МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юрій Оробець звернувся до Литвина, Януковича, Васильєва

04/02/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Чи буде від них якась користь? Депутат Верховної Ради, голова слідчої парламентської комісії з виборів мера Мукачева (Закарпатська область) просить їх допомоги у проведенні чесних і прозорих виборів мера міста.


Про це сказано у відкритому листі депутата спікерові, який також адресований міністру юстиції Олександру Лавриновичу та голові Центральної виборчої комісії Сергієві Ківалову. "Прошу Вашого особистого втручання у врегулювання цих проблем, оскільки так звані вибори в місті Мукачеве грубо порушують громадянські права його жителів", - сказано в листі.

Депутат вважає, що в роботі територіальної виборчої комісії Мукачева допускаються численні порушення, зокрема, за його інформацією, комісія проводить свої засідання в закритому режимі і не допускає на свої засідання кандидатів у мери та їхніх представників.

Депутат обвинувачує комісію в незаконному позбавленні реєстрації кандидата в мери депутата Мукачева, депутата із блоку "Наша Україна" Віктора Балоги, а також незаконній реєстрації підтримуваного Соціал-демократичною партією (об'єднаною) Ернеста Нусера. На його думку, на виборах мера Мукачева голова адміністрації Президента, лідер СДПУ(о) Віктор Медведчук відпрацьовує виборчі технології для президентських виборів.

Депутат зазначає, що порушення при організації виборів мера Мукачева негативно впливають на міжнародну репутацію України, оскільки ситуація з виборами мера знаходиться під контролем Парламентської асамблеї ради Європи. Як повідомляло агентство, Мукачівський тервиборчком зняв Балогу з реєстрації кандидатом у мери і зареєстрував Нусера.

У січні Мукачівська міська рада вирішила призначити вибори мера на 18 квітня. Наприкінці грудня 2003 року Президент Леонід Кучма призначив в.о. мера Мукачева заступника голови Державної адміністрації Закарпатської області, члена СДПУ(о) Мирослава Опачка.

До цього протягом півроку СДПУ(о) і "Наша Україна" оскаржували в судах результати виборів мера Мукачева в червні 2003 року, на яких переміг представник "Нашої України" Василь Петьовка.

Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua