, в результаті чого і вийшла така підозрілість. Але я впевнена, що технічні проколи їм вдасться подолати, не зважаючи на те, що вони по дорозі внаслідок певної зарозумілості відштовхують потенційних союзників.

     Тому безвідносно до практичного аспекту обговорюваного питання зупинюсь все-таки на теоретичній складовій...

     Andrij пише:
     > Порівняльна мораль будує своє ставлення про хороше та погане не на абсолютних принципах добра та правди, а радше на порівнянні дій різних людей. Порівняльна мораль не дозволяє створити власне ставлення про будь-який вчинок, не знаючи причин та діючої особи. Кучмізм побудований цілком на порівняльній моралі.

     Може, тут хтось знову звинуватить правознавців не тільки у недемократичності, але і в аморальності, але чи знаєте Ви, Андрію, яка основна різниця між германським і римським правом? А та, що в германському праві розглядається вчинок - без огляду на мотиви чи наміри, а в римському - важливий намір, а не сам вчинок. Уявіть собі, що Ви не знаєте, що на плівках Мельниченка. Чи морально вчинив майор Мельниченко, підклавши диктофон під диван Президента.

     З правознавчої точки зору вже маємо "нєсастиковочку".

     Відходячи від правознавства, оскільки Ви зачепили поняття "абсолютного добра і зла", зазначу, що в такому аспекті авторитетнішу сферу, ніж релігію, Ви не знайдете. Тому дозволю собі зацитувати 2-е Коринтянам 11:13-14:

     "Такі бо фальшиві апостоли, лукаві робітники, що підроблюються на Христових апостолів. І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди. Буде їхній кінець згідно з учинками їхніми!"

     Отже, Ваше "Порівняльна мораль не дозволяє створити власне ставлення про будь-який вчинок, не знаючи причин та діючої особи" не вірне.

     Бо як ми бачимо, діюча особа може прикинутися кимось іншим. Учинки враховуються в "кінці", тобто тоді, коли кінцево ясно, до чого вони призвели, тобто або викривається справжній намір, або намір виявляється непродуманим.

     Ніщо не дозволяє оцінювати чиюсь мораль лише за тим, що не віримо сліпо чомусь, у чого на лобі не написано "янгол світла". Та й тоді треба обережно.

     З.І. Безвідносно до "Пори". Виключно інтелектуальний диспут.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | Andrij

      Не зовсім

      magda пише:
      > внаслідок певної зарозумілості відштовхують потенційних союзників.

      Здається, вони запрошують до співпраці у своєму повідомленні

      > А та, що в германському праві розглядається вчинок - без огляду на мотиви чи наміри, а в римському - важливий намір, а не сам вчинок.

      Ви тут все трохи переплутали. Юридичний розгляд вчинка поділяється на дві складові,

      1. Яка причетність?
      2. Яке покарання?

      Римське право розглядає "причину" лише як засіб доведення причетності. Тобто, "чому?" є важлива складова доказу вини, але не торкається покарання. Покарання - це і є оцінка злочину. Вона майже в усіх цивілізованих країнах має абсолютну шкалу. Тобто, навіть якщо ти Кучма, ти нестимеш те саме покарання, що і всі.

      > "Такі бо фальшиві апостоли, лукаві робітники, що підроблюються на Христових апостолів. І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди. Буде їхній кінець згідно з учинками їхніми!"
      >
      > Отже, Ваше "Порівняльна мораль не дозволяє створити власне ставлення про будь-який вчинок, не знаючи причин та діючої особи" не вірне.

      Знову ви все переплутали. Ваша цитата каже "прикидається". Тобто, абсолютний вимір вчинків слуг сатани лишається тим самим. Саме порівняльна оцінка їх вчинків дозволяє їм виступати в протилежній ролі. Саме про це попереджує Біблія. Слуги сатани не були б його слугами якщо б казали абсолютну правду та робили абсолютне добро.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | magda

       Re: Не зовсім

       Andrij пише:
       > magda пише:
       > > внаслідок певної зарозумілості відштовхують потенційних союзників.
       > Здається, вони запрошують до співпраці у своєму повідомленні

       Та це ми тут вже на свої внутрішні розборки посилаємося.


       > > А та, що в германському праві розглядається вчинок - без огляду на мотиви чи наміри, а в римському - важливий намір, а не сам вчинок.
       > Ви тут все трохи переплутали. Юридичний розгляд вчинка поділяється на дві складові,
       > 1. Яка причетність?
       > 2. Яке покарання?
       > Римське право розглядає "причину" лише як засіб доведення причетності. Тобто, "чому?" є важлива складова доказу вини, але не торкається покарання. Покарання - це і є оцінка злочину. Вона майже в усіх цивілізованих країнах має абсолютну шкалу. Тобто, навіть якщо ти Кучма, ти нестимеш те саме покарання, що і всі.
       Не зовсім, і я не про те. Є градація вбивств - задумане (чи як там, вже вечір, правильні слова на думку не спадають) і спонтанне. І покарання саме за наявністю і мірою наміру і визначається. В германському праві такої градації немає. Смерть - то смерть, а чи це від того, що хтось випадково впустив горщик з квітами з балкону комусь на голову, неважливо. Також є різниця між покаранням за просто грабунок і за попередньо спланований грабунок. Також, я не мала на увазі Кучму. Я мала на увазі, що є абсолютне право людини на приватність, і майор Мельниченко - якщо не знати наміру і кінцевих результатів, - його порушив. Тобто пішов проти нібито абсолютних принципів. Так що абсолютність принципів - то ще питання.

       > > "Такі бо фальшиві апостоли, лукаві робітники, що підроблюються на Христових апостолів. І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла! Отож, не велика це річ, якщо й слуги його прикидаються слугами правди. Буде їхній кінець згідно з учинками їхніми!"
       > > Отже, Ваше "Порівняльна мораль не дозволяє створити власне ставлення про будь-який вчинок, не знаючи причин та діючої особи" не вірне.
       > Знову ви все переплутали. Ваша цитата каже "прикидається". Тобто, абсолютний вимір вчинків слуг сатани лишається тим самим. Саме порівняльна оцінка їх вчинків дозволяє їм виступати в протилежній ролі. Саме про це попереджує Біблія. Слуги сатани не були б його слугами якщо б казали абсолютну правду та робили абсолютне добро.
       Я не переплутала. Це саме так і є. Але Ви переплутали, про що ми говоримо: тут говорите про оцінку дії, а на початку ви говорили про оцінку оцінювачів дії, тобто підозрілість до дій пори. Те, що люди в нашій державі висувають певні підозри стосовно "Пори" і виявляють бажання знати, хто за цим стоїть, не означає, що вони користуються порівняльною мораллю. А ви ще і з кучмістами порівняли. :(
 • 2004.04.01 | Dworkin

  Знаете, что мне нравится в этой ветке?! :)

  То, что почти ПОЛОВИНА постингов в это ветке написана magdoй! :)
  Которая при этом ничего не понимает, но чего-то боится ;)
  И этот страх почему-то провляется в жутко эпистолярном рвении...

  Вот я и подумал: может это magda устроила себе рекламную кампанию?! ;)
  А через неделю на листовка появится ее ник или другие "реквизиты" :))
  А сейчас она активно привлекает к акции внимание (при это скрывая свое прямок отношение к ней!?!) ;)))

  С 1 АПРЕЛЯ ВАС! :)))
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | технолог

   "Джинсова" "Пора"?

   Не знаю, хто за цим стоїть, а також хотів би почути від тих людей, яких знаю по "Майдану", що то за кампанія така.

   Поки що стиль розкрутки нагадує "Джинс", коли пропонували серед двох операторів вибирати третього, а виявилось, що то УМС всіх одягає в джинсові штанці...
   Подібно також розкручували АХЕ-ефект, навіть плакати були та дівчата бігали...

   Питаннь по аналогіях не виникає?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.01 | Ок

    Що таке кучмізм, з почутого

    Тільки що з метро, чекала поїзда, поряд стояла пані з дитиною, розмовляла з іншою пані на тему, що може розпочатись коли до влади раптом прийде Ющенко ...

    Обидві погодились, що кучмізм це - СТАБІЛЬНІСТЬ !

    От Вам і можливий зміст наступної листівки.

    А чи вистачить у Майдану ресурсів, аби запропонувати інше ?
    Сумно
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.01 | Dworkin

     "Лишь бы не было войны!" (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | magda

      А Ви не смійтеся.


      Ця думка є, займає певний сегмент і буде поширюватися, тому що його активно поширює влада.

      Ці "Пора", які пишуть (чи про яких пишуть), що у них є ПЛАН, перш ніж викидати таку купу грошей на листівки, могли дійсно продумати трохи наперед. А так виглядає, що плану нема. Якщо це від недосвідченості, то добре. Тоді правильно прийшли на "Майдан", їх тут повчать уму-розуму ;)
  • 2004.04.01 | magda

   А тепер у Вас напад конспиративізму

   Dworkin пише:
   > То, что почти ПОЛОВИНА постингов в это ветке написана magdoй! :)
   > Которая при этом ничего не понимает, но чего-то боится ;)
   > И этот страх почему-то провляется в жутко эпистолярном рвении...
   > Вот я и подумал: может это magda устроила себе рекламную кампанию?! ;)
   > А через неделю на листовка появится ее ник или другие "реквизиты" :))
   > А сейчас она активно привлекает к акции внимание (при это скрывая свое прямок отношение к ней!?!) ;)))
   > С 1 АПРЕЛЯ ВАС! :)))
   Вчора було 31 березня. Це по-перше. По-друге, коли ідеться про справу, у Магди виключно погане почуття гумору. Це на майбутнє.

   Своє ставлення до акції я ще не сформувала. Будем подивитися. Якщо це виявляться не кучманоїди, я вже писала, що допоможу. У вигляді роз'яснення, що треба співпрацювати з опозицією, а не відгороджувати себе від неї.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.01 | Ще один активіст

    Магдо - будь-ласка притримайте свій запал для справжньої справи!

    Шановна Магдо!

    Де це ви вичитали про відмову активісті кампанії ПОРА! співпрацювати із опозицією? Але працювати НА все-таки відрізняється від працювати З, чи не так?

    А взагалі, прочитайте, будь-ласка, ось ці дописи і у Вас повинні відпасти питання щодо того, хто за нами стоїть. І перестаньте сіпатися в істериці - Ви все довідаєтеся ДУЖЕ скоро. Задовго до виборів.

    http://maidan.org.ua/n/free/1080808482
    http://maidan.org.ua/n/free/1080811130
    http://maidan.org.ua/n/free/1080821396
    http://maidan.org.ua/n/free/1080813480
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.01 | no13

     Re: Магдо - будь-ласка притримайте свій запал для справжньої спр

     Думаю именно, именно критика на Майдане способствовала появлению http://kuchmizm.info/weblog/archives/000005.html, иначе бы это было на сайте еще до 31 марта.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | Ще один активіст

      Re: Магдо - будь-ласка притримайте свій запал для справжньої спр

      Ну, шановний по13! Ви нас справді недооцінюєте!
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | no13

       Re: Магдо - будь-ласка притримайте свій запал для справжньої спр

       Боюсь спозлти во бесмысленный флейм, но тогда почему:
       ... вы там конспирируетесь? Ведь спрашивают не ваш домашний телефон, а цели и планы их воплощения.
       ... почему столько неорганизованности, если вас уже сотня - проблемы с доменом, голый сайт ...

       Если я вас недооцениваю, почему 000005.html появился только сейчас а не 30 или 31? Ведь в листовке, ПМСМ, информации 0, только ссылка на сайт, на котором тоже до недавнего времени было столько же. Такое впечатление что всё это рождается на ходу. Значит или непродумано (опять же - есть ли у вас план, мистер Фикс) или это реакция в том числе на критику на Майдане. Непродуманность плохо сочетается с маштабами акции. Значит скорей всего критика?

       П.С.
       Хочу предостеречь: я надеюсь вы отбираете адреса для рассылки своей агитации? Если будете слать кому-непопадя - быстро себя скомпрометируете - спам, он и с Африке спам.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.01 | magda

        Припиніть поминати моє ім'я всує

        no13 пише:
        > Боюсь спозлти во бесмысленный флейм, но тогда почему:
        > ... вы там конспирируетесь? Ведь спрашивают не ваш домашний телефон, а цели и планы их воплощения.
        > ... почему столько неорганизованности, если вас уже сотня - проблемы с доменом, голый сайт ...
        > Если я вас недооцениваю, почему 000005.html появился только сейчас а не 30 или 31? Ведь в листовке, ПМСМ, информации 0, только ссылка на сайт, на котором тоже до недавнего времени было столько же. Такое впечатление что всё это рождается на ходу. Значит или непродумано (опять же - есть ли у вас план, мистер Фикс) или это реакция в том числе на критику на Майдане. Непродуманность плохо сочетается с маштабами акции. Значит скорей всего критика?

        Це доречні питання. І якщо ви, панове "Пора", цього не зробили, то якого ХРІНА ви радите мені "не сіпатися в істериці" у відповідь на допис, в якому нема і натяку на якісь підвищені емоції?

        Якби Ви поставили свою "візію" на сайт за день до того, як піднімати хай на "Майдані", цих ідіотських суперечок не було би. Ви не раззадорили би ані мене, ані Мінора, ані casesensitive, який зараз без всякої істерики може наробити шкоди.

        Зате є можливість самовдоволено заявити "А ви нас недооціііінюєтеееее".

        Мені надзвичайно прикро.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.01 | Ще один активіст

         Re: Припиніть поминати моє ім'я всує

         Щодо істеричності - це реакція не на один допис, а на десятки їх від Вас.

         А щодо невиставлення "візії" спочатку - може це все так задумано? Як і перебування в тіні до певного моменту?

         В будь-якому випадку, до нас приєдналося багато людей і на даному етапі їх достатньо.

         Зараз Вам слід ще раз перечитати нашу "візію" і вирішити, чи приєднаєтеся Ви до нас, коли ви довідаєтеся наші імена (навіщо вони Вам? Ви і так нас не знаєте). Бо на цьому етапі я бачу, що Ви, Маґдо, і Вам подібні до нас не приєднаєтеся. Але підсвідомість мені підказує, що Ви обов'язково приєднаєтеся згодом. :)


         PS Вибачте, якщо Вас чимось образив. Я нехотячи ;-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.01 | magda

          Re: Припиніть поминати моє ім'я всує

          Ще один активіст пише:
          > Щодо істеричності - це реакція не на один допис, а на десятки їх від Вас.

          Десятки були не тільки від мене.

          > А щодо невиставлення "візії" спочатку - може це все так задумано? Як і перебування в тіні до певного моменту?

          Ах, як ми вас недооцінили.


          > В будь-якому випадку, до нас приєдналося багато людей і на даному етапі їх достатньо.

          Ідіть ви, всі хто сумняшеся, по всім відомій адресі.


          > Зараз Вам слід ще раз перечитати нашу "візію" і вирішити, чи приєднаєтеся Ви до нас, коли ви довідаєтеся наші імена (навіщо вони Вам? Ви і так нас не знаєте). Бо на цьому етапі я бачу, що Ви, Маґдо, і Вам подібні до нас не приєднаєтеся. Але підсвідомість мені підказує, що Ви обов'язково приєднаєтеся згодом. :)

          Повбиваю, коли приєднаюся.


          > PS Вибачте, якщо Вас чимось образив. Я нехотячи ;-)

          Не хотячи, не знаючи і бувши занадто погано вихованим, а також у захваті від власної важливості для долі України.

          Thumbs down.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.01 | Ще один активіст

        Re: Магдо - будь-ласка притримайте свій запал для справжньої спр

        А чому ви відкидаєте можливість, що вся ця, як Ви кажете "конспірація", задумана спеціально, щоб роз'ятрити у Вас інтерес, розізлити, примусити писати те, що Ви пишете?

        В будь-якому випадку, бажаного ефекту досягнено, доказ цього - кількість дописів на Майдані про кампанію. Люди цікавляться, люди сердяться від того, що не розуміють, що відбувається, люди готові приєднатися.

        Далі буде...


        PS На мою думку все дуже чітко пояснено на сайті - і що ми хочемо, і чому, і якими засобами, і за які гроші... Що Вас ще зупиняє від приєднання до нас??
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.01 | no13

         флейм?

         Ще один активіст пише:
         > А чому ви відкидаєте можливість, що вся ця, як Ви кажете "конспірація", задумана спеціально, щоб роз'ятрити у Вас інтерес, розізлити, примусити писати те, що Ви пишете?
         >
         > В будь-якому випадку, бажаного ефекту досягнено, доказ цього - кількість дописів на Майдані про кампанію. Люди цікавляться, люди сердяться від того, що не розуміють, що відбувається, люди готові приєднатися.

         Такой вопрос в голове возникают. Вы ориентируетесь ТОЛЬКО на посетителей Майдана? Если да, то вышесказанное верно, если нет - то откуда те многие, кто из еще более многих прочитавших, имеют доступ к инернету, смогли получить информацию? Один раз зайдя на неработающий или пустой сайт врядли они вернутся туда в ближайшем времени. Потому что листовка, ПМСМ, пуста. Это я второй день пытаюсь туда попасть - только потому что читаю Майдан. Например на for-ua никакого оживления и уж тем более разъяснений от активистов ПОРЫ нет!

         >
         > Далі буде...
         Посмотрим.

         >
         >
         > PS На мою думку все дуже чітко пояснено на сайті - і що ми хочемо, і чому, і якими засобами, і за які гроші... Що Вас ще зупиняє від приєднання до нас??
         Вы это опубликовали вчера, во вторник, в воскресенье? Тогда к чему эти глупые вопросы? Я до сегоднешнего дня не знал о вас кроме слова "кучмизм" ничего.
    • 2004.04.01 | Михайло Свистович

     Птічку нашу папрашу нє абіжать.

     Птічка - не істеричка. Вона не знає, а тому - сумнівається. Оскільки не вона одна, я б ці сумніви проаналізував для вироблення рішення, як їм запобігати, а не наїжджав би.

     Що стосується справи, то Магда робить їх і в реалі (заодно відповім і 123, щоб не спамити в іншій гілці). І зробила не менше, ніж середньостатистичний учасник "ПОРИ!" Вона САМА розробили кілька листівок, сама роздруковувала їх і сама клеїла. Досить багато. А якщо ще врахувати, що її листівки, повішані на Майдані та на її домашній сторінці, роздруковували й розповсюджували ще інші люди... Між іншим, її домашня сторінка з листівкою півдня так точно в рейтингу "Політика" Бігміру займала чи то 2 чи то 3 місце, обганяючи, здається, за кількістю відвідувань сайт Тимошенко. Може і більше займала. я просто не дивився.

     І до 123. Порівнювати одну людину (Магду) і цілу кампанію з кількох сот людей, як пише "ПОРА!", некоректно. Бо я порівняю Магду і Вас. Навряд чи Вам це сподобається ;)

     Рібята! Не сваріться, давайте жити дружно, ми ж усі антикучмісти.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | 123

      Ви краще пташку виховувуйте :)

      Я і так тут один з найчемніших :).

      Михайло Свистович пише:

      > Що стосується справи, то Магда робить їх і в реалі (заодно відповім і 123, щоб не спамити в іншій гілці). І зробила не менше, ніж середньостатистичний учасник "ПОРИ!" Вона САМА розробили кілька листівок, сама роздруковувала їх і сама клеїла. Досить багато. А якщо ще врахувати, що її листівки, повішані на Майдані та на її домашній сторінці, роздруковували й розповсюджували ще інші люди... Між іншим, її домашня сторінка з листівкою півдня так точно в рейтингу "Політика" Бігміру займала чи то 2 чи то 3 місце, обганяючи, здається, за кількістю відвідувань сайт Тимошенко. Може і більше займала. я просто не дивився.

      > І до 123. Порівнювати одну людину (Магду) і цілу кампанію з кількох сот людей, як пише "ПОРА!", некоректно. Бо я порівняю Магду і Вас. Навряд чи Вам це сподобається ;)

      Все це не дає підстав поводити себе зверхньо і зухвало щодо ПОРА. І постійно тикати своїми справами в пику ПОРА теж не дає підстав. Бо справ тих, як я написав, замало для того, щоб ними тикати. ПОРА зробили набагато більше і краще, і вчити їм політтехнологіям - не нам з Вами, імхо (і не шанованій мною Магді).

      До чого тут моя персона - зовсім незрозуміло. Я розборок і наїздів не ініціював. Навіть до листівки Магди приклався :) - зробив її російську версію, хоч і мав величезні сумніви в ефективності тієї справи.

      > Рібята! Не сваріться, давайте жити дружно, ми ж усі антикучмісти.

      Приєднуюсь.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | magda

       Підбирайте слова.

       123 пише:
       Михайло Свистович пише:
       > > І до 123. Порівнювати одну людину (Магду) і цілу кампанію з кількох сот людей, як пише "ПОРА!", некоректно. Бо я порівняю Магду і Вас. Навряд чи Вам це сподобається ;)
       > Все це не дає підстав поводити себе зверхньо і зухвало щодо ПОРА.
       Я не поводила себе зверхньо і зухвало щодо "Пора". Я висловлювала сумніви, як і багато інших відвідувачів.

       > І постійно тикати своїми справами в пику ПОРА теж не дає підстав.
       Дайте лінк на допис, де би я тикала своїми справами в пику ПОРА. Про мої листівки згадала не я, а хтось інший. Моя відповідь не концентрувалася на цьому. Ще раз повторюю, найчемніший наш, дайте лінк, де я тикала своїми справами в пику ПОРА.


       > Бо справ тих, як я написав, замало для того, щоб ними тикати.
       Див. вище.


       > ПОРА зробили набагато більше і краще, і вчити їм політтехнологіям - не нам з Вами, імхо (і не шанованій мною Магді).


       > До чого тут моя персона - зовсім незрозуміло. Я розборок і наїздів не ініціював. Навіть до листівки Магди приклався :) - зробив її російську версію, хоч і мав величезні сумніви в ефективності тієї справи.
       Ваша персона, незрозуміло з яких підстав (див. вище і ще одне прохання навести підстави, якщо вони були), причепилася до мене як до такої, хто тикає своїми справами в пику Пора.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.01 | 123

        Намагаюсь

        magda пише:
        > 123 пише:
        > Михайло Свистович пише:
        > > > І до 123. Порівнювати одну людину (Магду) і цілу кампанію з кількох сот людей, як пише "ПОРА!", некоректно. Бо я порівняю Магду і Вас. Навряд чи Вам це сподобається ;)
        > > Все це не дає підстав поводити себе зверхньо і зухвало щодо ПОРА.
        > Я не поводила себе зверхньо і зухвало щодо "Пора". Я висловлювала сумніви, як і багато інших відвідувачів.

        Я виліз після цього допису.
        http://maidan.org.ua/n/free/1080818519

        "Мерсі за компліман Якщо ці "Пора" все-таки вилізуть з підпілля, може я ім допоможу, з урахуванням своїх вищезгаданих застережень, які залишаються в силі. Місце подібній силі є, але як місток і об'єднувальна ланка наших опозиційних сил. Саме тому, що народ, а особливо активна і опозиційно налаштована його частина прагне бачити існуючу опозицію об'єднаною, а не ще один випадок (instance) опозиції"

        Як на мій смак - такий тон й зверхнім і зухвалим. Особливо яскраво він виглядає таким щодо осіб, які у Вашої "допомоги" явно не надто потребують -- бо вдало діють і без Вас.

        Ось ще: http://maidan.org.ua/n/free/1080821088

        Зухвалий офтопік.

        > > І постійно тикати своїми справами в пику ПОРА теж не дає підстав.
        > Дайте лінк на допис, де би я тикала своїми справами в пику ПОРА. Про мої листівки згадала не я, а хтось інший. Моя відповідь не концентрувалася на цьому. Ще раз повторюю, найчемніший наш, дайте лінк, де я тикала своїми справами в пику ПОРА.

        Я ж не казав "магда поводить", "магда тиче" :). Я казав без вказування на осіб.

        Якщо бажаєте, конкретизую - "Магда пише листівки, а Свистович тиче її листівки в пику ПОРА" :).

        > > До чого тут моя персона - зовсім незрозуміло. Я розборок і наїздів не ініціював. Навіть до листівки Магди приклався :) - зробив її російську версію, хоч і мав величезні сумніви в ефективності тієї справи.
        > Ваша персона, незрозуміло з яких підстав (див. вище і ще одне прохання навести підстави, якщо вони були), причепилася до мене як до такої, хто тикає своїми справами в пику Пора.

        Я причепився до Вас з іншого приводу. Див. мій допис, на який, власне, відповідав Свистович http://maidan.org.ua/n/free/1080826083.

        А про тикання в пику - яке Вас так зачепило - я згадав у відповідь на допис Свистовича, який як раз козиряв ними. Нічого особистого я на увазі не мав. Незважаючи на Вашу іронію, думаю, що я не менш чемний в моїх дописах, ніж, скажімо, Ви :).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.01 | magda

         Re: Намагаюсь

         123 пише:
         > Я виліз після цього допису.
         > http://maidan.org.ua/n/free/1080818519

         Ага, значить, не зверхнім і не зухвалим було би після допису no13 впасти на коліна і бити головою об підлогу: Ми рабы ничего не значущие. Так? А таке поняття, як підтримка розмови, Вам щось говорить?

         > "Мерсі за компліман Якщо ці "Пора" все-таки вилізуть з підпілля, може я ім допоможу, з урахуванням своїх вищезгаданих застережень, які залишаються в силі. Місце подібній силі є, але як місток і об'єднувальна ланка наших опозиційних сил. Саме тому, що народ, а особливо активна і опозиційно налаштована його частина прагне бачити існуючу опозицію об'єднаною, а не ще один випадок (instance) опозиції"
         > Як на мій смак - такий тон й зверхнім і зухвалим. Особливо яскраво він виглядає таким щодо осіб, які у Вашої "допомоги" явно не надто потребують -- бо вдало діють і без Вас.
         Давайте не будемо на базі припущень, дотичність яких до "зверхності і зухвалості" притягнута за вуха, робити далекосяжні висновки. ОК?

         > Ось ще: http://maidan.org.ua/n/free/1080821088
         > Зухвалий офтопік.
         Українець, громадянин України, якому я відповідала, зрозумів, про що я. Знову-таки, Ви з підтримки розмови НЕ з Вами і НЕ з Порою просто вирішили влаштувати "виховувувальну роботу". Враховуючи те, що в жодний момент моя зверхність і зухвалість, якщо вони були, не стосувалася Вас, ВАША зверхність і зухвалість не має під собою жодних підстав.

         > Я ж не казав "магда поводить", "магда тиче" :). Я казав без вказування на осіб.
         Ти диви! З наведених вище "доказів" ми зробили контекстуальні висновки, а таперича нєвінаватая я?

         Дісреспект .

         > Якщо бажаєте, конкретизую - "Магда пише листівки, а Свистович тиче її листівки в пику ПОРА" :).
         Це не стосувалося моєї розмови з "ще одним активістом", в яку Ви влізли.

         > Я причепився до Вас з іншого приводу. Див. мій допис, на який, власне, відповідав Свистович http://maidan.org.ua/n/free/1080826083.
         Це не інший привід. Це той самий привід, що обговорювався вище. Деталі з'ясовуйте зі Свистовичем.

         > А про тикання в пику - яке Вас так зачепило - я згадав у відповідь на допис Свистовича, який як раз козиряв ними. Нічого особистого я на увазі не мав. Незважаючи на Вашу іронію, думаю, що я не менш чемний в моїх дописах, ніж, скажімо, Ви :).

         Я не пропоную Вас виховувати у назві повідомлень. Якщо Ви у відповідь пошлетеся на "аутизм" стосовно ілії25, то прошу відмітити, що це було після двох instances недостойної поведінки в назві повідомлень: "маячня" і "хамство".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.01 | 123

          Хочете щоб не втручалися - спілкуйтеся приватно

          magda пише:
          > 123 пише:
          > > Я виліз після цього допису.
          > > http://maidan.org.ua/n/free/1080818519
          >
          > Ага, значить, не зверхнім і не зухвалим було би після допису no13 впасти на коліна і бити головою об підлогу: Ми рабы ничего не значущие. Так? А таке поняття, як підтримка розмови, Вам щось говорить?

          Ні.

          > > "Мерсі за компліман Якщо ці "Пора" все-таки вилізуть з підпілля, може я ім допоможу, з урахуванням своїх вищезгаданих застережень, які залишаються в силі. Місце подібній силі є, але як місток і об'єднувальна ланка наших опозиційних сил. Саме тому, що народ, а особливо активна і опозиційно налаштована його частина прагне бачити існуючу опозицію об'єднаною, а не ще один випадок (instance) опозиції"
          > > Як на мій смак - такий тон й зверхнім і зухвалим. Особливо яскраво він виглядає таким щодо осіб, які у Вашої "допомоги" явно не надто потребують -- бо вдало діють і без Вас.
          > Давайте не будемо на базі припущень, дотичність яких до "зверхності і зухвалості" притягнута за вуха, робити далекосяжні висновки. ОК?

          Ви хочете сказати останнє слово? :)

          ок :)

          > > Ось ще: http://maidan.org.ua/n/free/1080821088
          > > Зухвалий офтопік.
          > Українець, громадянин України, якому я відповідала, зрозумів, про що я.

          Див. тему. Ви на публічному форумі.

          > Знову-таки, Ви з підтримки розмови НЕ з Вами і НЕ з Порою просто

          Див. тему. Ви на публічному форумі.


          > вирішили влаштувати "виховувувальну роботу". Враховуючи те, що в жодний момент моя зверхність і зухвалість, якщо вони були, не стосувалася Вас, ВАША зверхність і зухвалість не має під собою жодних підстав.

          Вказувати на помилки друку - ознака самі знаєте чого.

          Те, що вони мене не стосувалися - не означає що я не можу їх відзначити.

          Моєї зверхності і зухвалості не було й близько - про виховання був жарт, на що вказує смайлик.

          > > Я ж не казав "магда поводить", "магда тиче" :). Я казав без вказування на осіб.
          > Ти диви! З наведених вище "доказів" ми зробили контекстуальні висновки, а таперича нєвінаватая я?

          Ви мене неточно зрозуміли - що могу я зробити? Можливо, я не досить точно сформулював, перепрошую.


          > > Якщо бажаєте, конкретизую - "Магда пише листівки, а Свистович тиче її листівки в пику ПОРА" :).
          > Це не стосувалося моєї розмови з "ще одним активістом", в яку Ви влізли.

          Це стосувалося моєї розмови зі Свистовичем. Я на його допис відповідав, отже, його допису це й стосувалося. Цілком логічно.

          > > А про тикання в пику - яке Вас так зачепило - я згадав у відповідь на допис Свистовича, який як раз козиряв ними. Нічого особистого я на увазі не мав. Незважаючи на Вашу іронію, думаю, що я не менш чемний в моїх дописах, ніж, скажімо, Ви :).
          >
          > Я не пропоную Вас виховувати у назві повідомлень.

          Це був жарт, у відповідь на жартівливу тему Свистовича. Пропоную дивитися на смайлики. Я не мав жодного наміру казати це серйозно.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.01 | magda

           Щоб не продовжувати флейму - ignore (-)

        • 2004.04.01 | Михайло Свистович

         Re: Намагаюсь

         123 пише:
         >
         > "Мерсі за компліман Якщо ці "Пора" все-таки вилізуть з підпілля, може я ім допоможу, з урахуванням своїх вищезгаданих застережень, які залишаються в силі. Місце подібній силі є, але як місток і об'єднувальна ланка наших опозиційних сил. Саме тому, що народ, а особливо активна і опозиційно налаштована його частина прагне бачити існуючу опозицію об'єднаною, а не ще один випадок (instance) опозиції"

         Ну і нормально написала. Якщо Ви хороші - я Вам допоможу. Допомогти "ПОРІ!" може кожен. Наприклад, поклеїти листівки. Магда їх клеїла, до речі. Мало, правда, але більше в мене не було, щоб їй дати. Я віддав їй жалюгідні рештки, які не доклеїв сам.

         >
         > Якщо бажаєте, конкретизую - "Магда пише листівки, а Свистович тиче її листівки в пику ПОРА" :).

         Свистович не тикав Магдиними листівками в піку (не в пику!) "ПОРА!" Він просто вказав Вам, що некоректно порівнювати, хто більше зробив: одна людина чи сотні. Я приблизно прикинув, скільки листівок я бачив у Києві і те, хто їх розклеював. Як я вже писав, кілька тисяч листівок були принесені на зустріч з Ігорем Мазуром, де їх розібрали люди, які не є членами "ПОРА!" І ці люди їх клеїли, у всякому разі деякіз цих людей точно - сам бачив. Коли закінчилися в мене ті листівки, які я взяв, під час зустрічі з Мазуром, мені дав ще трохи під час акції біля Кабміну ще один мій знайомий, який не знає, що таке "ПОРА!" А взяв він їх у іншого нашого спільного знайомого, який також цього не знає. Потім я вивів середньоарифметичне і прийшов до висновку, що Магда розклеїла більше своїх листівок, ніж один член "ПОРА!" в середньому. Ніхто тут не виглядає кращим чи гіршим. Але, оскільки Ви на Магду наїхали, довелось її зробити кращою.
      • 2004.04.01 | Михайло Свистович

       Re: Ви краще пташку виховувуйте :)

       Не маємо таких правов. Вона - вільна пташка. Де хоче - там і літає.

       >
       > Все це не дає підстав поводити себе зверхньо і зухвало щодо ПОРА. І постійно тикати своїми справами в пику ПОРА теж не дає підстав.

       Ну, по-перше, своїми справами вона не тикала. Це я тикав її справами. По-друге, я вже писав, що кожен вільний громадянин має право мати право. Якщо ми можемо тикати Ющенкові, Тимошенкові, Морозу, то чому не можемо тикати "ПОРІ"?

       >
       > Бо справ тих, як я написав, замало для того, щоб ними тикати.

       А Ви не знаєте всіх її справ. А вона добряче попсувала нерви владі.

       >
       > ПОРА зробили набагато більше і краще

       Я вже писав, що некоректно порівнювати справи одної людини та цілої кампанії.

       >
       > і вчити їм політтехнологіям - не нам з Вами, імхо (і не шанованій мною Магді).

       Чому б і ні? Адже ми поки що є свідками лише однієї поіттехнології з боку "ПОРИ".

       >
       > До чого тут моя персона - зовсім незрозуміло. Я розборок і наїздів не ініціював. Навіть до листівки Магди приклався :) - зробив її російську версію, хоч і мав величезні сумніви в ефективності тієї справи.

       Отак і треба надалі робити :)

       >
       > Приєднуюсь.

       Ну от і добре.
     • 2004.04.01 | magda

      Re: Птічку нашу папрашу нє абіжать.

      Михайло Свистович пише:
      > Птічка - не істеричка. Вона не знає, а тому - сумнівається. Оскільки не вона одна, я б ці сумніви проаналізував для вироблення рішення, як їм запобігати, а не наїжджав би.

      От-от.      > її домашня сторінка з листівкою півдня так точно в рейтингу "Політика" Бігміру займала чи то 2 чи то 3 місце, обганяючи, здається, за кількістю відвідувань сайт Тимошенко. Може і більше займала. я просто не дивився.
      Після того вона декілька днів - під назвою "Українська листівка - ТИ можеш перемогти Медведчука і Кучму" - стабільно висіла на декілька ступенів вище за сайт самого Медведчука. Потім її відключили, довга історія, чому, але поновити не вдалося. На всі і-мейли адміністрації з поясненнями через декілька годин ( а не одразу) приходили Mail delivery failures

      > Рібята! Не сваріться, давайте жити дружно, ми ж усі антикучмісти.

      Цим "порівцям", перш ніж в піарщиків лізти, треба влаштувати семінар з гарних манер. Бо вони повідлякують енну кількість активних людей, які усього-навсього, відмітимо, через проколи тих-таки "порівців" в таймінгу і вордингу їхнього аутингу, усього-навсього в нашій декадебізованій державі посміли висловити деякі сумніви.

      Thumbs down!

      P.S. Чому в списку смайликів для внутрішнього тексту немає певної кількості тих, які для заголовків? І взагалі, імхо, колекцію смайликів можна було би розширити. Якщо у майдану нема, я можу надіслати неслабу колекцію.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.01 | Михайло Свистович

       Re: Птічку нашу папрашу нє абіжать.

       >
       > Потім її відключили, довга історія, чому, але поновити не вдалося. На всі і-мейли адміністрації з поясненнями через декілька годин ( а не одразу) приходили Mail delivery failures

       Нас теж колись відключили від Бігміру.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.01 | magda

        Ну тади я можу пишатися хорошою компанією (-)

    • 2004.04.01 | magda

     UVMOD

     Прохання до Бабая - прошу ввести в список оцінок flamebait. Як це перекласти, не знаю, але впевнена, що Ви знайдете адекватний відповідник.

     Ще один активіст пише:

     > І перестаньте сіпатися в істериці
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | Бабай

      Ув моді в нас мова.

      На мовному форумі є відповідна гілка про переклади слів офтопік та спам, долучайтеся туди і нарід тягніть. Поки там чотири аксакали та Бабай.
 • 2004.04.01 | Ще один активіст

  http://kuchmizm.info/weblog/archives/000005.html (-)

 • 2004.04.01 | oracle

  Листівки це добре але потрібно і ТБ

  Події в світі
  Афганістан, Ірак, Палестина, Косово
  показують, що для інформаційної війни будь-якого рівня, а особливо міжнародного і загальнодержавного необхідно залучення ТБ та радіо (що більше стосується) України.
  кількість листівок обмежена (1-2 мільони)
  більшість населення дивиться центральні канали ут-1 1+1 інтер
  слухає радіо ут1
  але змінити самоусвідомлення людей які декілька сотень років звикли ставити "могаричі" непросто; треба щоб вони повірили в можливість того, що можна(і треба) вимагати у чиновників виконання їх обов"язків а не просити дозволу заробляти гроші, займатися бізнесом у себе вдома.
  Якщо громадська позиція кожного зміниться, коли кожен хоч з 5-10 млн скаже Україна - це я!
  Але лавина починається з маленького камінчика.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | KAKTUZZ

   ТБ потрібно! А хто дасть?

   Свистіти - не мішки носити!
 • 2004.04.01 | Абу

  “ПОРА!” ПОЧИНАЄ

  я долучаюся.

  випадково побачив старого знайомого зі студентських часів, у нього взяв листівки-наліпки.
  сьогодні згадав 89-й рік - вже пару моїх наліпок пішло в роботу
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | KAKTUZZ

   Re: “ПОРА!” ПОЧИНАЄ

   Oй, хлопці, треба перевірити, хто за тим студентським рухом стоїть.

   Кумеда, та й годі! Тепер химери вилазитимуть з кожного кутка! Висновок напрошується такий,що перш ніж здійснювати акції протестів,насамперед слід просити благословення у МАЙДАНу. Аби не було зайвих підозр.
   А потім активістів пробиватиме вже інша організація.

   Пригадуються золоті слова Мюллера. Перефразую. Якщо б про акцію знали МАЙДАНівці, то про неї знала б і свиня. І без сумніві акція була б зірвана.

   А так зроблене реальне дідло. Тренуймося!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.01 | Михайло Свистович

    Не плутайте щось з чимось

    А саме форум, куди може написати кожен (хоч Кучма, хоч Медведчук) з Майданом.

    Майдан поки що поставив про "ПОРУ!" найбільше новин і навіть розіслав їх. Окрім нас, інші ЗМІ повідомили лише одну новину про "ПОРУ!" і то лише тому, що в Чернівцях відбулися затримання її активістів.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.01 | KAKTUZZ

     Re: Не плутайте щось з чимось

     То для чого оці домагання, та втирання? Хто, що? Квартал,"К1", "К2"- справді - химера (чи паранойя, як Ви кажете) . Яке це має значення?

     А той ,факт що затерто звернення до Shooter(a) з ремаркою "все цілком зрозуміло і прозороро як в шахах: "білі розпочинають - білі й виграють" та співставлення цієї ремарки з тим, що Шутер домагався "Маніфесту "ПОРи" і той йому раптом волевиявився тепер справді вимагає розстановок крапок над "і". Доводиться вкотре сумніватись у Ваших твердженнях, про те що до форуму відкритий доступ усім, навіть тим хто Вас критикує, або не підігрує Вашій грі, чи іронізує.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.01 | Михайло Свистович

      Re: Не плутайте щось з чимось

      KAKTUZZ пише:
      > То для чого оці домагання, та втирання? Хто, що? Квартал,"К1", "К2"- справді - химера (чи паранойя, як Ви кажете)

      А для того, щоб показати, що людина в своїх конспірологічних роздумах припускається явних домислів, оскільки їх неможливо не припуститись, не маючи інформації. Я, до речі, зовсім не проти, щоб "ПОРА!", НУ, БЮТ, "Майдан" фінансувалися хоч Соросом, хоч Держдепом, хоч "Аль-каїдою" в необмежених розмірах, і щоб поіттехнологи всого світу утворили антикучмістський інтернаціонал. Але, на жаль, так не є, як говорять Корчинський з Джангіровим :(

      >
      > А той ,факт що затерто звернення до Shooter(a)

      Шутера витерли? Не бачив і не повірю.

      >
      > Доводиться вкотре сумніватись у Ваших твердженнях, про те що до форуму відкритий доступ усім, навіть тим хто Вас критикує, або не підігрує Вашій грі, чи іронізує.

      Покажіть мені хоч одну людину, яка не змогла сюди написати, окрім забанених за систематичний тролізм Козака і МеЖо?
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.02 | oracle

       Може maidan спеціально придуманий

       щоб українці змагались у красномовстві і "підштовхуванні" один одного словесно, не роблячи щось конкретне і відволікаючись від роботи.
   • 2004.04.01 | Стопудів

    Харе узагальнювати

    Майданівці, баянівці... Все нормально. І дискусія нормально. Тізер, понімаєш. :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua