МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Джордж Сорос ще не знає, що його облили комсомольці Медведчука

03/31/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Організація "Братство" вже відома проведенням "протестних" акцій, які завжди вигідні голові президентської канцелярії В. Медведчуку. Але "медведчукомол" (чи просто "чукомол"?) - "Братство" під керівництвом відомої політичної прост... вибачте, відомого шоумена Дм. Корчинського - , на жаль не дотягує навіть до рівня НБП Едічкі Лімонова, методи та структурну побудову якої активно намагаються використовувати (злегка соціал-демократичні) "братчики".

"Нацболи" Лімонова хоч інколи, але виступають проти Кремля і навіть сидять у тюрмах, в той час як "Братство" ніколи не виступить проти Банкової, та відчуває себе дуже комфортно - ще б пак, на їх стороні вище керівництво країни.


Голова Інституту відкритого суспільства, фінансист
Джордж Сорос, коментуючи сьогоднішній інцидент на форумі громадських правозахисних організацій “Права людини на виборах”, коли в нього кинули целофанові пакети з рідиною (клеєм або фарбою), зазначив, що з ним таке трапилося вперше.

В інтерв`ю журналістам Дж.Сорос сказав, що з ним такого ще не відбувалося і він впевнений, що це не випадковість. За його словами, “за цим хтось стоїть”. Фінансист зазначив, що якщо минулого разу він міг сказати, що за інцидентом, коли в Криму відмовилися надати приміщення Лівадійського палацу
для проведення конференції стоїть голова Адміністрації Президента Віктор Медведчук, то він не може сказати, хто організував сьогоднішній інцидент.


Як відомо, двоє молодих людей проникли до зали готелю
"Русь", де починався форум, і облили президію, у якій сидів Дж.Сорос, клеєм і водою. Хуліганів вивели з зали. При цьому вони викрикували: "Нехай живе "братство"" і "Сорос, геть з України, в тебе нічого не вийде".

Незважаючи на цей інцидент, Дж.Сорос зазначив, що все одно підтримуватиме українські громадські організації "у наперед програшній битві та сподівається, що колись вона все ж таки стане виграшною", повідомляє ІМІ. Конференція продовжилася в нормальному режимі.

UNIAN

Відповіді

 • 2004.03.31 | Дмитро-не-Корч.

  Re: Джордж Сорос ще не знає, що його облили комсомольці Медведчука

  Тут, здається, сдпу(обр)мольці перестаралися... Особиста образа може лише посприяти бажанню Сороса підкинути грошей опозиції...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.03.31 | Dworkin

   Я, я! Натюрлих! Точно перестарались :) (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua