МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Чи може Мостова змінитися? Себто, змінитися радикально?

04/05/2004 | Мінор
Зовсім недавно у гілці про Кіпіані я писав, що втрачаю довіру до занадто багатослівних статей. У мене виникає підозра, що автор намагається запудрити мені мізки. Опонент навів приклад Мостової.
Як у воду дивився!
Наступного дня вийшла чергова стаття Юлі Мостової. А з джерел, які поки-що мені не брехали, я дізнався, що нібито "Зеркало Неделі" змінило власника і більше не належить "Русскому слову".
Не знаю, що й казати. От прочитав чергову багатослівну статтю і раджу прочитати вам...

Витяги
http://www.zerkalo-nedeli.com/ie/show/488/46090/
>Одним словом, на сегодняшний день в Украине нет всенародного кандидата в президенты, нет в Украине и всеэлитного кандидата, пока отсутствует всекремлевский ставленник и нет своего протеже у Соединенных Штатов. В этом месте, как говорится, «наче бачу», как негодующе взметнулись брови оппонентов Ющенко: «Ага, ну да, конечно, и на Ющенко они не ставят». Каждый, конечно, может оставаться при своем мнении, однако как для Кремля Кучма — это символ выбора на безрыбье, так и для Вашингтона — Ющенко. Большие боссы в американской столице до сих пор не могут расшифровать, какой именно мессидж в течение получаса пытался донести Дику Чейни лидер «Нашей Украины». Впечатление от разговора осталось настолько негативным, что фамилию Ющенко вице-президент помнит до сих пор

Відповіді

 • 2004.04.05 | Спостерігач

  так ніби ж донецьким, частково, продалась - про це вже писали(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.05 | Shooter

   писали також вже і про те, що перепродались іншим бандитам

   Скажімо, на форумі все тієї ж статті Мостової.
   Спробуйте вгадати - кому саме...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.05 | Мінор

    Не говоріть загадками - бо я не вгадаю (-)

   • 2004.04.05 | Спостерігач

    Шутере, в неї в заступниках людина з Ахметівського "пулу" (-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.06 | Shooter

     То було - так. А може й є. Цитую те, що я казав.

     http://www.zn.kiev.ua/ie/phorum/show/11/26423/70/?st_id=-46090

     Re: Re: ТРЕТИЙ — ЛИШНИЙ
     Павло 14:52 03.04.2004

     А особливо сподобався пасаж про думку ВИДАВЦЯ газети. Такий делікатний меседж для тих, хто думає, що це Медведчук вже пару місяців. Ні, мовляв, не Медведчук. :)
     Звісно, це може бути лише слух. Але може і ні.

     Об'єктивно масова і методичина критика Юща в ЗН би напередодні виборів могла йому принести певну шкоду (навіть тупе 2-річне мочілово різнобарвними піхвошиками відчутно пошкрябало імідж Юща). Тому я би не здивувався, якби братва намагалася канкрєтно і остаточно прибрати ЗН до рук.
     Та й в 2006 ой як би це пригодилось.

     P.S. Щодо статті. Вірніше, щодо одного "факту", котрий впевненим кроком чеканить Мостова - щодо Чейні. Мені дуже би було цікаво знати джерело, котре розповіло Мостовій про враження Чейні від зустрічі з Ющенком. Бо хай не гнівається Мостова, але витік подібної інформації би або свідчив, що Чейні - крайній аматер, або що "сітки ЗН" сягають аж вершечків американської адміністрації...
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.06 | Мінор

      Re: То було - так. А може й є. Цитую те, що я казав.

      Shooter пише:

      > P.S. Щодо статті. Вірніше, щодо одного "факту", котрий впевненим кроком чеканить Мостова - щодо Чейні. Мені <B>дуже</B> би було цікаво знати джерело, котре розповіло Мостовій про враження Чейні від зустрічі з Ющенком. Бо хай не гнівається Мостова, але витік подібної інформації би або свідчив, що Чейні - крайній аматер, або що "сітки ЗН" сягають аж вершечків американської адміністрації...

      Власне в цьому і є основна проблема Мостової і ЗН. Гнівається вона чи ні - це діло п"яте.
      Бездоказовість, безапеляційність, пихатість висновків, переповідання чуток, розлогі міркування, що було б якби, зведення політичних порахунків - от що таке насправді ЗН. Та ще трохи сатири від Рахманіна.
      Не зачаровуйтесь - щоб не розчаровуватися.
      Відокремте PR від реальності і порівняйте ЗН хоча б з Київ-Пост. Я вже не кажу про Вашінгтон Пост, Сан-Франсиско Хронікл, Нью Йорк Таймс, Файненшнл Таймс, Корьєра де ле Серра, Зюд Дойче Цайтунг та іншими нормальними газетами. Нема в Україні газет. Були спроби створити, але невдалі і вже років 8 як нема і в помині.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.06 | Андрій

       Re: То було - так. А може й є. Цитую те, що я казав.

       І навіщо так зразу виказувати свою партійну (мо' національну?) приналежність? Якщо вам подобається читати СДПУ(о)-шну пресу (Київ-пост), то і читайте собі на здоров'я, є ще чудове видання "Наша газета+" - передплатіть і читайте із задоволенням. Але не потрібно поливати брудом все, що не пише так, як скаже Медведчук - в цій ситуації ви нагадуєте Моську, яка гавкає на слона.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.06 | Мінор

        В с"м"м дєлє? :-) Ще один клоун, блядь (-)

 • 2004.04.05 | ilia25

  Справа не у Мостовій, а в загальному рівні української політики

  Реакція Чейні -- це просто реакція західної людини, що побачила зблизька українську політику. Чейні просто не може догнати, яким чином лідером української опозиції може стати особа, якій в Штатах не довірили б волонтeрити на виборах мера міста. І повірте, якраз для того, щоб заробити саме таку репутацію, пів-годинної розмови цілком достатньо.

  Вам тут може не легко уявити цю прірву між рівнем політики в Україні та в цивілізованих країнах, бо ви бачте лише одну сторону. Якби ви бачили деталі іншої, то у вас би не було причин не довіряти у цьому Мостовій.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.06 | Мінор

   Не сприймайте Мостову аж надто серйрзно

   ilia25 пише:
   > Реакція Чейні -- це просто реакція західної людини, що побачила зблизька українську політику. Чейні просто не може догнати, яким чином лідером української опозиції може стати особа, якій в Штатах не довірили б волонтeрити на виборах мера міста. І повірте, якраз для того, щоб заробити саме таку репутацію, пів-годинної розмови цілком достатньо.

   ilia25, Ви, перепрошую, особисто знайомі з Чейні? Ви мо" читали якісь інтерв"ю Чейні про його враження і Ющенка - так дайте посилання і я почитаю також! :-(

   Давайте неупереджено, незамиленим.незакодованим поглядом подивимося на цитату зі статті Юлі про враження Чейні:

   >Большие боссы в американской столице до сих пор не могут расшифровать, какой именно мессидж в течение получаса пытался донести Дику Чейни лидер «Нашей Украины». Впечатление от разговора осталось настолько негативным, что фамилию Ющенко вице-президент помнит до сих пор.

   І все! Більше про це в статті ані чичирк. Доречі Мостова з Чейні також не знайома. Вона також не наводить жодного посилання на інтерв"ю Чейні і навіть не посилається на чутки.
   Вона вважає нас цілковитими ідіотами і почасти має рацію - адже ми всерйоз після її пассажу обговорюємо ставлення і враження Чейні про Ющенка!

   ilia25, Вам ще не смішно?


   > Вам тут може не легко уявити цю прірву між рівнем політики в Україні та в цивілізованих країнах, бо ви бачте лише одну сторону. Якби ви бачили деталі іншої, то у вас би не було причин не довіряти у цьому Мостовій.

   Я маю всі підстави не довіряти людині, яка не наводить жодного доказу на підтведження своїх слів і береться замість прес-секретаря говорити від імені Діка Чейні і половини політиків України та світу. Як газета, ДТ не годиться навіть в сільський туалет, бо в їхній фарбі забагато шкідливого свинцю. Як політична сатира, ДТ програє за всіма позиціями "Граням". :-(
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.06 | ilia25

    І Рахманіна теж не сприймати?

    Мінор пише:
    > >Большие боссы в американской столице до сих пор не могут расшифровать, какой именно мессидж в течение получаса пытался донести Дику Чейни лидер «Нашей Украины». Впечатление от разговора осталось настолько негативным, что фамилию Ющенко вице-президент помнит до сих пор.
    >
    > І все! Більше про це в статті ані чичирк. Доречі Мостова з Чейні також не знайома. Вона також не наводить жодного посилання на інтерв"ю Чейні і навіть не посилається на чутки.

    То ви вважаєте, що вона все це просто вигадала?

    От що писав невдовзі після візиту Рахманін:
    "Во-вторых, Ющенко, насколько можно судить (хотя знаю, что подавляющее большинство влиятельных «нашеукраинцев» со мной не согласятся), не вправе записать себе в актив недавний заокеанский вояж. Как свидетельствует целый ряд источников, во время самой важной встречи с Ричардом Чейни визитер был не на высоте."

    Сама Мостова наводила деякі натяки:
    "Возможно, вообще все наши политики от оппозиции, выезжая за рубеж, пекутся исключительно о национальных интересах? Например, один это делает, не давая Дику Чейни раскрыть рта все 40 минут переговоров, ..."

    Я не думаю, що ДТ вже рік робити нічого, аніж брехати про перебіг цієї зустрічи. Натомість, як я вже пояснив, саме такий результат поїздки Юшенка мене зовсім не дивує.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.06 | Мінор

     В даному випадку - не сприймати. Зараз поясню чому.

     Якби Сергій був присутній на зустрічі Юща і Чейні, - навіть у такому разі його слова мали б вагу у випадку посилання на розмову Рахманіна і Чейні.
     Я Вам розкажу, як ці панове пишуть такі матеріали. Мостова або Рахманін довго намотують кола по кулуарах українського парламенту і довірливо говорять з різними людьми. Потроху вони назбирують достатньо, як вони вважають, чужих вражень і чуток. Той чув одне, інший - інше, а хтось, особливо наближений до держдепу був присутній на розмові дуже високого посадовця, на враження якого, Чейні був незадоволений. При цьому вони, як правило, не записують жодного інтерв"ю. Хто ж в Україні поділиться відкрито інформацією. Тут усе підкилимове.
     Звісно ж диму без вогню не буває і ось уже Рахманін і Мостова видаються надзвичайно поінформованими на шпальтах ЗН...

     Різниця між нормальною журналістикою і такою "роботою" в планці, яку для себе виставляє кожен журналіст. Хтось не дозволяє собі бездоказових інформацій, особливо якщо вони стосуються вражень інших людей. А для Сергія і Юлії відсутність прямих цитат, посилань або доказів не є перешкодою. Це ж не перший випадок - це їхній стиль.
     Кучмізм роками виховував такий підхід до журналістики, адже це так зручно для тих, хто запускає дезінформацію.

     __________________________________

     На відміну від Вас, мене особисто не дивує продаж ЗН. Я був здивований навпаки тим як довго Мостова дотримувалась нейтралітету.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.06 | ilia25

      Тільки одне але. ДТ -- то не жовтий таблоїд.

      Мінор пише:
      > Якби Сергій був присутній на зустрічі Юща і Чейні, - навіть у такому разі його слова мали б вагу у випадку посилання на розмову Рахманіна і Чейні.

      А може вам і ключи від квартири дати? ;)
      Ви ж прекрасно розумієте, що подібну інформацію ніхто у світі офіційно не підтвердить. Але це зовсім не означає, що вона не є на 100% правдивою.

      > Я Вам розкажу, як ці панове пишуть такі матеріали. Мостова або Рахманін довго намотують кола по кулуарах українського парламенту і довірливо говорять з різними людьми.

      Всі так роблять. Почитайте найвпливовіші газети -- там чи не в кожній статті будуть посилання на анонімні джерела. Просто у впливових газет опубліковані "чутки" відповідають дійсності. І саме це робить їх впливовими, а не нотарільно завірені підписи під цитатами.

      Я вважаю, що і Рахманін, і Мостова за багато років заслужили, щоб наданій ними інформації довіряли. А обвинувачувати журналістів у продажності лише за те, що наведені ними факти вам не подобаються -- це страусине ставлення до проблем.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.06 | Мінор

       Справді?

       ilia25 пише:
       > А може вам і ключи від квартири дати? ;)
       > Ви ж прекрасно розумієте, що подібну інформацію ніхто у світі офіційно не підтвердить. Але це зовсім не означає, що вона не є на 100% правдивою.

       Як я можу довіряти журналістам газети, яка куплена донецькими? Це все-одно, що довіряти газеті "Форум" і Костю Бондаренку тільки тому, що вони красиво пишуть. Власне з цього я починав цю гілку. Мостова завжди посилається на анонімні джерела. Цього разу вона навіть на них забула послатись. Як тепер в світлі інформації про продаж газети їй довіряти?

       > Всі так роблять. Почитайте найвпливовіші газети -- там чи не в кожній статті будуть посилання на анонімні джерела. Просто у впливових газет опубліковані "чутки" відповідають дійсності. І саме це робить їх впливовими, а не нотарільно завірені підписи під цитатами.

       Знаю десятки випадків, коли ЗН навмисно вводили в оману. А потім ЗН розповідала це нам, а ми слухали і кивали головами. Просто лінь пригадувати. Я в принципі проти такого способу роботи журналістів - постійно збирати одні чутки.


       > Я вважаю, що і Рахманін, і Мостова за багато років заслужили, щоб наданій ними інформації довіряли. А обвинувачувати журналістів у продажності лише за те, що наведені ними факти вам не подобаються -- це страусине ставлення до проблем.

       Якби я працював у газеті, контрольний пакет якої продали донецьким, то на другий день я подав би заяву про звільнення. Так роблять і робили десятки моїх колег. Щоправда сотні залишаються і починають шукати компроміс. Раніше я думав, що Мостова належить до десятків, тепер, ще не переконався, але здається вона починає належати до безликої маси сотень тих інших, де Піховшек і Скачко.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.06 | Shooter

        Ну чого ж...

        Мінор пише:
        > Раніше я думав, що Мостова належить до десятків, тепер, ще не переконався, але здається вона починає належати до безликої маси сотень тих інших, де Піховшек і Скачко.

        Хіба піхвошик і скачко безликі?
        Це ж істинні салдати хахляцько-бандюківської революції. З масним поглядом бігаючих очиць на харі відвертого хахла та добре розвинутим смоктальним органом - для виконання своїх безпосередніх функцій.

        Безмежно шкода лишень, що ім'я їм - легіон...:(
  • 2004.04.06 | Д-р Зябєль

   галімі порівняння

   ilia25 пише:
   > Вам тут може не легко уявити цю прірву між рівнем політики в Україні та в цивілізованих країнах, бо ви бачте лише одну сторону.

   Завжди зневажав тих, хто робить такі порівняння. Так валіть звідси! Якщо ще не виїхали.
 • 2004.04.05 | Максим’як

  Re: Знаємо кому ДТ шкодить.Як не можна закрити, то треба обіср.

  Візьміть статтю річної давності і нічого не змінилося. Ті самі інтонації і ті самі критичні фрази у бік Ющенка, що від Мостової, що від Рахманінова.

  Далі що? Зрівняти якийсь бульварний листок "грані" із цивілізованою європейською газетою "дзеркало тижні", то все одно, що ...

  Що кому, залежно від рівня інтелекту.

  Мене не цікавить, хто її власник, а зміст. Наразі зміст "ДТ" не змінився за останні 2 роки. Подивимося далі.

  Я її читав і буду читати, бо там крім статті про Ющенка є ще 30 сторінок.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.06 | Мінор

   Питання в довірі.

   Щодо газети європейського рівня, то Ви Максим"яче, явно погарячкували. Кардинальна відмінність ДТ від будь-якої західної газети у бездоказовості висновків та логічних конструкцій. ДТ завжди була газетою, де тривіальні плітки подаються з величезним апломбом, як істина в останній інстанція. Юлія ніколи не завдавала собі клопоту щось доводити - вона завжди робить власні висновки.
   А раз так, то постає питання чи можна довіряти висновкам (як раніше без наведення доказів) Юлії, чия газета тепер належить політично заангажованому власнику.
   А раз не можна довіряти статті Юлії, то де гарантія, що можна довіряти зе 30 сторінкам ДТ?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.06 | Augusto

    Ce Vy opysujete "tabloid". Povno na Zaxodi.

    Je i vidverto gazety/zhurnaly, jaki godujut'sja chutkamy (ce shche nyzhche nizh "tabloid").
    Bida Kuchmainy v tomu, shcho v Kuchmaini nema inshoi storony presy Zaxoda - jakisnoi presy (je chitkyj podil, napryklad "zaxidna presa" typu "National detectiv" napyshe pro te, shcho mumija zabal'zamovana 10.000 rokiv tomu nazad zgvaltuvala prybiral'nycju, ale "Times" c'ogo ne napyshe, ce prosto pryklad).
    Kuchmaina - mavpa v kashketi, jaka dumaje, shcho vona - ljudyna, kupa etiketok, za jakymy nichogo nema, nazva nemov by je, a sutnist' vidsutnja.
   • 2004.04.06 | Максим’як

    Re: Гарячкуєте Ви, Міноряче, при чому остіннім часом, щоденно.

    Я повторю, що у газеті "Дзеркало тижня" є 32 сторінки і та, на якій написано про Ющенка, не відображає усього змісту газети.

    Крім Ющенка там ще критикують режим, але не у стилі "геть Кучму", а інтелектуально, цифрами і аналізом.

    Міноряче, Ви це добре знаєте, і не корчте із себе недотепливого.

    Не знаю, не знаю, але Ваші коментарі, відколи я взагалі почав на них звертати увагу, є всі антиукраїнського спрямування. Не є примітивними, але суть несуть глибоку антиукраїнську. Може це тільки таке нездале виховання... Всяке буває.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.04.06 | Мінор

     Максим"яче, друже,

     а не пішли б Ви на хуй зі своїми оцінками?
     Я не любитель вимірювати в кого довше, але думаю Вам мало б бути соромно за свій поганий язик.
     З усією повагою до Ваших літ.


     Максим’як пише:
     > Не знаю, не знаю, але Ваші коментарі, відколи я взагалі почав на них звертати увагу, є всі антиукраїнського спрямування. Не є примітивними, але суть несуть глибоку антиукраїнську. Може це тільки таке нездале виховання... Всяке буває.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.04.06 | Максим’як

      Re: Натякаєте, про нездале виховання (-)

      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.04.06 | Мінор

       Ні. На східняцьку прямолінійність (-)

       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.04.06 | Андрій

        Re: Ні. На східняцьку прямолінійність (-)

        Швидше, на східняцьку тупість (наперед перепрошую всіх мешканців Східної України).
        Скажіть, всі "обрізані" так матюкаються?

        P.S. Зауважте ще одну провокацію: зараз почнеться суперечка щодо поділу на "східняків" і "западенців".
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.04.06 | Мінор

         Re: Ні. На східняцьку прямолінійність (-)

         Ні не всі. Тільки я, коли бачу особливо тупі постинги.
         Якби я був обрізаний, я б так і сказав :-)
        • 2004.04.06 | Максим’як

         Re:У нього Кіапіані, який виправдав Медведчука мало не жертва АП

         Пане Андрію, не має кого виховувати.

         Це не матюки, відмова Мінора признатися у брехні та задолизанні чукам. Він гадає, що того ніхто не бачить :)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.04.07 | Мінор

          Учора ви вважали, що Кіпіані виправдав Пінчука :-)

          Максим"як ваше з Андрієм бажання виховувати і вішати ярлики, замість того щоби вести дискусію по суті якраз і говорить про абсолютний брак аргументів. Коли вони закінчуються ви завжди намагаєтеся зійти до особистих оцінок: проукраїнський, антиукраїнський, вихований, невихований, молодий, старий тощо.

          Коли я чую, що замість відповіді мій опонент починає ставити мені оцінку, то знаю, що я мав рацію.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.04.07 | Максим’як

           Re: Нащо ви мені здалися, щоб я вам оцінки ставив. Не брешіть і

           Нащо ви мені здалися, щоб я вам оцінки ставив. Не брешіть і для мене ви жодного інтересу не представлятимете.

           Не я на питання відповів матом, тобто у вас із інтелектом проблеми, а не у мене.

           Будете брехати, то я і далі даватиму під кожним вашим брехливим коментарем свій.

           Питання є?
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.04.07 | Мінор

            Замість питань є остання відповідь

            1. Я знав, що у вас може бути склероз. Втім, ось копія вашого провокативного оцінкового судження, яке свідчить про брак у вас аргументів щоб відповісти по суті

            >Міноряче, Ви це добре знаєте, і не корчте із себе недотепливого.

            >Не знаю, не знаю, але Ваші коментарі, відколи я взагалі почав на них звертати увагу, є всі антиукраїнського спрямування. Не є примітивними, але суть несуть глибоку антиукраїнську. Може це тільки таке нездале виховання... Всяке буває.

            2. Якщо вам нічого робити, що ж полюйте за кожним моїм постингом. Я звик до уваги я з боку людей, але мене мало обходить чи вони зі мною погоджуються, коли я правий.

            3. Якщо раніше я думав, що форум "Разом" завалив лише СЕМЕН та Козак, то тепер я бачу, що ви до цього також доклали руку. Втім, тут Майдан, не забувайте, вдруге такого зробити вам та провокованим вами опонентам не вдасться.

            4. Принагідно приношу вибачення СЕМЕНу, він значно стриманіший від вас і хоч ворожий, так хоча б розумний.

            5. Максим"як, з мого боку щодо вас відтепер цілковитий ІГНОР.
 • 2004.04.05 | Zy

  Re: "Радикально" порівняно з ким ?

  Ось на ICTV Мостовая була "радикальніша" за О.Ткаченка, про ведучого взагалі не йдеться, здається, що й Сорос отримав задоволення від виступів і реплік Ю.М. ;)
 • 2004.04.06 | Serhiy Hrysch

  Невмируще враження

  ...від цих статей - які пише не тільки Мостова - що автору нашепотіли ці історії ввечорі після 10-го келиху пива тому що більше було нічого сказати.

  Чейні не п"є пива. У Чейні проблеми з серцем.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.07 | Горе з розуму

   За збереження лайки на форумі

   Поважні модератори та п.Михайле Свистович. Ви ж задекларували себе як фахівці які так р*яно боряться з лайкою дописувачів. А тут таке недоподобство Мінора, і навіть не нижче мого рівня. Він помаленьку став чи може і був Мажором. Пропоную змінити йому нік, за замовчуванням;).

   Міноре, я ні в чому не хочу вас образити, але виглядає саме так.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.04.07 | Мінор

    Можна витерти. Нажаль я заходив без паролю. Але дістали

    "професфійні українці", чесно слово.
    Коли бракує аргументів завжди намагаються навісити ярлик. Користуються тим, що анонімні в мережі.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua