МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

А чому українці не протестують, коли їхні власні імена змінюють?

04/04/2004 | Андрій
1. Як відомо, кожна мова має певний набір знаків для відображення звуків.
Мені чомусь не зрозуміла ситуація, чому польське ім'я Анджей росіяни пишуть "Анджэй". А наші імена: Андрій записують як "Андрей", Катерина - "Екатерина", Володимир - "Владимир". Виходить що поляка мають шанувати а нас ні? Бо, якби до поляка сказали "Андрей", він би сказав, напевно, наступне: "Єстем Анджей, проше власьнє так до мнє мувіць, а нє іначєй!!!"(це я подаю у транскрипціїї).
2. Відповідно НАШІ міста вони дозволяють собі перекручувати у звучанні: Львів у них звучить "Львоф", Київ - "Кієф"(от і приїздять до Києва з-за кордону студенти, глип - а тут "і впрямь Рассєя", Україною ледве пахне), Рівне - "Ровно"(майже як .овно). А поляк мені один доказував що ми "русскі". Звичайно він має рацію в назві і у суті (Русь була Київська, і це найбільше НЕПОДОБСТВО у історії, коли власну назву з історією одного народу ПРМВЛАСНЮЄ собі якесь Московське князівство. А блюзнірство ООН щодо невизнання за геноцид злочини моковського народу проти нашого - гроші, от що потрібне ООН! Ще трішки часу - і це "братське" рабство закінчиться. Вибачайте, шановні росіяни, але треба якось поважати старшу культуру!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".