МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Після всього права опозиція збирається голосувати за реформу???

04/02/2004 | 123
Виділено мною -- щось я Матвієнка не дуже розумію. Коли з*ясувалося, що голосів не вистачає -- БЮТ їх додасть???

Кучмісти і опозиція намагаються домовитися щодо процедури політреформи

www.ПРАВДА.com.ua, 2.04.2004, 14:03

Парламентська більшість та опозиція обговорюють можливість вилучення із проекту закону про внесення змін до Конституції ряду статей, зокрема щодо розширення повноважень Генеральної прокуратури та імперативного мандату.

Про це розповів голова Комітету ВР з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Анатолій Матвієнко, повідомляє УНІАН.

Матвієнко розповів про робочу зустріч першого віце-спікера Адама Мартинюка, представника Президента у парламенті Олександра Задорожнього, лідера СПУ Олександра Мороза та самого Матвієнка, на якій обговорювалось питання необхідності пошуку компромісу щодо тексту законопроекту, зокрема і щодо можливості вилучення деяких статей.

"Йдеться, що не може бути по-одному і по-іншому. Ми можемо зробити крок назустріч один одному – будемо радитись", - сказав Матвієнко, додавши, що справа полягає не стільки у процедурі внесення змін до Конституції, скільки у самому тексті законопроекту. Він підкреслив, що якщо зміст буде узгоджено, тоді не буде проблем із визначенням процедури внесення змін до Конституції.

Лідер СПУ Мороз підтвердив, що в ході робочої зустрічі йшлося про процедуру ухвалення змін до Конституції, яка має врахувати певні вилучення із тексту законопроекту №4105.

Відповідаючи на запитання про те, що саме можна вилучити, Мороз сказав: "Те, що там зайве", а зайві, на його думку, додаткові повноваження Генпрокуратури, введення імперативного мандату, збільшення строку повноважень Верховної Ради України з 4 до 5 років, а також питання про строки введення у дію змін до Конституції. За його словами, було б доцільно деякі статті ввести в дію не з 2004, а з 2006 року.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua