МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Затримано ще декількох активістів громадянської кампанії „ПОРА!”

04/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Близько 23 години у вівторок, 30 березня у Чернігові було затримано двоє молодих людей, які розклеювали інформаційні матеріали кампанії „ПОРА!” із запитанням „Що таке кучмізм?”. Ними стали Ясенчук Олександр і Назаренко Роман. Правоохоронці, навіть не пояснивши докладно, в чому полягає правопорушення з боку хлопців, доставили їх в Новозаводський райвідділ МВС України в Чернігові, де протримали декілька годин.

У хлопців були відібрані пояснення, складений протокол, а їх дії (розклейка інформаційних матеріалів) чомусь були кваліфіковані за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – „засмічення вулиць”. Пізно вночі після кількагодинного виснажливого спілкування з міліцією, активістів кампанії відпустили.

За словами затриманих дуже дивною є поведінка правоохоронців, адже саме міліція, яка „утискала” хлопців, має знати правильну відповідь на запитання „Що таке кучмізм?”, бо і допит активістів, і складення протоколу в райвідділі міліції відбувався в темряві - „при свічках”. У райвідділі світло було відімкнене за заборгованість перед енергопостачальною компанією.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".