МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Тервиборчком зняв Віктора Балогу з реєстрації

04/01/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Учора ввечері територіальна виборча комісія з виборів міського голови Мукачевого на своєму засідання прийняла рішення про зняття з реєстрації кандидатом народного депутата України Віктора Балоги.

Підставою до такого рішення тервиборчкому стало рішення Мукачівського міськрайонного суду за скаргою іншого кандидата в мери Мукачевого - Віктора Свириди, який вважає, що В.Балога подав неправильно оформлені документи для реєстрації кандидатом. А саме: не вказав, яку середню школу він закінчував і в якій армії служив.

Як повідомляє прес-служба депутата, голова слідчої комісії Верховної Ради України з виборів міського голови Мукачевого, народний депутат України Юрій Оробець разом із помічником народного депутата та представниками ЗМІ навідались сьогодні до МТВК. Однак, відразу при вході в мерію їм спробував перешкодити потрапити в приміщення міськвиконкому працівник міліції. “Після невдалої спроби правоохоронець кинувся за допомогою до своїх колег міліціонерів та двох осіб кримінальної зовнішності, які знаходились у приймальні тервиборчкому. Через кілька хвилин в приймальні МТВК вже було чи не все керівництво міськвиконкому та ще близько десяти правоохоронців, які намагались виштовхати із МТВК депутата та осіб, що його супроводжували. При цьому найбільш активним був помічник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Чубірко, який весь час вигукував образливі, нецензурні слова на адресу депутата”, зазначає прес-служба. Разом з тим, голова територіальної виборчої комісії, член СДПУ(О) Юрій Переста категорично відмовився надати будь-які відомості щодо вчорашнього засідання комісії і залишив приміщення.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.04.01 | Dworkin

  3.14здить их надо. Просто банально 3.14здить... (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.02 | Українець, громадянин України

   Re: 3.14здить их надо. Просто банально 3.14здить... (-)

   "Сьогодні я беру на себе сміливість сказати, що потрясінь в Україні не буде. Будь-якій спробі поставити під загрозу правопорядок буде покладено кінець без зайвих коливань" (C) Кучма :gun:

   "Сьогодні ми беремо на себе сміливість сказати, що кучмізму в Україні не буде. Будь-якій спробі кучмістів уникнути кримінальної відповідальності буде поставлено кінець без зайвих коливань" (C) Українці, громадяни України
  • 2004.04.02 | Тестер

   Re: 3.14здить их надо. Просто банально 3.14здить... (-)

   Цього мало. Потрібні кардинальні дії.
   Може тоді почне доходити, що не можна бандюкувати безнаказано.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua