МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сорос требует эфир на 1+1

04/01/2004 | настрадамус

www.ПРАВДА.com.ua, 31.03.2004, 19:51

- Международный финансист Джордж Сорос будет требовать у канала 1+1 эфир для опровержения неправдивых сведений , которые были распространены относительно него .

"Я попрошу в 1+1 предоставить мне, в соответствии с украинскими законодательством, равнозначный за временем эфир для опровержения вранья, которое прозвучало в 5 минутах ненависти", - сказал Сорос на пресс-конференции, имея во внимании программу "Проте".

По словам Сороса, во время встречи с президентом Кучмой он заявил о темниках, которые "выпускаются по указанию администрации президента". Кучма, по словам Сороса, сказал, что ему ничего не известно о темниках и он не имеет к ним отношения .

"Он сказал, что удивленный существованием темников", - указал Сорос.

По словам Сороса, темники "распускают вранье о моей деятельности".

Відповіді

 • 2004.04.01 | Dworkin

  Гы! "Пятиминутка ненависти"! :)))

  настрадамус пише:
  > "Я попрошу в 1+1 предоставить мне, в соответствии с украинскими законодательством, равнозначный за временем эфир для опровержения вранья, которое прозвучало в 5 минутах ненависти", - сказал Сорос на пресс-конференции, имея во внимании программу "Проте".

  СОРОС процитировал "1984" бессмертного Джорджа Оруэла. Там устраивали "5-минутки ненависти" против воображаемого идеологического Внешнего Врага. Кто читал Оруэлла оценят, что лучшего названия для программы "Проте" не придумаешь! ;)))
 • 2004.04.01 | otojchort

  ти не один, Сорес!!

  У нашої держави, молодої і незалежної України, є безцінне надбання, яке у сучасному світі, де панує терор, насилля, ненависть і розбрат між людьми різних націй та віросповідань, де десятиліттями тліють перманентні війни набагато дорожче мільярдів і мільярдів доларів та евро , дорожче забаганок амбітних і злодійкуватих політиків – це мир і спокій на Український Землі!

  Мир і спокій в Україні – це запорука майбутніх інвестицій, розвитку міжнародного туризму, це запорука розвитку економіки і всього суспільства, неодмінна умова існування Української держави...

  Всі політичні сили повинні дуже відповідально поставитись до таких подій, які мали місце в Криму і відмовитись
  від загострення відносин, провокаційних дій та підбурювання людей!

  Соресів – геть з України!!!

  Україна не потребує демократії з резиновими кулями та кийками!!!


  http://otojchort.narod.ru
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.01 | TrollSeeker

   Re: ти не один, Сорес!!

   otojchort пише:
   > У нашої держави, молодої і незалежної України, є безцінне надбання, яке у сучасному світі, де панує терор, насилля, ненависть і розбрат між людьми різних націй та віросповідань, де десятиліттями тліють перманентні війни набагато дорожче мільярдів і мільярдів доларів та евро , дорожче забаганок амбітних і злодійкуватих політиків – це мир і спокій на Український Землі!
   >

   Ага, забув ти лише додати, що найкращий спокій - на цвинтарі. :fou:

   Тільки не варто пояснювати потім, що написав про "мир і спокій" з власного наїву. Знаємо такому "наїву" ціну. :(
 • 2004.04.01 | Українець, громадянин України

  Re: Сорос требует эфир на 1+1

  настрадамус пише:
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua, 31.03.2004, 19:51
  >
  > - Международный финансист Джордж Сорос будет требовать у канала 1+1 эфир для опровержения неправдивых сведений , которые были распространены относительно него .
  >
  > "Я попрошу в 1+1 предоставить мне, в соответствии с украинскими законодательством, равнозначный за временем эфир для опровержения вранья, которое прозвучало в 5 минутах ненависти", - сказал Сорос на пресс-конференции, имея во внимании программу "Проте".
  >
  > По словам Сороса, во время встречи с президентом Кучмой он заявил о темниках, которые "выпускаются по указанию администрации президента". Кучма, по словам Сороса, сказал, что ему ничего не известно о темниках и он не имеет к ним отношения .
  >
  > "Он сказал, что удивленный существованием темников", - указал Сорос.
  >
  > По словам Сороса, темники "распускают вранье о моей деятельности".

  Якщо 1+1 буде віддавати 24 години свого ефіру щодоби, то ім знадобиться не один рік, щоб усі (у тому числі Міккі-Маус), на кого вилили бруд корчі та бреховшеки, могли спростувати неправдиві відомості.

  До речі, Юлію Тимошенко не зважаючи на рішення суду на "1+1" так і не пустили, лише посилили охорону.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua