МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як Павло Лазаренко "жартує" в день "дурня"!!!

04/01/2004 | KAKTUZZ
Залишив в дурнях ,ще й поліцію США?

Лазаренко втік з-під арешту!

Екс-прем’єр міністр України Павло Лазаренко в ніч з 31 березня на 1 квітня здійснив втечу з-під домашнього арешту в Сан-Франциско. Про це з посиланням на джерела в суді штату Каліфорнія повідомив американський телеканал NBC.

Згідно з отриманою телеканалом інформацією, втеча Лазаренка з-під варти сталася близько години ночі за місцевим часом. Через дві години зникнення українського екс-прем’єра було виявлено трьома співробітниками поліції, які прибули на квартиру, де утримувався Лазаренко, після того, як перестав подавати сигнали електронний браслет, який підсудний носив на нозі з червня 2003 року. Цей браслет дозволяв поліції в будь-який момент може визначити місцеположення Лазаренко.

Як повідомило джерело в суді штату Каліфорнія, поліцейські виявили браслет в наповненій водою ванній. Очевидно, Лазаренко опустив його в нагріту до температури людського тіла воду для того, щоб його зникнення залишилося непоміченим.

«Слідству ще належить встановити, яким чином Лазаренко вдалося зняти браслет так, що сигнал про це не надійшов на пульт стеження. Можливо, ми маємо справу з підкупом посадових осіб поліції Сан-Франциско», - повідомило джерело в суді.

Як повідомляє телеканал NBC, поліція здійснює посилений нагляд за аеропортами і вокзалами Сан-Франциско. Разом з тим, глава прес-служби міської поліції Дик Донован відмовився підтвердити інформацію про втечу Лазаренка з-під арешту, але і не спростував її.

Колишній прем’єр-міністр України Павло Лазаренко з 1999 перебував під слідством в США. На початку березня в суді Сан-Франциско почалися судові слухання у його справі. Прокуратура США звинувачує екс-прем’єра України у відмиванні $114 млн. через приватні американські фінансові установи. В Україні проти Лазаренка також висунені обвинувачення в фінансових махинаціях і ряді інших злочинів. У Швейцарії він вже визнаний винним у відмиванні грошей і засуджений Женевським судом до 18 місяців ув’язнення умовно.


ForUm

Відповіді

  • 2004.04.01 | KAKTUZZ

    Є припущення , що це не жарти, а кіднепінг,

    який могли здійснити вороги Лазаренка, щоб затулити йому рота на суді,та й не тільки, а на віки вічні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua