МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні відбувся стихійний мітинг біля наметового містечка

03/31/2004 | vmo
МОЛОДІЖНІ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕЛИ МІТИНГ У ЦЕНТРІ КИЄВА НА ПІДТРИМКУ АКЦІЇ “НАШОЇ УКРАЇНИ”
Київ. 31 березня. УНІАН. Сьогодні відбувся стихійний мітинг біля наметового містечка на захист Конституції у парку біля Верховної Ради України.

Як передає кореспондент УНІАН, у ньому взяли участь близько 300 прихильників Молодіжної партії України та ВМО “Молодь – надія України”.

Народний депутат, лідер МПУ Юрій ПАВЛЕНКО, виступаючи на мітингу, закликав молодих людей більш активно брати участь у політичному житті України. Він підкреслив, що сьогодні без участі молоді “нинішнім злочинним режимом приймаються рішення, які впливають і на майбутнє молоді”. За його словами, “прихованих урядом Януковича 10 млрд. грн. вистачить для підвищення стипендій до рівня прожиткового мінімуму”.

У свою чергу лідер ВМО “Молодь – надія України” Вадим ГЛАДЧУК сказав, що, незважаючи на залякування студентів і тотальні стеження за активістами молодіжних організацій з боку нинішньої влади, вони не відступляться від своїх переконань і далі будуть відстоювати демократію. Він звинуватив депутатську більшість, “яка допустила до уряду злодіїв, які в роки своєї молодості крали у громадян пижикові та кролячі шапки”.

В.ГЛАДЧУК зазначив, що молодіжні організації мають намір пікетувати 2 квітня Національний палац “Україна”, коли відбуватиметься “збіговисько представників антинародної, антиконституційної реформи (на 2 квітня заплановано проведення Всеукраїнського громадянського форуму на підтримку внесення змін до Конституції – УНІАН)”.

За даними В.ГЛАДЧУКА, у сьогоднішньому мітингу біля Кабінету Міністрів взяли участь понад 1,5 тис. прихильників Молодіжної партії та близько 300 представників ВМО, які приєдналися до вимог акції ”Нашої України”.

Як повідомляв УНІАН, безстрокова акція “Наметове містечко – на захист Конституції” розпочалася 25 березня мітингом перед Верховною Радою і цього ж дня Ю.ПАВЛЕНКО встановив перший намет. 26 березня свій намет встановив народний депутат Левко ЛУК'ЯНЕНКО, 30 березня – народний депутат Євген ЖОВТЯК (“Наша Україна”).

Сьогодні у Києві близько 9 тисяч прихильників блоку “Наша Україна” провели пікетування Кабінету Міністрів України з вимогою від уряду “вивести з бюджетної тіні приховані 10 мільярдів гривень і збільшити за рахунок цих коштів зарплати вчителям, лікарям, науковцям, підвищити пенсії на 30 відсотків”.(c) UNIAN

Відповіді

 • 2004.03.31 | Vadym Gladchuk

  Розумні висновки про згвалтування Конституції :(

  Віктор Ющенко: Незаконність процесу внесення поправок в Конституцію тягне за собою нелегітимність самої Конституції
  “Те, що влада називає конституційною реформою, насправді є обманом, спробою маніпулювання демократією,” – заяви Віктор Ющенко на сьогоднішній прес-конференції. “Ми вимагаємо розділити питання політичної реформи і виборів президента у жовтні 2004 року. Сьогодні у нам є підстави говорити, що так звана “конституційна реформа” є ні чим іншим, як спробою маніпулювати результатом виборів. Влада, яка розуміє, що вона не конкурентноздатна у боротьбі за посаду глави держави, вирішила передати повноваження від президента до прем’єр-міністра. Це така ж маніпуляція, як і спроба президента сумістити президентські і парламентські вибори, як і спроба надати парламенту право обирати президента,” – заявив Віктор Ющенко.  Другою вимогою опозиції, за його словами, є легітимність процедури внесення поправок до Конституції. Ми досі не маємо протоколу з прізвищами тих козаків, які проголосували в першому читанні за внесення змін до Конституції, відповідний документ не зареєстрований в секретаріаті Верховної Ради. Коли зміни до Основного Закону приймаються на позачерговій сесії – це теж приклад вкрай недбалого ставлення до Конституції,” – заявив Ющенко.

  Він також підкреслив, що незаконність процесу внесення поправок в Конституцію тягне за собою нелегітимність самої Конституції, а це, в свою чергу, може призвести до нелегітимності влади.

  Прес-служба "Нашої України"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua