МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Загострення ситуації в Іраку.

04/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Війська антиіракської коаліції у війшли в небезпечне протистояння з войовничими мусульманами – шиїтами, які складають більшість населення країни.

Це сталося вчора , в неділю, коли солдати коаліції в місті Эн-Наджаф розстріляли натовп шиїтів, які вимагали звільнити заарештованого співвітчизника. Внаслідок і викликаних цим інцидентом збройних сутичок загинуло більше ніж 30 іракців, вісім американських військовослужбовців і солдат з сальвадорского контингенту.

Тим часом в головниму південному порту - Басрі, який знаходиться під контролем британських військ, прихильники радикального шиїтського лідера Муктади ас-Садра захопили будівлю міської адміністрації. Британські танки концентруються коло будівлі, в якій розташований офіс губернатора. Зі слів місцевого кореспондента, вони утворять кільце навколо будівлі, - повідомляє Бі-бі-сі.

У неділі семеро солдат США загинули внаслідок зіткнення між військами коаліції і іракцями в Багдаді. Американці перекрили в понеділок шосе, яке веде з Багдада в Йорданію, оточили місто Фаллуджа, застреливши шестеро іракець.

Сьогодні ж американські вертольоти "Апач" завдали ударів по цілях в Багдаді. Про це повідомили катарський телеканал "Аль-Джазіра" і телекомпанія "Аль-Арабійя".
За їх даними, два вертольоти "Апач" атакували шиитских бойовиків в передмісті іракської столиці Аш-Шааля. Два людини загинули, ще дещо отримали поранення.
Удари з вертольотів нанесені по адміністративній будівлі згадуваного вже шиїтского лідера Муктади ас-Садра

Відповіді

 • 2004.04.05 | DADDY

  Re: Украинские миротворцы сдали шиитам Эль-Кут

  - 05/04/04


  Сторонники радикального шиитского лидера Муктади ас-Садра в Ираке захватили город Эль-Кут и изгнали оттуда украинских военнослужащих.

  Как передало египетское агентство новостей МЕНА, Нуман Султан, губернатор города, расположенного в 350 километрах к югу от Багдада, и представитель ас-Садра в городе Джавад Аль-Исауи выступили с совместным заявлением, в котором потребовали от украинских военных немедленно покинуть Эль-Кут. Украинцы, по данным агентства МЕНА, вышли их города.

  Захватившие город сторонники ас-Садра сместили в нем ряд глав административных районов и назначили нового начальника полиции, передает «РИА «Новости».

  http://www.glavred.info/
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.04.05 | Іракез

   брехня(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua