МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Литвин про темники

04/05/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Голова ВР Володимир Литвин вважає найкращим способом боротьби з “темниками” їх невиконання.

Про це він сказав сьогодні на традиційній прес-конференції керівництва парламенту. Він розповів, що сьогодні до нього звернувся голова Національної телекомпанії України з пропозицією взяти участь у програмі, присвяченій темі існування у державі політичної еліти. В.Литвин повідомив, що відповів: “Навіщо я буду приходити? Через мене у Вас можуть виникнути проблеми, тому що й інших не покажуть”. Спікер зауважив, що на заперечення керівника НТКУ він навів приклад, що під час візиту в Україну прем`єр-міністра Туреччини відбулись його зустрічі з Президентом, прем`єром і спікером. Однак НТКУ повідомила, що турецький прем`єр зустрічався лише з прем`єром і президентом. При цьому В.Литвин наголосив, що розповідати про міжнародні зустрічі у Верховній Раді важливо для Верховної Ради, тому що “це дивляться й аналізують закордонні представництва в Україні”.
Тоді, можливо, слід було б взагалі відмінити усі протокольні зустрічі у парламенті, якщо це не потрібно. Водночас він зауважив, що проти нього організовано певну кампанію, але він “цього не боїться”.

Литвин також підкреслив, що коли його переконують у тому, що кожен ЗМІ діє демократично, виходячи з того, як бачить те чи інше питання, у нього виникає сумнів, оскільки “в один момент всі починають діяти однаково”.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua